Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25406
415
6
66278


 
Opis Profesjonalna firma Margo Trans zajmuje się transportem autokarowym osób w kraju i za granicę. Nasze autobusy o podwyższonym standardzie zapewniają komfortowy i bezpieczny przejazd. Prócz samego transportu oferujemy również możliwość wynajmu autokaru. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej oraz zachęcamy serdecznie do kontaktu!

 

Słowa kluczowe margotrans   wrocław   autokary   przewóz osób   przewozy autokarowe   transport osób   wynajem autokarów   autokary wrocław
Url http://margotrans.com.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Motoryzacja > Wynajem busów
Data wpisu Apr 18, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Krajowe i zagraniczne usługi transportowe. Firma działa na rynku od 21 lat. Dysponuje rozbudowaną i dobrze wyposażoną flotą samochodów. Dodatkowo, jakość świadczonych usług potwierdzają liczne certyfikaty. Autoinwest gwarantuje podjęcie paczki na terenie całej Europy po 2 godzinach od zarejestrowania zlecenia. Szczegółowa oferta i cennik znajdują się na oficjalnej stronie firmy.
Kategoria:

Firma Geis Cargo International Poland Sp. z o.o. zaprasza do zapoznania się z kompleksową ofertą. Już od wielu lat funkcjonujemy w branży transportowej, stawiając na najwyższą jakość oferowanych usług i zadowolenie klientów. Oferta firmy obejmuje transport lotniczy oraz morski, przeprowadzki, usługi celne, logistykę oraz magazynowanie. Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy cały czas zwiększają swoje kwalifikacje, dbając tym samym o ciągły rozwój firmy. Duża wiedza z zakresu naszej branży i doświadczenie sprawiają, iż pojmujemy Państwa oczekiwania oraz wiemy, jak im sprostać. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej pomocnych informacji oraz wszystkie detale:
Kategoria:

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Wit Witold Tatarczuch, której bez obaw możecie powierzyć transport ładunku, na terenie całego kraju. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Katowicach. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w transporcie drogowym. Posiadamy sprawne technicznie oraz kompletnie wyposażone samochody, przystosowane do ładunków o masie od 1 do 7 ton. Transportujemy m. in. meble, urządzenia AGD oraz RTV, kserokopiarki, drukarki, automaty Vendingowe oraz wiele innych towarów. W trosce o przewożony towar oraz Państwa czas zapewniamy ubezpieczenie i sprawne dostawy. Duże doświadczenie kierowców oraz niskie ceny, elastyczność i odpowiedzialność, to atuty naszej firmy. Współpracujemy z Klientami indywidulnymi, małymi przedsiębiorstwami oraz dużymi korporacjami. Dokładne informacje na temat naszej oferty na stronie.
Kategoria:

Dla nas żadna droga nie jest zbyt kręta, a zamówienie nie do realizacji! Już w dniu dzisiejszym przekonaj się o tym sam i skorzystaj z oferty jaką przygotowała specjalnie dla Ciebie firma Mark SPEDITION Sp. z o.o. Jesteśmy partnerem cenionym zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym już od 1998 r. Specjalizujemy się w transporcie, spedycji i magazynowaniu i dystrybucji. Oprócz tego uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż filtrów i olejów silnikowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki SHELL. Jesteśmy przy naszych kontrahentach na każdym etapie realizacji zlecenia. Szczegóły dotyczące kooperacyj z nami odkryjesz na witrynie internetowej.
Kategoria:

Miło zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy taksówkarskiej, której główna lokalizacja jest w Nowym Sączu. Posiadamy świetnie wyszkoloną kadrą pracowników, którzy mają umiejętność indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróży na terenie Nowego Sącza a także jego bardzo bliskich okolic. Nie tylko oferujemy o najwyższym standardzie usługi transportu osobowego, ale też gwarantujemy usługi o podwyższonym standardzie oraz transfery na lotnisko. Mamy pewność, że dzięki naszym usługom każdy zawsze i wszędzie dotrze na czas.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl