Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25331
415
6
66224

LSM wynajem lokali


 
Opis W 1957 roku została założona Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa, jaka jest jedną z największych oraz najprężniej funkcjonujących instytucji tego typu w Polsce. Dziś w skład spółdzielni wchodzi 7 odrębnych osiedli, które posiadają własną administrację. Dzięki trosce zarządu o wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców, znajdą Państwo tu też lokale handlowo-usługowe, targowisko, garaże i boksy motocyklowe, apteki, urzędy pocztowe i inne budynki użyteczności publicznej. Zarządcy właściwie dbają o przyrodę i rozrywkę mieszkańców, działa tutaj Dom Kultury, a przy nim teatr i kino „Grażyna”, a także Dom Seniora. Mieszkańcy mogą brać także udział w organizowanych z różnicy okazji imprezach i konkursach. Oprócz tego są tutaj również liczne parki oraz nowoczesne place zabaw dla dzieci. Więcej szczegółowych informacji o działalności spółdzielni znajduje się na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe zarządzanie   zarządzanie nieruchomościami   wynajem lokali   osiedle mieszkaniowe   zarządzanie lokalami
Url http://www.spoldzielnialsm.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Oct 28, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy DGR Nieruchomości. Nasza siedziba mieści się w Czechowicach-Dziedzicach w województwie śląskim a w branży funkcjonujemy już od wielu lat. Oferujemy kompleksowe usługi związane z doradztwem, sprzedażą, kupnem lub wynajmowaniem nieruchomości. Kupujemy też obiekty zadłużone, do remontu lub z niejasną sytuacją prawną. Proponujemy także doradztwo inwestycyjne oraz pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Zapewniamy profesjonalizm, zaangażowanie i konkurencyjne ceny usług. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Oferta biur nieruchomości działających na terenie calego kraju. Rynek nieruchomości w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem rynku wtórnego w województwie malopolskim, podkarpackim i świętokrzyskimOferta biur nieruchomości działających na terenie calego kraju. Rynek nieruchomości w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem rynku wtórnego w województwie malopolskim, podkarpackim i świętokrzyskim
Kategoria:

Rząd uruchomił nowy program „Mieszkanie dla Młodych", jaki jest zastępstwem programu „Rodzina na swoim”. Bez wątpienia tego typu program, jest olbrzymią możliwością dla młodych osób, którzy marzyli o własnym mieszkaniu. Program ma wymagania dotyczące mieszkania, uwzględnione już na portalu http://mdmgdansk.pl/, gdzie można zobaczyć mieszkania znajdujące się w Gdańsku Wrzeszczu, które spełniają wyznaczone kryteria. Witryna http://mdmgdansk.pl/ przedstawia wiele fantastycznych mieszkań, jakich powierzchnia odtworzona nie jest większa 50 m kw. Lokale w Gdańsku Wrzeszcz, są zatem właściwe zarówno w perspektywie wymogów programu „Mieszkanie dla Młodych”, jak również pod względem codziennego funkcjonowania. Bujne obszary zieleni oraz bliskość parków sportowych dodatkowo uatrakcyjnią mieszkanie na tym terenie, gdzie dojazd do centrum Miasta, także jest łatwy.
Kategoria:

Pragniesz stać się posiadaczem domku letniskowego w Zakopanem? A może masz zamiar dzierżawić na własne potrzeby luksusowy apartament? Bez względu na to jaki masz cel, z całą pewnością warto zrobić dobry zakup, jakiego to potem nie będziesz żałować. Inwestycje mieszkaniowe, które to oferuje firma Primo Nieruchomości są na pewno godne uwagi. Wszystko dlatego, że są to nie tylko przemyślane i prestiżowe projekty, ale także znajdują się one w znakomitych lokalizacjach, a co więcej są doskonale i luksusowo wyposażone. Owe nowe mieszkania Zakopane zostały wykonane z wielką starannością oraz dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Te cechy sprawiają, że na pewno warto stać się ich posiadaczami.
Kategoria:

Katalog biur i ofert nieruchomości z całej Polski.Bezpłatny wpis dla biur nieruchomości.
Mapy nieruchomosci z podziałem na regiony i rodzaje. Bezpłane przyjmowanie ofert nieruchomości
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl