Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
4
64948


 
Opis Zaliczasz się do osób, które nie przepadają za wizytami u dentysty? Wiesz jednak, że co najmniej raz na pół roku powinieneś zrobić badania profilaktyczne i sprawdzić stan swoich zębów? Jeśli chcesz mieć do czynienia z kompetentnym i przyjaznym dentystą pracującym na osiedlu Krowodrza, to koniecznie się z nami skontaktuj. Prowadzimy nowoczesne centrum dentystyczne, mamy szeroki zakres usług i wszystkim pacjentom oferujemy przyjazną atmosferę.

 

Słowa kluczowe dentysta   stomatolog
Url http://veronadent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu Dec 4, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Lekarze
Przedsiębiorstwo DENTestetica, którego siedziba znajduje się w Krakowie, oferuje klientom duży wybór świadczeń dentystycznych. Gwarantujemy kompleksową obsługę dentystyczną dla każdego pacjenta. Wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejsze sprzęty a także materiały, dlatego możemy zagwarantować klientom doskonałą jakość oferowanych usług. Mamy długoletnie doświadczenie w sektorze. Przygotowaliśmy dla klientów darmowe miejsca parkingowe. Zatrudniamy wyłącznie lekarzy o doskonałych kwalifikacjach, którzy pracują w branży od wielu lat.
Kategoria:

Gabinet lekarski prowadzony przez neurologa Janusza Miętkiewicza istnieje w Przygodzicach nieustannie od 1988 roku. Świadczone usługi to przede wszystkim leczenie dolegliwości, które są związane z różnymi bólami głowy, a także stanami lękowymi i zaburzeniami równowagi. Oferowane są także pracownicze badania okresowe - podstawowe oraz wysokościowe, do których wystawiane są zaświadczenia. Mają Państwo także sposobność wykonania kompleksowych neurologicznych badań pomocniczych w przypadku stwierdzenia takiej potrzeby. Zapewniona zostanie również pomoc osobom cierpiącym na zespoły depresyjno-lekowe wywoływane uszkodzeniami OUN. Pełna diagnostyka pozwala na skuteczniejszą pomoc pacjentom. Przed każdą wizytą konieczna jest telefoniczna rejestracja, która pozwoli na wybór optymalnego dla Państwa terminu.
Kategoria:

Zaliczasz się do osób, które nie przepadają za wizytami u dentysty? Wiesz jednak, że co najmniej raz na pół roku powinieneś zrobić badania profilaktyczne i sprawdzić stan swoich zębów? Jeśli chcesz mieć do czynienia z kompetentnym i przyjaznym dentystą pracującym na osiedlu Krowodrza, to koniecznie się z nami skontaktuj. Prowadzimy nowoczesne centrum dentystyczne, mamy szeroki zakres usług i wszystkim pacjentom oferujemy przyjazną atmosferę.
Kategoria:

Diabetolog Wrocław strona gabinetu specjalistycznego Dariusza Sowińskiego, doktora nauk medycznych specjalisty chorób wewnętrznych, nefrologa diabetologa. Kompleksowa pomoc w walce z cukrzycą oraz jej powikłaniami, w tym chorobami nerek. Częstym problemem w cukrzycy jest nadmiar stosowanych leków i własne błędy w insulinoterapii (np. dążenie do nierealnych celów).
Właściwa terapia tych chorób jest najbardziej istotna dla uniknięcia powikłań, zachowania komfortu życia i sprawności przez długie lata.
Kategoria:

Sekretem niebywałej skuteczności dra n. med. Michała Hraba w leczeniu chorób układu moczowo-płciowego jest jego indywidualne podejście do każdego problemu. Jego specjalistyczny gabinet urologiczny cieszy się dużym zaufaniem pacjentów. Nieustanna praca nad poszerzaniem wiedzy oraz umiejętności jest istotnym elementem pracy dobrego urologa, wobec tego troszczymy się o zachowanie wysokiej jakości świadczonych usług. Kompleksowe usługi obejmują diagnostykę i leczenie schorzeń układu moczowo-płciowego przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Dla nas Państwa zdrowie oraz komfort są najistotniejsze. Nasza strona internetowa dostarczy zainteresowanym osobom wszelkich potrzebnych informacji:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl