Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25455
415
7
66290

Counselling Gestalt - Psychoterapia Katowice


 
Opis Oferuję:
- psychoterapię indywidualną, par oraz counselling metodą Gestalt,
- grupy i warsztaty rozwoju osobistego.

Jacek Załuski - mgr psychologii, mgr zarządzania, Specjalista Counsellingu Gestalt (Centrum Counsellingu Gestalt we współpracy z Associazione Italiana di Counselling).

 

Słowa kluczowe Psychoterapia   psychoterapeuta   psycholog   counselling   gestalt   rozwój osobisty   warsztaty   szkolenia   Śląsk   śląskie   Katowice   Sosnowiec   Chorzów   Bytom   Tychy   Rybnik   Ruda Śląska   Zabrze   Gliwice   Będzin   Czeladź   Dąbrowa Górnicza
Url http://gestalt.net.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Psychologia
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Data wpisu May 15, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Fundacja Spokojna Głowa oferuje klientom profesjonalną pomoc psychologiczną. Naszym celem jest zredukowanie stresu, który jest widoczny coraz częściej wśród ludzi. Oferujemy różnorodne formy wsparcia, dzięki czemu wszyscy mogą dostosować w naszej fundacji odpowiednie świadczenia dla siebie. Mamy doświadczony zespół ludzi, którzy gwarantują doskonałe efekty wszystkich oferowanych form pomocy. Wszystkie szczegóły odnoszące się do oferowanych metod pomocy klienci odnajdą na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Jestem Certyfikowanym Psychoterapeutą Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie. Prowadzę Gabinet Psychoterapii Gestalt w Katowicach. Zajmuję się terapią indywidualną i grupową.
Kategoria:

Nasz ośrodek terapii uzależnień zapewnia między innymi prywatne leczenie alkoholizmu. Działamy na terenie Warszawy, gdzie posiadamy doskonale przygotowane warunki do realizowania leczenia, które prowadzone jest zarówno przez zespół doświadczonych specjalistów a jednocześnie w komfortowych warunkach. Jednocześnie w naszym ośrodku zapewniamy również terapie rodzinne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na naszej stronie!
Kategoria:

Laboratorium wykonuje badania psychologiczne, które umożliwiają rzetelnie i obiektywnie dokonać oceny predyspozycji w zakresie: intelektu, temperamentu oraz osobowości , czasu reakcji , widzenia głębi, umiejętności oceny prędkości , widzenie w mroku , wrażliwość na olśnienie.
Kategoria:

Terapia to proces powołany do życia przez pacjenta i terapeutę, zmierzający do odkrywania i rozumienia siebie i tego, co wywiera wpływ na nasze życie. Terapia jest sztuką rozmowy, w której zarówno pacjent jak i terapeuta uznawani są za ekspertów w rozwiązywaniu problemów. Rozmowa terapeutyczna jest twórczym dialogiem, który motywuje do wprowadzania zmian w dotychczasowym sposobie myślenia, inspiruje do myślenia o sobie na nowo. Rozmowa terapeutyczna daje wsparcie, przynosi ukojenie, pomaga poradzić sobie z poczuciem winy, często daje nadzieję, zawsze rozumienie. Daje sposobność na odkrycie tego, co można zmienić albo pomaga zaakceptować to, czego zmienić nie można. Nigdy natomiast nie podaje gotowych rozwiązań. Dlaczego? Bo terapia jest procesem bardzo indywidualnym dla każdego pacjenta. To pacjent wie najlepiej, czego pragnie. Terapeuta tylko naprowadza na drogę wiodącą do poprawy jakości życia, odkrycia własnych potrzeb, zasobów, nowych sposobów na budowanie zdrowszych relacji z innymi. Efekty psychoterapii nie są wynikiem nadprzyrodzonych zdolności terapeuty, tylko zmian wprowadzanych w sposobie myślenia pacjenta, nabycia przez niego nowych wzorców zachowania, wprowadzania zmian w jego relacjach innymi ludźmi. Tego wszystkiego pacjent uczy się w trakcie trwania terapii. Terapia uruchamia i budzi uśpione siły życiowe pacjenta. Efekty terapii i czas trwania zależą przede wszystkim od jego zaangażowania i podjęcia decyzji o wprowadzeniu zmiany.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl