Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
11
65081


 
Opis Perfect Smile to profesjonalne Centrum Stomatologiczne w Gdańsku Suchaninie. Prowadzimy szeroki zakres usług stomatologicznych. Nasi lekarze stomatolodzy posiadają szereg certyfikatów, zarówno potwierdzających odbyte szkolenia i sympozja w Polsce, jak i za granicą z dziedziny ogólnie pojętej implantologii. Wiemy, że dobry implantolog powinien spełnić kilka warunków, aby w pełnym zakresie mógł zaopiekować się swoim pacjentem, a Pacjent będzie zadowolony z usług implantologicznych, jeśli lekarz implantolog do leczenia wykorzystuje najnowszą wiedzę naukową oraz używa najwyższej jakości materiałów. Nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne zapewniają najwyższy komfort i relaks podczas leczenia. Zapraszamy.

 

Słowa kluczowe implanty   dentysta   stomatolog   ortodonta   klinika stomatologiczna
Url http://www.perfect-smile.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Data wpisu Feb 14, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Salon kosmetyczny w centrum Warszawy. Salon zatrudnia dyplomowane kosmetyczki jak i posiada profesjonalny sprzęt do zabiegów, a masażystki sprawią ze poczujesz domową atmosferę. Oferujemy także wyjazdy do klientów oferując im usługi w ich domu lub miejscu pracy.
Kategoria:

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej pracowni radiografii cyfrowej! Działamy w Łodzi i przedkładamy wysokiej jakości postępowe badania wystosowane do dorosłych i do dzieci. Używamy specjalistyczny sprzęt – systemy radiografii cyfrowej, wewnątrzustne aparaty RTG i pantomografy cyfrowe, dzięki czemu całe badanie następuje nadzwyczaj prędko i wygodnie dla pacjenta. Dodatkowo nie jest ono tak niebezpieczne jak w przypadku przyrządów starszej generacji. Dzięki zastosowaniu pionierskich technologii cyfrowych w radiografii jesteśmy w stanie zniżyć dawkę promieniowania rentgenowskiego nawet do 10 razy! Zdjęcia możesz pozyskać od ręki, nie musząc na nie długo czekać. Są one zwracane konsumentowi zarówno w postaci wywołanych już zdjęć, jak i na płytach CD, ażeby można było je praktycznie archiwizować i reprodukować. Zaręczamy również konkurencyjne ceny, w następstwie tego gdy potrzebujesz wykonać od ręki zdjęcia RTG, wówczas zapraszamy już w tej chwili do naszego gabinetu – wszelkie szczegóły oferty możesz odnaleźć na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Wydobywanie blasku i piękna, tkwiącego w każdej z nas, to nasza specjalność.
Zapewnienie komfortu, relaksu i wypoczynku w miłej atmosferze tylko podczas fachowych zabiegów.
U nas zdystansujesz się, nabierzesz potrzebnej do codziennego życia energii, zadbasz o pogodę ducha.
Studio kosmetyczne do Państwa dyspozycji.
Serdecznie zapraszam na stronę www.studiopaula.ig.pl gdzie znajda państwo szczegółowo opisana ofertę studia.
Kategoria:

Pragnąłbyś skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie? Zapraszamy do naszej placówki medycznej. Oferujemy zestawienie wiedzy, doświadczenia i kwalifikacji naszych profesjonalistów z użyciem najnowocześniejszego sprzętu medycznego. Stawiamy na nowatorskie metody diagnozowania i leczenia schorzeń. Znamionuje nas duża skuteczność. Realizujemy rzetelne i skrupulatne badania EMG i USG w całkowitym zakresie. Oferujemy Ci wygodne okoliczności leczenia oraz stałą troskę i poradę specjalistów. Umów się na rozmowę z naszym fachowcem już dziś. Czekamy na kontakt z twojej strony.
Kategoria:

M. Raczkowska-Muraszko - chirurgia plastyczna Kraków, woj. małopolskie. Oferuje odsysanie tłuszczu, korekcje nosa, terapia laserowa, powiększanie piersi, korekcje uszu, operacje plastyczne. Zapraszamy - powiększanie piersi, operacje plastyczne w Krakowie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl