Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25602
415
8
66325


 
Opis Ogólnopolska sieć szkół anglojęzycznych Mobile English oferuje profesjonalne szkolenia językowe, w tym z dojazdem do kursanta. Firma ma swoją główną siedzibę w Łodzi, prowadzi zajęcia oraz korepetycje, szkolenia dla przedsiębiorstw, bądź też kursy typu business English. W ofercie mieszczą się też szkolenia indywidualne z dojazdem do domu bądź firmy. Także najmłodsi mogą zacząć uczyć się języka na specjalnie przemyślanych dla nich zajęciach, jakie mają zachęcać dzieci do nauki przez ciekawe materiały szkoleniowe i zabawę. Obcokrajowcy mieszkający w kraju mogą także skorzystać z fachowych szkoleń z języka polskiego.

 

Słowa kluczowe angielski z dojazdem   mobile english   angielski   lodz
Url http://www.lodz.mobileenglish.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język angielski
Data wpisu Jun 3, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język angielski
Polsko Angielski Słownik Finansowy FinDict. Przygotowane przez profesjonalistów tłumaczenia terminów finansowych, ekonomicznych i biznesowych. Słownik zawiera również systematycznie rozwijany zbiór definicji pojęć finansowych i księgowych. Dodatkiem do słownika jest Akademia Ekonomiczna FinDict, w której profesjonaliści dzielą się swoją wiedzą z różnych dziedzin ekonomii i biznesu.
Kategoria:

Zapraszam do zapoznania się z ofertą tłumacza języka angielskiego i niemieckiego. Tłumaczenia pisemne wszystkich typów tekstów. Wkrótce również tłumaczenia ustne. Bezpłatna wycena do 60 minut od zgłoszenia tłumaczenia. Promocje dla stałych klientów. Trzy tryby tłumaczenia - każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Zapraszamy.
Kategoria:

Świadczymy usługi tłumaczeniowe z/na j. angielski. Specjalizujemy się w tłumaczeniach angielskich z dziedziny motoryzacji i informatyki. Ponadto przeprowadzamy kampanie w wyszukiwarkach internetowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej.
Kategoria:

Jeśli jesteś biznesmenem i poszukujesz wiarygodnego partnera w zakresie realizacji tłumaczeń przysięgłych to oferta Sigillum na pewno spełni Twoje kryteria. Kompleksowa obsługa tłumaczeniowa dla firm Biorąc pod uwagę szybki rozwój firm z zakresu różnorodnych branż gospodarczych, począwszy od prawnych, medycznych, czy też technicznych, muszą one nawiązywać szerokie kontakty biznesowe z zagranicznymi kontrahentami. Gwarantujemy doskonałą jakość tłumaczeń i pozbawioną jakichkolwiek wad prawnych. Własną propozycję zwracamy nie tylko dla firm, ale również dla pojedynczych osób. Aby Twoje przedsiębiorstwo mogło skutecznie się rozwijać i odnosić sukcesy na tle konkurencji musi zaczynać szerokie kontakty biznesowe z zagranicznymi firmami. Skontaktuj się z nami wchodząc na witrynę WWW.
Kategoria:

78 International jest agencją tłumaczeń od lat obsługującą klientów na całym świecie. Obecnie posiada biura w Londynie i Poznaniu. Tylko u nas: tłumacz, tłumaczenie, tłumacz przysięgły, tłumaczenie dokumentów, Londyn, Wielka Brytania, Anglia. Zapraszamy serdecznie!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl