Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25623
415
7
66334

Grace Tour - biuro turystyczne


 
Opis Domena gracetour.waw.pl to wizytówka biura podróży funkcjonującego w regionie mazowieckim. Firma specjalizuje się w organizowaniu wycieczek przede wszystkim dla najmłodszych. Jej zaskakująco obszerny dorobek i długi czas funkcjonowania na rynku dowodzi, że zwiedzanie Warszawy nie musi ograniczać się do oglądania Starego Miasta i innych miejsc będących ikoną stolicy, nie bardzo zajmujących dla dzieci. Przewodnik po Warszawie z odpowiednio zaplanowaną wycieczką potrafi zapewnić najmłodszym szereg atrakcji na cały dzień, a jeśli wycieczka jest dłuższa i obejmuje również okolice Warszawy – na kilka dni. Biuro dysponuje autokarem do wynajęcia, z którego pomocą można wybrać się z grupą w takie miejsca jak park jurajski, skanseny, parki linowe i inne ciekawe obiekty w okolicach stolicy.

 

Słowa kluczowe
Url http://www.gracetour.waw.pl
Kategorie Sport Turystyka > Biura podróży
Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Data wpisu Jun 10, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Biura podróży
Jest nam niezwykle przyjemnie zaprezentować Państwu nasz biznes, który nazwaliśmy Wizarussia zajmujący się zyskiwaniem zaświadczeń na piśmie typu wizy na przykład wizy do Rosji. Powinniśmy wszelako napomknąć, że nie realizujemy wiz wyłącznie do naszego największego wschodniego sąsiada, którym oczywiście jest Federacja Rosyjska, gdyż w naszej gestii leżą dodatkowo wizy na Białoruś, do Chin i do Kazachstanu. Ewidentnie zatem widzimy, że w polu zainteresowania naszych działań znajduje się generalnie kierunek na wschód od naszego Państwa. Oprócz wyżej wymienionych działań nasza działalność biznesowa uznała za swój obowiązek zapewnienie pomocy nowo przybyłym do naszego kraju, która to pomoc udzielana jest w zakresie uzyskania właściwych dokumentów wliczając w ich poczet również następującego rodzaju - zezwolenie na pobyt czasowy.
Kategoria:

Dreamtours.pl - największy polski pośrednik niemieckich i polskich organizatorów turystycznych. Wylot z Niemiec, wakacje z Berlina, ponad 240 tys hoteli na całym świecie. Porównaj ceny z Polski i Niemiec, najtańsze wakacje - Dominikana, Kuba, Meksyk, Malediwy, Bali. Oferty z wylotami z Berlina i innych lotnisk niemieckich. Także oferta polskich biur podróży. Porównaj ceny z Polski i z Niemiec.
Kategoria:

Biuro turystyczne Ok Tours specjalizuje się w organizowaniu obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży w różnych przedziałach wiekowych. Posiada długie, bo już ponad piętnastoletnie doświadczenie w organizacji tego typu wyjazdów. Współpracuje tylko ze sprawdzonymi opiekunami. Po więcej szczegółów na temat planowanych wyjazdów zapraszamy na stronę internetową biura.
Kategoria:

Tematem portalu onefun.pl jest oferta firmy sprzedającej podróże zagraniczne dedykowane dla singli. Osoby samotne mogą skorzystać ze sprzyjających cenowo wyjazdów, w tym na przykład do takich krajów, jak na przykład Hiszpania, albo też Indie. Wszelkie reklamowane wycieczki mają swoje obszerne charakterystyki zamieszczone w witrynie internetowej firmy, interesanci będą więc mogli zaznajomić się z planami zwiedzania dzień po dniu. Każda wycieczka posiada także swoją galerię zdjęć. Za wykorzystaniem witryny internetowej firmy interesanci mogą też zabookować własne miejsce na wyjazd. Firma współpracuje też z najlepszymi biurami podróży.
Kategoria:

Morze, słońce, malownicze miasteczka przycupnięte u podnóża potężnych Gór Dynarskich to zaledwie jedno oblicze tego niezwykłego kraju. Drugie to fantastyczne zabytki starożytności, średniowiecza i renesansu. Republika Chorwacji (Croatia) to wspaniałe miejsce na wypoczynek. Rozpościera się od wschodnich krańców Alp na północnym zachodzie do Niziny Panońskiej i brzegów Dunaju na wschodzie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl