Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952


 
Opis Perfect Smile to profesjonalne Centrum Stomatologiczne w Gdańsku Suchaninie. Prowadzimy szeroki zakres usług stomatologicznych. Nasi lekarze stomatolodzy posiadają szereg certyfikatów, zarówno potwierdzających odbyte szkolenia i sympozja w Polsce, jak i za granicą z dziedziny ogólnie pojętej implantologii. Wiemy, że dobry implantolog powinien spełnić kilka warunków, aby w pełnym zakresie mógł zaopiekować się swoim pacjentem, a Pacjent będzie zadowolony z usług implantologicznych, jeśli lekarz implantolog do leczenia wykorzystuje najnowszą wiedzę naukową oraz używa najwyższej jakości materiałów. Nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne zapewniają najwyższy komfort i relaks podczas leczenia. Zapraszamy.

 

Słowa kluczowe implanty   dentysta   stomatolog   ortodonta   klinika stomatologiczna
Url http://www.perfect-smile.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Data wpisu Feb 14, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Centrum Stomatologiczne Demed to stomatologia na najwyższym poziomie. Miła atmosfera oraz profesjonalizm każdego dentysty w zespole gwarantuje bezbolesne i skuteczne leczenie.
Dogodne godziny otwarcia oraz możliwość leczenia w weekendy. Centrum Stomatologiczne Demed oferuje: usuwanie, ekstrakcje zębów, protezy, korony, mosty, implanty, wybielanie zębów, usuwanie kamienia, leczenie kanałowe, wypełnienia kompozytowe.
Centrum Stomatologiczne Demed jest przychodnią stomatologiczną, która zatrudnia lekarzy stomatologów z takich dziedzin jak: chirurgia, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja (leczenie kanałowe), implantologia.
W klinice leczą lekarze, którzy są specjalistami w jednej dziedzinie. Stomatolodzy w Centrum Demed przyjmują głównie pacjentów, którzy odpowiadają ich wąskiej specjalizacji, co czyni leczenie skutecznym i profesjonalnym. Implanty, implanty jednoczęściowe, implanty dwuczęściowe, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, wybielanie zębów, aparaty ortodontyczne, aparaty ruchome, aparaty stałe to najważniejsze z usług, które oferuje Centrum Stomatologiczne Demed.
Kategoria:

Nowoczesny sprzęt, znakomite warunki lokalowe oraz zespół lekarzy okulistów, którzy wykorzystują w leczeniu najnowszą wiedzę medyczną oraz specjalistyczny sprzęt, to wizytówka Gabinetów Okulistycznych mieszczących się w Łasku i Zelowie. Świadczymy usługi, zarówno w zakresie diagnostyki, jak i leczenia wad wzroku i chorób oczu. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia w leczeniu jaskry, zeza i niedowidzenia. Wykonujemy również komputerowe badanie wad wzroku oraz komputerowe badanie pola widzenia. Naszymi pacjentami są zarówno dorośli jak i dzieci. Polecamy naszym pacjentom również skorzystanie z usług naszego Zakładu Optycznego, w jakim znajdą Państwo różnorodny wybór oprawek, szkieł i soczewek kontaktowych renomowanych firm. Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Gabinet ortodontyczny "Twój Ortodonta" - zajmujemy się kompleksowym leczeniem z zastosowaniem aparatów stałych (także kosmetyczych) i ruchomych zarówno dorosłych jak i dzieci.
Od lat zajmujemy się wyłącznie leczeniem ortodontycznym, regularnie podnosimy nasze kwalifikacje poprzez szkolenia i kursy. Stosujemy najnowocześniejsze typy aparatów, m.in. miniimplanty ortodontyczne.
Zapraszamy na konsultacje na której nasz specjalista ortodonta przedstawi Państwu plan leczenia.
Kategoria:

Chcesz mieć pewność, że aparat orodotnyczny, który będzie nosiło Twoje dziecko jest bezpieczny i skuteczny? Zdajesz sobie sprawę z tego, że takie leczenie może trwać nawet półtora roku? Jeżeli szukasz sprawdzonych rozwiązań, to serdecznie polecamy Ci nasz aparat o nazwie invisalign. Jego niewątpliwą zaletą jest przezroczystość. Tak naprawdę nikt z Twojego otoczenia nie będzie wiedział, że nosisz aparat ortodontyczny. Gorąco Ci go polecamy.
Kategoria:

Jesteśmy kliniką jaka zajmuje się poradami oraz leczeniem z zakresu chirurgii, dermatologii, medycyny estetycznej. Na polskim rynku działamy już 20 lat. Posiadamy zespół lekarzy oraz specjalistów i lekarzy o międzynarodowym doświadczeniu. Nasza ofert to również rozbudowane działania, zabiegi i terapie związane z kosmetologią lekarską. W ten sposób możemy pogłębiać i utrzymywać efekty zabiegów medycznych. Zapraszamy na naszą stronę oraz do korzystania z zabiegów w naszej klinice!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl