Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25331
415
6
66224


 
Opis Poszukujesz profesjonalnej pomocy z obszaru zarzadzania zasobami ludzkimi? Ciekawi Cię problematyka taka jak na przykład Systemy premiowania pracowników i Rozwój umiejętności osobistych pracowników? Odwiedź stronę internetową firmy Anacco! Zajmujemy się konsultingiem i doradztwem personalnym jak również szkoleniami z zakresu zarządzania przez cele. Posiadamy przeszło 16 lat doświadczenia, natomiast naszymi partnerami są największe firmy z branży finansów, teleinformatycznej, farmaceutycznej czy innych. Uczestniczyliśmy też w wielu konferencjach branżowych, gdzie nasze prelekcje cieszyły się znaczącym zainteresowaniem. Zachęcamy do współpracy!

 

Słowa kluczowe komunikacja interpersonalna szkolenie   Premiowanie pracowników   Wartościowanie pracy   motywowanie pracowników szkolenie   szkolenie zarządzanie czasem   szkolenia przywództwo w organizacji
Url http://anacco.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Consulting
Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu May 13, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Przedsiębiorstwo Cobo-Consulting Sp. z.o.o. specjalizuje się w profesjonalnym konsultingu związanym ze sferą gospodarczą i finansową. Przygotowana przez naszą firmę bogata propozycja sprawia, że oferowane przez nas świadczenia mogą okazać się bardzo potrzebne dla licznych kontrahentów. Personalnie traktujemy każdego klienta, oferując każdorazowo rozwiązanie doskonale dostosowane do konkretnej sytuacji. Zatrudniamy doświadczonych doradców, którzy mają dużą wiedzę. Wszystkie powierzone czynności wykonujemy w ustalonym czasie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie.
Kategoria:

Firma Baza Doradców kieruje swoje usługi zarówno do osób prywatnych, jak i dużych firm i korporacji. Firma Baza Doradców ma w ofercie szeroki wybór specjalistów, w tym prawników z solidnym wykształceniem i doświadczeniem w branży. Firma Baza Doradców to profesjonalna baza dla prawników, księgowych i notariuszy. Baza Doradców to firma widoczna zarówno w Polsce, jak i całej Europie.
Kategoria:

Firma Asr jest odzewem na potrzebę gospodarki.
Dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów, oferujemy usługi na najwyższym poziomie.
Zatrudnienie cudzoziemca, często łączy się z dodatkowymi komplikacjami, za naszym pośrednictwem sprawy związane z zatrudnieniem będą pestką.
Zajmujemy się doradztwem w zakresie prawidłowego zatrudnienia obcokrajowców (również z przedłużeniem jego pobytu w kraju) weryfikacją zatrudnienia, pomocą w postępowaniach administracyjnych. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom w najwyższym stopniu.
Kategoria:

Nasza grupa zajmuje się wyszukiwaniem elastycznych rozwiązań w zakresie inwestycji, oszczędności, ubezpieczeń indywidualnych i grupowych, emerytury oraz zabezpieczenia kredytów. Szeroki wachlarz naszych partnerów pozwala nam na dobieranie rozwiązań odpowiadającym potrzebom klienta. Odwiedź naszą stronę www i umów się na bezpłatną wizytę we wskazanym przez Ciebie miejscu.
Kategoria:

W obsłudze Klienta Agencję Detektywistyczną Spy24 wyróżnia rzetelność i profesjonalizm. Zawsze na bieżąco staramy się informować Zleceniodawcę o postępach w danej sprawie. Nigdy nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi. Możesz liczyć na Nasze wsparcie w każdym momencie wyjaśniania i trwania zlecenia. Masz zawsze pełen obraz Naszej pracy. Staramy się również mieć na uwadze wszystkie sugestię i spostrzeżenia Klienta. Jednak często działamy w określony sposób, który wynika z ogromnego doświadczenia.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl