Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25406
415
6
66278

FHU KOKSOWNIK brykiet rekord


 
Opis Najlepsza na obszarze powiatu krośnieńskiego oferta sprzedaży i transportu opału oraz kamienia naturalnego pochodzi z FIRMY HANDLOWO - USŁUGOWEJ KOKSOWNIK Skład opału i kamienia mającej siedzibę w Gubinie. W jej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Odnajdą tu Państwo węgiel kamienny oraz brunatny, produkcji rpolskiej i zagranicznej, a m.in.: orzech, miał węglowy, eko-groszek, oraz brykiet rekord. Poza tym przedsiębiorstwo sprzedaje rodzimej produkcji kamień naturalny przeznaczony do budownictwa oraz małej architektury ogrodowej. Obszar ten zawiera: łupki, grysy, żwiry, kruszywo piaskowe, piaskowiec, kostkę granitową oraz inne. Wszystko to przeznaczone jest zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i hurtowych. Gwarancją zadowolenia jest wysoka jakość oferowanych Państwu artykułów i szerokie grono usatysfakcjonowanych już klientów. Szerzej na stronie.

 

Słowa kluczowe węgiel opałowy   brykiet   eko-groszek   węgiel brunatny   opał   koks   brykiet rekord   miał
Url http://koksownikgubin.pl/
Kategorie Budownictwo > Ogrzewanie
Firmy wg branż > Handel
Firmy wg branż
Data wpisu Feb 6, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Ogrzewanie
Zdrowo się odżywiasz, segregujesz śmieci i dbasz o środowisko? Chcesz mieć pewność, że piec z którego korzystasz spełnia wszystkie najważniejsze normy? Jeżeli zdecydujesz się na złożenie zamówienia w naszej firmie, to na pewno się nie zawiedziesz. Jesteśmy producentem nowoczesnych urządzeń i nasze kotły na pellet sprawdzają się w każdych warunkach. Nawet jeżeli masz bardzo duży dom, to nasi eksperci dobiorą kocioł, do Twoich kryteriów.
Kategoria:

Serdecznie zapraszamy do sklepu internetowego z pelletem. Jeśli chcesz uzupełnić zapasy pelletu, wejdź do naszego sklepu i wygodnie, bez wychodzenia z domu zrób zakupy! W naszym sklepie możesz kupić dwa rodzaje pelletu, pellet Olimp i pellet Lava. Nasze pellety to gwarancja doskonałej jakości i wydajności. Jeśli chcesz kupować pellet w dobrej cenie, kupuj prosto od producenta w naszym elektronicznym sklepie.
Kategoria:

Czy wiesz, czym są zbiorniki gazowe i jakie jest ich przeznaczenie? W serwisie szereg informacji o przydomowych zbiornikach gazowych, ogrzewaniu domu za pomocą gazu propan butan ze zbiorników LPG. Zastosowanie zbiorników gazowych w środowisku. Wygoda i oszczędność w korzystaniu ze zbiorników LPG. Bezpieczeństwo korzystania z ogrzewania przydomowymi zbiornikami gazowymi. Zainteresowany tematem? Czytaj teraz!
Kategoria:

Sprawdź ofertę grzejników w sklepie internetowym Artykulygrzewcze.com. To artykuły grzewcze dla budownictwa oraz hydraulika. Artykuły grzewcze są szeroko stosowane w budownictwie, sklep oferuje również hydraulikę. Oferowane grzejniki są w różnej kolorystyce i mocy. Sprawdź ofertę grzejników dekoracyjnych, które doskonale sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i komercyjnych. Możesz zdecydować się na zakup grzejników ekspozycyjnych.
Kategoria:

Ciepły Kominek to firma oferująca kompleksowe usługi z zakresu projektowania, produkcji, montażu kominków i saun. W ofercie posiadamy szeroki asortyment wkładów kominkowych i piecyków wolno stojących takich firm jak: Austroflamm, Spartherm, Brunner, Schmid, Romotop. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie i aranżacji otoczenia ognia mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm. Szerzej o naszej ofercie na stronie. www.cieplykominek.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl