Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25331
415
6
66224

windykacja Wrocław długi pomoc prawna wywiad gospodarczy wierzytelności monitoring płatności pieczęć


 
Opis GRUPA KAPITAŁOWA POŁUDNIE ZACHÓD, Wrocław od 1998r - Profesjonalna windykacja należności, zakup, pomoc prawna, wywiad gospodarczy, monitoring płatności. Od lat plasujemy się w szeregu najskuteczniejszych firm windykacyjnych w kraju.

 

Słowa kluczowe windykacja   Wrocław   długi   pomoc   prawna   wierzytelności   dług   wierzytelność   dłużnik   dyskonto   inkasso   nota   odsetki   należności   należność   odzyskiwanie   długów   wywiad   gospodarczy   ściąganie   długów   Warszawa   monitornig   płatności   pieczęć   prewe
Url http://www.pz.com.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Windykacja
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Data wpisu Apr 18, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Windykacja
Sprzedaż długów, rejestr wierzytelności wymagalnych i bezspornych, uznanych przez dłużnika lub stwierdzonych sądowym tytułem wykonawczym. Lista dłużników z Polski i zagranicy. Długi podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych. Wierzytelności do odzyskania i do potrącenia. Upublicznianie zgodne z przepisami obowiązującego prawa w tym z Ustawa o udostępnianiu informacji gospodarczych oraz o ochronie danych osobowych.
Kategoria:

Jeżeli Twoja firma podjęła współpracę z nieuczciwym kontrahentem, to na pewno szukasz sposobu na odzyskanie wierzytelności. My znamy ten sposób i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę. Wiemy, że jednym z pierwszych i często skutecznych działań jest polubowna windykacja należności. Jeżeli na tym etapie nie odzyskasz pieniędzy, to pomożemy Ci wejść na drogę sądową. Jesteśmy doświadczeni, znamy obowiązujące przepisy i działamy na terenie całej Polski.
Kategoria:

Kancelaria Odszkodowawcza Meditor - odszkodowanie powypadkowe. Profesjonalne dochodzenie odszkodowań od firm ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów. Jasne zasady współpracy i uzyskanie maksymalnie dużego odszkodowania. Profesjonalna pomoc prawna - Zobacz więcej na stronie i skorzystaj z oferty. Duża rekompensata i odszkodowania powypadkowe. Czytaj i sprawdź nas - polecamy nasze usługi - Meditor Wrocław, Katowice.
Kategoria:

PROMES FINANSE Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej.Skuteczna i szybka windykacja wierzytelności. Prosta procedura podjęcia współpracy . Wykup wierzytelności oraz Giełda Długów - www.wyroki.eu . Monitoring płatności, pieczęć prewencyjna. Brak opłat wstępnych - wynagradzani jesteśmy tylko prowizją od wyegzekwowanych kwot . Dowodem solidności i wiarygodności naszej firmy jest fakt, że zajmujemy się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych w zakresie odzyskiwania należności. Przeprowadzamy postępowania sądowe kredytując związane z tym koszty.Aktywnie uczestniczymy w czynnościach komorniczych usprawniając tym samym egzekucję należności.TEL: 032-720-60-30 FAX 032-720-29-99e-mail: biuro@promes-finanse.pl .
Kategoria:

E-Kancelaria to spółka prawno-finansowa, która jest jedną z najsłynniejszych firm trudniących się odzyskiwaniem zadłużeń na polskim rynku zarządzania i obrotu wierzytelnościami. W 2010 roku spółka została przekształcona w spółkę akcyjną, a jej celem jest umiejętne połączenie efektywności windykacyjnej razem z profesjonalną obsługą adwokacką. Przedsiębiorstwo zapewnia kompleksową obsługę każdego interesanta, w skład której wchodzą działania prewencyjne, windykacja sądowa i wywiad gospodarczy. Zapraszam na stronę internetową spółki e-Kancelaria.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl