Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
5
64743


 
Opis Zaliczasz się do osób, które nie przepadają za wizytami u dentysty? Wiesz jednak, że co najmniej raz na pół roku powinieneś zrobić badania profilaktyczne i sprawdzić stan swoich zębów? Jeśli chcesz mieć do czynienia z kompetentnym i przyjaznym dentystą pracującym na osiedlu Krowodrza, to koniecznie się z nami skontaktuj. Prowadzimy nowoczesne centrum dentystyczne, mamy szeroki zakres usług i wszystkim pacjentom oferujemy przyjazną atmosferę.

 

Słowa kluczowe dentysta   stomatolog
Url http://veronadent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu Dec 4, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Lekarze
Zabieg in vitro budzi wiele kontrowersji, ale niezależnie od tego faktem jest, że dla wielu osób jest to jedyna szansa na posiadanie dziecka, jest to więc bez wątpienia fantastyczna możliwość, spełniająca marzenia wielu par. Zabiegi takie oferuje centrum leczenia niepłodności Parens, a co ważne, są one refundowane przez Ministerstwo Zdrowia, a więc dostępne dla wszystkich.
Kategoria:

Portal Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii przez Internet. Szybka i skuteczna pomoc specjalisty za pomocą platform tekstowych oraz wideosesji Skype. Poradnictwo, pomoc psychologiczna oraz psychoterapia.
Pomagamy w sytuacji kiedy doświadczasz życiowych trudności:
- utrata bliskiej osoby, pracy, zdrowia,
- jesteś na emigracji i nie radzisz sobie z rozłąką i tęsknotą, samotnością i wyobcowaniem
- odczuwasz lęk, przygnębienie
- masz potrzebę wyrzucenia z siebie trudnych, przytłaczających emocji
- zauważasz, że twoje związki z innymi ludźmi kończą się według jednego schematu
- chcesz zmienić swoje zachowania oraz sposób myślenia
- czujesz, że twoje życie mogłoby być lepsze i chcesz się rozwijać
- chcesz odkryć w sobie talent i odnaleźć sens życia
Kategoria:

Jeśli poszukujesz materiały dentystyczne, które wyposażą Twój gabinet stomatologiczny, bogatą listę produktów dla dentysty znajdziesz na naszym najnowszym portalu stomatologicznym Stomato.pl. Ponadto niezastąpiona skarbnica wiedzy z zakresu stomatologii, porady i opinie.
Kategoria:

Psychoterapeuta Małgorzata Pelc kieruje swoją szeroką ofertę także do osób, które mają problemy małżeńskie czy przezywają kryzys w związku. Taka terapia często może uratować związek, który już skazało się na przegraną, ponieważ terapeuta jest obiektywny i może wskazać przyczyny złego stanu rzeczy, dzięki czemu łatwiej można się z nimi uporać i uzdrowić relację.
Kategoria:

Stomatologia Implanty zębów w Warszawie - Mirosław Kulewicz - chirurg szczękowy Warszawa, woj. mazowieckie. Ponad 20 letnie doświadczenie zdobyte w wiodących ośrodkach uniwersyteckich w kraju i za granica. Implanty zębowe, chirurgia stomatologiczna i chirurgia szczękowa - najwyższy poziom usług. Zapraszamy po implant - sprawdź jaka jest nasza cena na korony zębowe oraz implanty stomatologiczne.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl