Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
58
65009


 
Opis Zaliczasz się do osób, które nie przepadają za wizytami u dentysty? Wiesz jednak, że co najmniej raz na pół roku powinieneś zrobić badania profilaktyczne i sprawdzić stan swoich zębów? Jeśli chcesz mieć do czynienia z kompetentnym i przyjaznym dentystą pracującym na osiedlu Krowodrza, to koniecznie się z nami skontaktuj. Prowadzimy nowoczesne centrum dentystyczne, mamy szeroki zakres usług i wszystkim pacjentom oferujemy przyjazną atmosferę.

 

Słowa kluczowe dentysta   stomatolog
Url http://veronadent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu Dec 4, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Lekarze
Zabieg in vitro budzi wiele kontrowersji, ale niezależnie od tego faktem jest, że dla wielu osób jest to jedyna szansa na posiadanie dziecka, jest to więc bez wątpienia fantastyczna możliwość, spełniająca marzenia wielu par. Zabiegi takie oferuje centrum leczenia niepłodności Parens, a co ważne, są one refundowane przez Ministerstwo Zdrowia, a więc dostępne dla wszystkich.
Kategoria:

Smile Makers spełnia oczekiwania Klientów pragnących korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych jakie dostępne są współczesnej stomatologii. Naszymi specjalistami są dentyści z wieloletnim stażem, posiadający wiedzę i praktykę na światowym poziomie. Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości usług
dentystycznych. Wszystkie nasze działania skupiają się wokół Pacjenta, jego zdrowia, satysfakcji i potrzeb. Zapraszamy.
Kategoria:

Rodzinny gabinet stomatologiczny FamiDental w Oławie oferuje szeroki zakres leczenia chorób zębów, przyzębia oraz jamy ustnej. Zajmujemy się profilaktyką próchnicy zębów oraz leczeniem już powstałych ubytków próchnicowych w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Uczymy najmłodszych jak dbać o uzębienie, a tym, które mają wady zgryzu, pomagamy ortodontycznie. Starszym pacjentom proponujemy również leczenie protetyczne i implantologiczne. Zarejestruj się na wizytę telefonicznie lub osobiście w naszym gabinecie - zapraszamy!
Kategoria:

Gabinet stomatologiczny Truszel ma swoją siedzibę w Bielsku-Białej. Świadczy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej dorosłych i dzieci, profilaktyki, leczenia ortodontycznego oraz protetyki. Lekarze stomatolodzy wykonują leczenie endodontyczne, korzystając z pomocy kamer wewnątrzustnych, mikroskopu i komputerowego systemu do bezbolesnego znieczulenia. Rekonstruowanie punktów stycznych zęba przeprowadzane jest przy użyciu częściowych formówek. Odbudowywanie bardzo zniszczonych zębów realizowane jest nie na wkładach metalowych, ale wykonanych z włókna szklanego. Zatrudnieni ortodonci zajmują się leczeniem wad zgryzu. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na witrynę gabinetu.
Kategoria:

W gabinecie Dr Zaleskiego otrzymuje się nie tylko perfekcyjne badanie USG, ale również pełne objaśnienie użytych w opisie słów i znaczenie wykrytych patologii dla badanego. Dr Zaleski często podpowiada jakie powinno być dalsze postępowanie, zarówno w przypadku wykrycia patologii jak i w przypadkach, gdy zlecone przez pacjenta badanie nie wyjaśniło przyczyny dolegliwości.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl