Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25366
415
7
66231

system ERP


 
Opis Sprawdź wszechstronne zastosowanie platformy BizPlatform. Łatwość wdrożenia i funkcjonalność to jej główne zalety, które z pewnością będą najlepszym rozwiązaniem dla twojej firmy. Usprawnij obieg dokumentów w firmie, popraw swoje kontakty z klientami.

 

Słowa kluczowe aplikacje biznesowe   obieg dokumentów   oprogramowanie dla firm   program do zarządzania projektami   programy CRM   system CRM   system ERP   system obiegu dokumentów   systemy biznesowe
Url http://www.bizplatform.pl/
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Internet
Data wpisu Jun 7, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
Serwis Internetowy, który oferuje przeprowadzanie testów kompetencyjnych dla kandydatów do pracy i przy rozpatrywaniu awansu pracowników. Wysoka jakość - przygotowane przez autorytety w swoich dziedzinach. Rekrutacja pracowników, testy psychologiczne, językowe, informatyczne, kompetencyjne, osobowościowe, kwalifikacyjne, numeryczne i testy zawodowe. Szybkiego pisania, rachunkowość, kultura osobista, analiza matematyczno-logiczna. Pytania rekrutacyjne, Kompleksowe testy excel. Zniżki i oferta na stronie - także testy języka angielskiego, Francuski, Niemiecki.
Kategoria:

Oprogramowanie przeznaczone dla przedsiębiorstw zajmujących się organizacją imprez i konferencji dla korporacji i korporacji. Business Event Creator pozwoli Ci zautomatyzować wysyłkę zaproszeń oraz dodatkowo biletów (wygenerowanych samoczynnie) do tysięcy użytkowników (też w formie graficznej), wysyłanie sms do gości, import list gości z plików (Excel .xls, Vcard .vcf, .csv, .txt), potwierdzanie uczestnictwa, elektroniczną ewidencję i weryfikację gości na imprezie czy podczas organizacji konferencji przy pomocy czytnika programów kreskowych programem który otrzymasz. Masowo wysyłaj wiadomości do wszystkich osób zaproszonych albo tylko do tych, które potwierdziły własną obecność, możesz także przypomnieć się osobom, które jeszcze nie potwierdziły udziału. Masowo generuj i wysyłaj bilety do uczestników. Zarządzaj tekstem, decyduj czy mają się wyświetlić informacje zapraszanej osoby. Dodaj do biletów logo kontrahenta jeżeli już istnieje potrzeba. O ile otrzymałeś od klienta listę uczestników imprezy w postaci pliku nie powinniśmy ich przepisywać, możesz zaimportować ogół jednym kliknięciem. Obsługiwane pliki: Excel .xls, Vcard .vcf, .csv, .txt, Edycja graficznych zaproszeń wysyłanych masowo do gości, sposobność dodawania swoich gotowych projektów graficznych na których można umieścić logo klienta lub motyw graficzny związany bezpośrednio z tematyką eventu, Przy pomocy programu do elektronicznej rejestracji gości sprawdzaj bilety czytnikiem kodów kreskowych przy wejściu na imprezę. Dzięki temu unikniesz niechcianych gości i wygenerujesz kontrahentowi dokładne raporty z eventu, Istnieje możliwośc masowej wysyłki wiadomości Esemes do gości. Za radą tej opcji możesz poinformować zaproszonych o potencjalnych zmianach, bądź przypomnieć o imprezie
Kategoria:

Androidweb.pl – pod tym adresem dostępna jest duża ilość ciekawych aplikacji i gier, z których na pewno będą zadowoleni fani systemu Android. Każdy odwiedzjący, niezależnie od wieku, ma możliwość skorzystania z oferty bezpłatnie. Dostępne aplikacje pomagają w życiu codziennym, mogą być również doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasy - nie brakuje tutaj gier strategicznych, logicznych i zręcznościowych. Wszystkie tytuły są starannie opisane i przyporządkowane do odpowiednich kategorii co na pewno pomoże w wyborze.
Kategoria:

Postaw na PITy z Gazet. Program posiada wiele opcji ułatwiających pracę użytkownikowi. Dla przykładu – jeśli będą mieć Państwo jakiekolwiek trudności lub wątpliwości co do sposobu wypełnienia druków, można skorzystać z dodatku w postaci Pomocy. Pomoc zawiera masę niezbędnych informacji ułatwiających wypełnienie zeznania podatkowego. Z naszymi programami wypełnisz wszystkie dokumenty prawidłowo. Wejdź na stronę i pobierz odpowiedni program.
Kategoria:

Serwis internetowy dystrybutora na Polskę oprogramowania klasy CAM. TopSolid CAM posiada ponad sto modułów. Zadaniem oprogramowania CAM jest integracja fazy projektowania i wytwarzania. Wszystkie dostępne moduły po wcześniejszych konsultacji z klientem jesteśmy w stanie odpowiednio wdrożyć i zintegrować z istniejącymi już w zakładzie rozwiązaniami. Służy pomocą we wdrażaniu i konfiguracji oprogramowania TopSolid CAM pod indywidualne wymagania fabryk na każdym etapie współpracy. Nasi klienci chwalą sobie nasze oprogramowania za jego wszechstronność, nieograniczone możliwości oraz uniwersalność. TopSolid to środowisko projektowe przeznaczone przede wszystkim do projektowania 3D, przeprowadzania symulacji oraz sterowania maszyn numerycznych, takich jak: tokarki, frezarki oraz obrabiarki 5 osiowe i wielowrzecionowe. Oprogramowanie TopSolid jest szeroko stosowane między innymi w inżynierii mechanicznej, przemyśle maszynowym, meblarskim oraz stolarskim. Zapraszamy do zapoznania się z intuicyjnym środowiskiem CAM. W celu testowania udostępniamy wersję oprogramowania TopSolid 7 w polskiej wersji językowej z roczną darmową licencją komercyjną.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl