Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25455
415
7
66290

Grace Tour - biuro turystyczne


 
Opis Domena gracetour.waw.pl to wizytówka biura podróży funkcjonującego w regionie mazowieckim. Firma specjalizuje się w organizowaniu wycieczek przede wszystkim dla najmłodszych. Jej zaskakująco obszerny dorobek i długi czas funkcjonowania na rynku dowodzi, że zwiedzanie Warszawy nie musi ograniczać się do oglądania Starego Miasta i innych miejsc będących ikoną stolicy, nie bardzo zajmujących dla dzieci. Przewodnik po Warszawie z odpowiednio zaplanowaną wycieczką potrafi zapewnić najmłodszym szereg atrakcji na cały dzień, a jeśli wycieczka jest dłuższa i obejmuje również okolice Warszawy – na kilka dni. Biuro dysponuje autokarem do wynajęcia, z którego pomocą można wybrać się z grupą w takie miejsca jak park jurajski, skanseny, parki linowe i inne ciekawe obiekty w okolicach stolicy.

 

Słowa kluczowe
Url http://www.gracetour.waw.pl
Kategorie Sport Turystyka > Biura podróży
Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Data wpisu Jun 10, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Biura podróży
Biuro podróży "GESTOR" zaprasza Państwa NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ www.wakacjeonline.pl,już dziś zaplanujcie Państwo z nami Wasze wakacje. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w razie pytań proszę o kontakt mailowy bądż telefoniczny. Biuro Podróży "Gestor" Ul.Kościuszki 140 Wrocław Tel: 071 341 72 92 Kom: 0691 700 139 biuro@wakacjeonline.pl
Last minute Wyloty z Niemiec Wcześniej taniej Bilety lotnicze Autokarowe Ubezpieczenia signal iduna
Kategoria:

Jeśli zamierzasz skorzystać z pomocy jakiegoś godnego zaufania biura turystycznego, zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją. Przedsiębiorstwo BUT działa już od kilkunastu lat. Przez ten czas nasze biuro zorganizowało nadzwyczaj wiele wycieczek dla dzieci, w tym tak zwane zielone szkoły, obozy, wyjazdy studenckie itp. Zawsze dbamy o jakość oferowanych przez nas usług, staramy się dostosować ofertę do potrzeb zamawiającego. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo i dobra zabawa uczestników organizowanych przez nas kolonii.
Kategoria:

Z olsztyńskim biurem turystycznym Mazur Tourist spędzisz swoje wymarzone wakacje w dowolnym miejscu na świecie. Na polskim rynku turystycznym funkcjonujemy już przeszło 40 lat i co roku mamy licznych zadowolonych klientów. Współpracujemy z wieloma znanymi biurami podróży i mamy naprawdę bogatą ofertę. Zapewniamy rezerwację niedrogich biletów na samolot i autokarowych i hoteli. Dodatkowo z powodzeniem planujemy służbowe wyjazdy dla pracowników, takie jak spotkania integracyjne oraz podróże motywacyjne, w kraju i za granicą, szkolenia oraz konferencje. W naszej ofercie znajdą Państwo również propozycje wypoczynku w licznych lubianych uzdrowiskach. Przygotowaliśmy także lokalne wycieczki dla młodzieży szkolnej i pobyty kolonijne, obozy, zimowiska, na których wszyscy miło i pożytecznie spędzą czas. Szczegółowe informacje na stronie internetowej.
Kategoria:

Zapraszamy do poznania się z propozycją Biura Podróży INT Travel z Katowic. Jesteśmy biurem działającym na obszarze południowej Polski, a nasze oddziały mieszczą się również w Gliwicach i Lubinie. Posiadamy akredytację międzynarodowego stowarzyszenia IATA, co pozwala zaproponować Państwu propozycję wszystkich skupionych w tym stowarzyszeniu przewoźników lotniczych. We współpracy z grupą Schmetterling przedstawiamy propozycje wyjazdu w górskie kurorty oraz do znanych miejscowości wypoczynkowych w kraju oraz zagranicą z propozycji ponad 50. największych niemieckich touropeartorów. Na naszej stronie www można, korzystając z wyszukiwarki lotów, zarezerwować sobie bilet lotniczy w dowolne miejsce na świecie. Co więcej cały czas staramy się rozszerzać swoje usługi, zatem oferujemy Państwu różne rodzaje ubezpieczeń całorocznych, kart młodzieżowych, a również pośrednictwo w uzyskaniu wiz, wynajmie hoteli oraz samochodów. Szczegóły na stronie.
Kategoria:

Wyjedź z nami, biuro podróży Agenda - specjalizacja to kolonie dla dzieci, zimowiska i obozy młodzieżowe. Organizator wypoczynku BP Agenda - organizacja obozów, oferty na lato i zimę. Organizujemy następujące kolonie i obozy: studenckie, językowe, aktywne, jeździeckie, sportowe, konne, narciarskie. Polecamy Państwu kolonie dla dzieci i obozy młodzieżowe które organizujemy w górach i nad morzem. Sprawdź nas i skorzystaj z ciekawej oferty - przekonaj się i zobacz czy warto. Spływy kajakowe, trekking, obozy ekstremalne oraz tramping.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl