Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25602
415
8
66325

Makijaż, wizaż, Makeup expert - seminaria dla wizażystów


 
Opis Zapraszamy Państwa na profesjonalne seminaria dla stylistów, fryzjerów, kosmetyczek, gabinetów oraz pasjonatów. TEMATY SEMINARIÓW:analiza kolorystyczna, modelaż i analiza proporcji, analiza składu chemicznego kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych, kompleksowe szkolenia dla gabinetów kosmetycznych.

 

Słowa kluczowe wizaż   makijaż   kurs   kursy   seminaria   wizażystów   wizażu   makijażu   analiza   kolorystyczna
Url http://www.makeupekspert.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu May 16, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Prowadzimy szkolenia komputerowe, zawodowe, księgowe oraz z umiejętności interpersonalnych. Dodatkowymi usługami są konsulacje oraz wynajem sal komputerowych i wykładowych. Nasz ośrodek szkoleniowy znajduke się w Krakowie przy ul. Bytomskiej 1 (I piętro). Posiadamy akredytacje Kuratorium Oświaty w Krakowie
Kategoria:

Skoro pragniesz zrobić w życiu coś właściwego musisz niezwłocznie udać się na kurs masażu Poznań. Dzięki temu możesz poznać wielu interesujących ludzi, a po otrzymaniu certyfikatu, otworzysz swoją firmę. Szkoła wizażu Poznań proponuje również makijaż permanentny, którego zrobienie jest meczące, jednakże umiejętność ta przyda się po otworzeniu swojej działalności gospodarczej. Więc zapraszamy zainteresowanych do zapisów w naszej szkole. Liczba miejsc ograniczona dlatego spiesz się oraz nie daj dłużej czekać twojej firmie.
Kategoria:

Oferujemy kursy podstawowe dla kandydatów na kierowców kat.”B” Jazdy dodatkowe i uzupełniające, doszkolenia teoretyczne. Jazdy doszkalające dla osób mających już prawo jazdy, lecz nie czujących się pewnie za kierownicą. Możesz dokupić dowolną ilość dodatkowych godzin jazdy. Klimatyzowane samochody szkoleniowe TOYOTA YARIS takie jak na egzaminie, przyjeżdżamy i odwozimy po jeździe.
KONTAKT
59-220 Legnica Gwiezdna 8/218
Tel.790 474 844
Kategoria:

Jeżeli uwielbiasz wyzwania i nieprzerwanie chcesz poszerzać swoje horyzonty w wielu dziedzinach, przedsiębiorstwo Akcja Serca jest dla Ciebie doskonałym wyborem! W swojej usłudze posiadamy liczne kursy standardowe takie jak kurs pierwszej pomocy, a także te rzadziej spotykane jak np. kurs sternika motorowodnego. Aranżujemy wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii oraz rejsy morskie do Grecji, Hiszpanii, a nawet na Karaiby lub Wyspy Kanaryjskie. Chętnie podejmujemy się organizowania wyjazdów integracyjnych. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat istnienia firmy zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Firma JGL Logistics Wojtysiak Sp.j. oferuje warsztaty związane z obsługą wózków widłowych, dźwigów HDS oraz innych urządzeń. Działamy na rynku od 2010 roku. Otrzymane w naszej firmie certyfikaty pozwolą uczestnikom na znalezienie interesującej pracy w Polsce, jak również za granicą. Uczestnicy nieodpłatnie otrzymują certyfikaty w języku angielskim oraz niemieckim. Świetnie wyedukowana kadra instruktorów gwarantuje odpowiednie przedstawienie potrzebnych wiadomości. Różnorodność lokalizacji szkoleniowych pozwala na znalezienie odpowiadającego każdemu klientowi ośrodka.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl