Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25279
415
8
66216

Zarządzanie projektami


 
Opis Portal vademecumzarzadzania.pl pokazuje wszystkie najistotniejsze zagadnienia z szeroko rozumianego tematu zarządzania. Na naszej stronie posiadamy szereg produktów jak szablony, wzorce projketowe, opracownaia ksiąg skrojonych do potrzeb każdego Klienta. W naszej ofercie umożliwiamy wdrożenia systemów jakości, które są potrzebne do istnienia na dobrą sprawę każdej większej organizacji.

 

Słowa kluczowe zarządzanie   jakość   iso   standard
Url http://vademecumzarzadzania.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość
Internet > Blogi
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Data wpisu Mar 12, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość
Strona porusza zagadnienia związane z tematyką normy ISO 9001: zasady wdrożenia, wymagania, opisy rozwiązań itp. Znajdują się tam też darmowe, gotowe rozwiązania które można ściągnąć na swój komputer i wykorzystać w dowolnej chwili.
Dowiesz się jak:
- uzyskać certyfikat ISO
- pisać procedury ISO
- określić cele jakości i polityka jakości
- czym jest system zarządzania jakością i sama jakość
- czym są normy ISO serii 9000
- poprawić zarządzanie dzięki ISO 9001
Kategoria:

GKU 2000 to profesjonalne doradztwo i szkolenia w dziedzinie spawania. Zajmuje się szkoleniem i egzaminowaniem spawaczy wg. norm PN-EN, a także szkoleniem średniego i wyższego dozoru technicznego, kontrolą połączeń spawanych, badaniami nieniszczącymi oraz opracowywaniem instrukcji i technologii.
Kategoria:

Jesteśmy firmą cateringową z Warszawy zajmującą się organizacją imprez na terenie całej Polski. Organizujemy wesela, studniówki itp. imprezy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.
Kategoria:

Wdrażanie Systemu Zarządzania Jakością według normy PN EN ISO 9001:2001, Systemu Zarządzania Środowiskowego według normy ISO 14001:2004, Systemu Zapewnienia Jakości według HACCP, Nadzór Pedagogiczny, Oznakowanie CE. Pełnomocnik ds. Jakości.
Gwarancja rzetelnej i profesjonalnej obsługi/wdrożenia oraz uzyskania certyfikatu za pierwszym razem.
Kategoria:

GEM CERT to jednostka certyfikująca spod Warszawy, która specjalizuje się w certyfikacji systemów zarządzania jakością wg wymagań ISO 9001:2015 oraz systemów zarządzania środowiskowego wg ISO 14001:2015. Kadrę biura audytorskiego tworzą specjaliści doświadczeni w prowadzeniu działalności certyfikacyjnej oraz szkoleniowej. Profesjonalizm, rzetelność, bezstronność to ważne atuty jednostki certyfikującej GEM CERT.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl