Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25366
415
7
66231

Obieg dokumentów


 
Opis Oferujemy trafne wyjście dla przedsiębiorstw, które pragną mieć stały, elektroniczny dostęp do dokumentów. Skorzystanie z naszej oferty pozwala ułatwić i poprawić administrowanie instytucją. Jest to dodatkowo nadzwyczaj ekonomiczne rozwiązanie. Dzięki naszej propozycji korzystanie z sekretariatu oraz dostęp do znaczących dokumentów będzie sprawny i lepiej kontrolowany. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

 

Słowa kluczowe obieg dokumentów   system obiegu dokumentów   zarządzanie dokumentami   program   software
Url http://www.progmate.pl
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie > Poznań
Data wpisu Oct 5, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
Interesujące programy komputerowe znajdą Państwo na witrynie internetowej programy.net.pl Udostępniliśmy ogromną ilość programów, co sprawia, że każdy odwiedzający powinien odszukać właściwą dla siebie propozycję. Szukanie programów możliwe jest za pomocą dogodnych kategorii tematycznych lub przez przygotowaną wyszukiwarkę. Zapraszamy również wszystkich odwiedzających do zapoznania się z aktualnościami z sektora informatycznego oraz z przygotowanymi przez nas poradami obejmującymi dużą liczbę zagadnień komputerowych.
Kategoria:

Systemy ERP stosowane są z sukcesami w przedsiębiorstwach różnej wielkości. Ma to miejsce głównie dzięki modułowej budowie tego typu rozwiązań informatycznych. Obecne nowoczesne systemy ERP obsługują większość procesów biznesowych zachodzących w firmie. Systemy ERP odpowiadają za zadania zarówno w dziale księgowym, personalnym jak i produkcyjnym.
Kategoria:

Gorąco zachęcamy wszystkich doi wypróbowania komunikatora cisco spark. Jest to doskonała aplikacja komunikacyjna, do zainstalowania na urządzenia mobilne, takie jak laptopy czy smartfony. Cisco spark pozwala na przeprowadzanie najlepszej jakości rozmów, także wideokonferencji grupowych, co okazuje się bardzo przydatne w wielu dużych firmach, pozwala zaoszczędzić czas i polepszyć efekty współpracy między pracownikami.
Kategoria:

Blog przedstawia różne rodzaje oprogramowania zapewniającego bezpieczeństwo komputerów. Ochrona dla różnych platform sprzętowych. Darmowe wersje oprogramowania udostępniane do celów niekomercyjnych. Przykłady i ceny oprogramowania antywirusowego dla firm i innych instytucji.
Kategoria:

Firma BPC-ONLINE SP. Z O.O. proponuje kontrahentom aplikację do zarządzania projektami Merito. Siedziba naszej firmy znajduje się w stolicy Wielkopolski. Gwarantujemy prostotę korzystania z aplikacji. Podstawowym założeniem przygotowanej przez nas aplikacji jest zmniejszenie czasu potrzebnego na wykonanie każdego projektu. Gwarantujemy osobom kierującym projektem sposobność monitorowania bieżącego stanu realizacji poszczególnych czynności. Proponujemy zainteresowanym klientom możliwość umówienia się na bezpłatną prezentację, na której pokazane są możliwości programu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl