Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25331
415
6
66224


 
Opis Alfa&Omega gwarantuje wysokiej jakości wykonywanie prac w zakresie robót budowlanych oraz remontowych. Zapewniają indywidualne podejście do klienta a także pomoc w wyborze właściwych materiałów budowlanych. Firma działa na terenie województwa małopolskiego. Firma zajmuje się głównie wykonywaniem dociepleń ale też montuje okna i drzwi oraz buduje domki jednorodzinne od podstaw. Zapraszamy do odwiedzenia ich strony internetowej.

 

Słowa kluczowe remonty kraków   usługi remontowe kraków   elewacje kraków   izolacja fundamentów
Url http://www.alfaomegafb.pl/
Kategorie Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Remonty
Data wpisu Apr 18, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Docieplenia
Producent materiałów izolacyjnych oferuje najwyższej jakości produkty, które doskonale sprawdzają się podczas ocieplania domu. Można wykorzystać je do izolacji podłóg szklanych, ścian, a także sufitów. Oprócz utrzymywania ciepła materiały termomodernizacyjne mają także właściwości akustyczne, dlatego z powodzeniem mogą być stosowane w blokach, by tłumić dźwięki oraz głośną muzykę dochodzącą z mieszkań sąsiadów.
Kategoria:

REMONTEAM - oferuje w szczególności malowanie i oznakowanie parkingów nadziemnych i podziemnych, hal, placy targowych, placy manewrowych, lotnisk, hal, itd. Posiadamy nowoczesny sprzęt do oznakowania i malowania parkingów metodą natryskową. Mamy do tego niezbędne doświadczenie i certyfikaty uprawniające do takiej pracy. Pracowaliśmy na terenie całego kraju, dlatego żadna odległość nie stanowi dla nas problemu. serdecznie zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Zarówno nasze systemy ociepleniowe jak i systemy poziomowania płytek sprawują się bezawaryjnie, dlatego są często wybierane przez naszych klientów. Wszystkie wyroby budowlane, które oferujemy są najwyższej jakości: klipsy do poziomowania płytek, krzyżyki do płytek, wkręty do drewna, talerzyki dociskowe do styropianu, podkładki szalunkowe, otwornice do styropianu, talerzyki dociskowe do wełny, kliny do poziomowania płytek, a także dystanse szalunkowe.
Kategoria:

Domino-izolacje to firma, która od lat działa w branży usług budowlanych, wykonując izolacje termiczne. Proponujemy docieplanie budynków przy pomocy różnych dostępnych metod. Wykonujemy na przykład izolacje wdmuchiwane oraz ocieplanie pianką. Szczegóły oferty a także przydatne dla klientów informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej www.domino-izolacje.pl. Ocieplanie poddasza oraz dachu to tylko część z zadań, które wykonujemy już od wielu lat. W trakcie pracy korzystamy jedynie z najlepszych materiałów.
Kategoria:

Każdy kto buduje swój nowy dom doskonale zdaje sobie sprawę, że niezwykle istotną kwestią jest izolacja fundamentów. Wszystko dlatego, że to one stanowią podstawę, aby nasz dom był solidny, trwały i służył nie tylko nam ale także dalszym pokoleniom. Warto więc skorzystać z oferty jaką ma dla nas firma Domino. W propozycji jej znajdziemy usługę, którą jest izolacja przeciwwodna, a tym samym znakomicie i profesjonalnie zabezpieczymy nasz nowy dom. To znakomita propozycja i niskie ceny.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl