Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25366
415
7
66231

CZYRNY - usługi chłodnicze


 
Opis Nowoczesna firma Dariusza Czyrnego posiada wieloletnie doświadczenie w pełnej obsłudze odbiorców w obszarze montażu i naprawy kompleksowych urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i gastronomicznych. aktywność prowadzi od 1991 roku dzięki czemu posiada wiele skutecznie zrealizowanych zleceń i obszerne grono usatysfakcjonowanych ze współpracy klientów. Doskonale wyposażone zaplecze projektowe, jak i doświadczony zespół fachowców umożliwiają realizację najtrudniejszych nawet zleceń. W rozległym asortymencie usług odnaleźć można naprawy, remonty, montaż i serwis przeróżnego typu klimatyzatorów, zamrażarek, chłodni, lad, pieców, elektrycznych patelni i dużo innych urządzeń mających zastosowanie w lokalach usługowo-gastronomicznych. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, a więcej dokładnych informacji można odszukać na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe usługi chłodnicze   klimatyzacja   serwis klimatyzacji   montaż klimatyzacji   naprawa klimatyzacji   chłodnictwo wrocław   urządzenia chłodnicze   urządzenia gastronomiczne   montaż chłodni   komory chłodnicze
Url http://www.serwischlodniczy.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Jul 5, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Sklep internetowy firmy Kaliber Sp. z o.o. Oferujemy bogaty wybór
akcesoriów dla myśliwych, broń mysliwską Beretta, Sako, Tikka, Benelli,
wiatrówki, noże amerykańskiej firmy CRKT. Zapraszamy na www.kaliber.pl.-
Sklep internetowy firmy Kaliber Sp. z o.o. Oferujemy bogaty wybór
akcesoriów dla myśliwych, broń mysliwską Beretta, Sako, Tikka, Benelli,
wiatrówki, noże amerykańskiej firmy CRKT. Zapraszamy na www.kaliber.pl.-
Kategoria:

Jesteśmy firmą sprzedającą hurtowo obuwie damskie, męskie dziecięce a także sportowe. Oferujemy obuwie, we wzornictwie zgodnym z najnowszymi trendami mody firm Polskich jak i zagranicznych. Oprócz sprzedaży tradycyjnej prowadzimy również sprzedaż za pośrednictwem internetu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.
Kategoria:

Jednym z głównych elementów wystawy sklepów z odzieżą jest męski manekin, eksponujący garderobę dla panów. Od jego wykonania oraz stylizacji zależy powodzenie asortymentu sklepu. We wszystkich polskich galeriach handlowych występują manekiny wiodącego producenta, który swoją ofertę, dostosowuje do indywidualnego zamówienia. Egzemplarze różnią się detalami twarzy, występują w wersji gładkiej, owalnej aż po realistyczną.
Kategoria:

Słomki papierowe dostępne w naszym sklepie internetowym to kilkadziesiąt kolorów, wzorów i rozmiarów. Posiadamy słomki z papieru o długości 197, 210 i 240mm o średnicach 6 i 8mm. Wśród wzorów znajdziesz słomki w spiralne paski, kropki (grochy), serduszka oraz w pełnym kolorze. Dzięki sprawdzonym dostawcom i długotrwałej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować słomki papierowe w najlepszych cenach.
Kategoria:

Fronhoffs Polska Sp. z o.o. to producent oraz dystrybutor mrożonych wyrobów cukierniczych, jakiego siedziba jest zlokalizowana w Bydgoszczy. Posiadamy szeroki wybór wyśmienitych tortów, torcików, tradycyjnych ciast na kruchym bądź biszkoptowym spodzie (serników, ciast z owocami, szarlotki i wiele innych). Produkcję opieramy na tradycyjnych oraz sprawdzonych recepturach, które gwarantują niepowtarzalny smak ciast. Gwarancją bezpieczeństwa i najlepszej jakości wyrobów są wdrożone Systemy Zarzadzania Jakością według IFS4 oraz BRC, a także przyznane certyfikaty, m. in. „Najlepsze w Polsce”. Nasze wyroby dostarczamy do sklepów i do firm gastronomicznych w całej Polsce i zagranicą. Dokładnych informacji dostarczy Państwu strona internetowa, na którą serdecznie zapraszamy.
Kategoria:




(c) 2006-2016 szukaj24.pl