Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
2
64830


 
Opis Zaliczasz się do osób, które nie przepadają za wizytami u dentysty? Wiesz jednak, że co najmniej raz na pół roku powinieneś zrobić badania profilaktyczne i sprawdzić stan swoich zębów? Jeśli chcesz mieć do czynienia z kompetentnym i przyjaznym dentystą pracującym na osiedlu Krowodrza, to koniecznie się z nami skontaktuj. Prowadzimy nowoczesne centrum dentystyczne, mamy szeroki zakres usług i wszystkim pacjentom oferujemy przyjazną atmosferę.

 

Słowa kluczowe dentysta   stomatolog
Url http://veronadent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu Dec 4, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Lekarze
Przychodnia Stomatologiczna Unodent - stomatologia, protetyka i ortodoncja w Gliwicach. Pracownia protetyczna - proteza, naprawa protezy. Leczenie kanałowe i piaskowanie zębów, endodoncja, licówki, naprawa protez zębowych. Lekarz ortodonta, protetyk i stomatolog zaprasza - dentysta Gliwice. Gabinety stomatologiczne Śląsk - Lekarze stomatolodzy i Lekarz ortodonta zaprasza. Zobacz więcej na naszej stronie - polecamy, kliknij i sprawdź.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Ośrodek Terapii Uzależnień Horizon. Placówka posiada znakomitą lokalizację w ustronnym miejscu na uboczu Wrocławia. Osobom uzależnionym oferujemy profesjonalną pomoc, porady psychologa i psychoterapię. Naszym głównym celem jest realizacja skutecznego programu terapeutycznego. W dodatku na terenie placówki regularnie odbywają się mityngi Wspólnoty Anonimowych Alkoholików. Zajęcia psychoterapeutyczne przeprowadzane w naszym ośrodku są uzupełniane zajęciami sportowymi oraz relaksacyjnymi. Osoby zaintrygowane zachęcamy do podjęcia z nami współpracy drogą mailową czy też telefoniczną. Zupełna propozycja znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:

Częstochowski gabinet Rezamed oferuje leczenie i diagnostykę zachowawczą i operacyjną, leczenie jaskry, zaćmy, chorób siatkówki, zeza,laserowe usuwanie wad wzroku, dobór soczewek i okularów, zabiegi estetyczne. Działamy od 1998 roku. Profesjonalizm usługi i wysoki standard to nasze cele. W swojej działalności posługujemy się nowoczesną aparaturą. Zapraszamy serdecznie do naszego gabinetu.
Kategoria:

We wrocławskim gabinecie stomatologicznym ARTIDENT zajmujemy się kompleksową pielęgnacją jamy ustnej. Świadczymy usługi stomatologiczne, ortodontyczne i protetyczne tak aby każdy z naszych pacjentów mógł cieszyć się nienagannym uśmiechem. Nasza siedziba mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Kard. S. Wyszyńskiego 144. Zapraszamy na naszą stronę aby w pełni poznać naszą ofertę.
Kategoria:

Gabinet specjalistyczny kolposkopia, usg ginekologiczne, usg sutków, usg położnicze z możliwością nagrywania na video, cytodiagnostyka szyjki macicy, biopsja zmian w sutkach pod kontrolą usg, krioterapia zmian szyjki macicy, pochwy i sromu, indywidualne prowadzenie ciąży i porodu, operacje laparoskopowe i diagnostyka histeroskopowa, operacje ginekologiczne w tym pełen zakres operacji onkologicznych,
Kategoria:




(c) 2006-2016 szukaj24.pl