Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25331
415
6
66224

Trio Corporate Finance


 
Opis Polecamy profesjonalne usługi firmy Trio Corporate Finance. Jeżeli poszukujecie doradztwa biznesowego, interesują was doskonale przeprowadzone przejęcia i fuzje, to koniecznie skorzystajcie z okazji i po prostu sprawdzajcie cały pakiet usług w firmie Trio CF. Doświadczenie, wiele przeprowadzonych operacji i oczywiście wyrobiona marka na rynku polskim to podstawa działania firmy

 

Słowa kluczowe doradztwo biznesowe   przejęcia i fuzje   wycena przedsiębiorstw   due diligence   restrukturyzacja przedsiębiorstwa
Url http://www.triocf.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Consulting
Data wpisu Sep 14, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Przedsiębiorstwo MG Premium Sp. z o.o. prowadzi działalność jako kancelaria doradztwa prawnego i europejskiego. W ramach naszych usług pomagamy klientom w pozyskiwaniu środków finansowych z wielu europejskich funduszy. Podejmujemy współpracę z przedsiębiorstwami z branży consultingu oraz IT, co umożliwia nam zapewnienie kompletnej obsługi. Działalność prowadzimy od kilku lat i w tym czasie uzyskaliśmy dofinansowanie na wykonanie licznych projektów biznesowych. Kooperacja z doświadczonymi pełnomocnikami pomaga nam w zaproponowaniu klientom kompleksowej obsługi prawnej.
Kategoria:

Grupa Biostat, wychodząc na przeciw oczekiwaniom Powiatowych Urzędów Pracy, oferuje kompleksowe pakiety usług, które pozwalają na przygotowanie wymaganych raportów. To stały monitoring rynku pracy i obejmuje: część diagnostyczną i prognostyczną, Na specjalnie życzenie, wykonywane są także prezentacje elektroniczne z przygotowanych opracowań. Dowiedz się więcej ze strony www.grupabiostat.pl! Zapraszamy!
Kategoria:

Jeśli chcesz podejmować tylko trafione decyzje zakresie finansów, tj. wyboru kredytu hipotecznego lub gotówkowego bądź odpowiedniej formy inwestowania srodków pieniężnych to już dziś skontaktuj się z doradcą finansowym działającym na terenie Poznania i okolic Natalią Panocha-Raczkiewicz. Możesz liczyć na pełen profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług.
Kategoria:

Potrzebujesz porad dotyczących Twojego życia prywatnego lub zawodowego? Nie potrafisz odpowiednio rozdysponować czasu pracy? Czujesz, że zbyt szybko tracisz energię, nie umiesz odpowiednio wykorzystać wolnych chwil, nie umiesz dostrzec pozytywów? Czas na zmiany. Koniecznie uporządkuj swoje życie, by funkcjonować lepiej i skuteczniej. Pomoże Ci w tym coach Marta Kaim – wyspecjalizowany doradca i trener. Rozmowa z profesjonalistą umożliwi Ci wprowadzenie korzystnych przemian. Marta Kaim, zajmująca się coachingiem zbada Twoje szanse i perspektywy, wspólnie opracujecie program odnowy Twojego życia. Dzięki realizacji planu przemian, szybko zauważysz postępy w pracy, zaczniesz sprawniej wykonywać powierzone Ci zadania i będziesz czerpać z nich radość. Nauczysz się lepiej wykorzystywać czas wolny, dzięki czemu zregenerujesz siły, nabierzesz pozytywnej energii do dalszych działań i zaczniesz doceniać drobne przyjemności każdego dnia. Zadbaj o jakość swojego życia i ciesz się każdą chwilą.
Kategoria:

Doradcy finansowi współpracujący z kadrą RealFinance to grupa wykwalifikowanych i gotowych do wszczęcia działania osób. Każdorazowa współpraca z klientem zaczyna się od wykonania drobiazgowej analizy finansowej a także planu finansowego, stworzonego na jej podstawie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl