Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
39
65007


 
Opis Perfect Smile to profesjonalne Centrum Stomatologiczne w Gdańsku Suchaninie. Prowadzimy szeroki zakres usług stomatologicznych. Nasi lekarze stomatolodzy posiadają szereg certyfikatów, zarówno potwierdzających odbyte szkolenia i sympozja w Polsce, jak i za granicą z dziedziny ogólnie pojętej implantologii. Wiemy, że dobry implantolog powinien spełnić kilka warunków, aby w pełnym zakresie mógł zaopiekować się swoim pacjentem, a Pacjent będzie zadowolony z usług implantologicznych, jeśli lekarz implantolog do leczenia wykorzystuje najnowszą wiedzę naukową oraz używa najwyższej jakości materiałów. Nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne zapewniają najwyższy komfort i relaks podczas leczenia. Zapraszamy.

 

Słowa kluczowe implanty   dentysta   stomatolog   ortodonta   klinika stomatologiczna
Url http://www.perfect-smile.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Data wpisu Feb 14, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
SPECJALISTYCZNY GABINET KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ I TRYCHOLOGII STOSOWANEJ w Skierniewicach to propozycje profesjonalnych zabiegów, dzięki którym możecie zredukować wiele problemów skórnych. W naszej ofercie znajdziecie laserowe usuwanie owłosienia, leczenie teleangiektazji, redukcję rumienia, przebarwień oraz blizn, a dodatkowo usuwanie tatuażu i nieudanych makijaży permanentnych. Proponujemy konsultacje z zakresu kosmetologii medycznej i trychologii, dzięki którym dowiecie się, czemu Wasze włosy wypadają i jak możecie temu zapobiec. Zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:

Jestem członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Moimi pacjentkami są zazwyczaj Panie chcące leczyć defekty skóry powstałe po przebyciu różnych schorzeń, ale także dbające o własne ciało i potrzebę poprawy swego wizerunku. W celu konsultacji zaproaszam do gabinetu.
Kategoria:

Strona prywatnego gabinetu stomatologicznego prowadzonego przez Zofię Kużdża-Klimkiewicz, specjalistę z chirurgii stomatologicznej. W ofercie: wybielanie kilkoma sposobami, plomby z efektem kameleona, czyszczenie zębów z osadu specjalnym aparatem, odbudowa złamanych zębów włóknem szklanym lub wkładami, zabiegi chirurgiczne, usuwanie kamienia nazębnego ultradźwiękami. Ponieważ moim największym priorytetem jest jakość świadczonych usług oraz komfort pacjenta, w moim gabinecie korzystam ze wszystkich udoskonaleń technicznych i nowości w stomatologii. Umiejętności te nabywam na szkoleniach. Pracuję w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi o procedury, materiały jak i sprzęt.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu Przychodnię Medycyny Rodzinnej, działającej od wielu lat na rynku śląskim. Ten Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej został założony w miejscowości Myszków w 1999 roku. Gwarantujemyprofesjonalne usługi medyczne na dużym poziomie. Dotyczą one tak podstawowej opieki medycznej, jak również ambulatoryjnej opieki długoterminowej, medycyny pracy oraz wielu innych dziedzin. Dbając o zdrowie naszych pacjentów, dbamy o wzbogacenie naszego zaplecza technicznego, wciąż inwestując w zaopatrzenie gabinetów w profesjonalny sprzęt medyczny. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży medycznej to nasz dodatkowy mocny walor. Dzięki niemu możemy zapewnić naszym pacjentom kompleksowąa takżesumienną obsługę ikompetentne usługi doradcze. Zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową placówki.
Kategoria:

Urolog Warszawa Dr Jarosław Malczyński Gabinet Prywatny. Zapraszamy wszystkich pacjentów z okolic Warszawa Bemowo Żoliborz Bielany Łomianki na konsultacje urologiczne oraz usg układu moczowego. Wykonujemy również badanie usg prostaty, badanie usg nerek Warszawa ul Twardowska 3. Posiadamy 30 lat doświadczenia w leczeniu schorzeń urologicznych. Specjalizujemy się w leczeniu zapalenia pęcherza moczowego, leczymy równiez kamice układu moczowego, kolke nerkową, raka prostaty.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl