Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20349
415
4
64859


 
Opis Perfect Smile to profesjonalne Centrum Stomatologiczne w Gdańsku Suchaninie. Prowadzimy szeroki zakres usług stomatologicznych. Nasi lekarze stomatolodzy posiadają szereg certyfikatów, zarówno potwierdzających odbyte szkolenia i sympozja w Polsce, jak i za granicą z dziedziny ogólnie pojętej implantologii. Wiemy, że dobry implantolog powinien spełnić kilka warunków, aby w pełnym zakresie mógł zaopiekować się swoim pacjentem, a Pacjent będzie zadowolony z usług implantologicznych, jeśli lekarz implantolog do leczenia wykorzystuje najnowszą wiedzę naukową oraz używa najwyższej jakości materiałów. Nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne zapewniają najwyższy komfort i relaks podczas leczenia. Zapraszamy.

 

Słowa kluczowe implanty   dentysta   stomatolog   ortodonta   klinika stomatologiczna
Url http://www.perfect-smile.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Data wpisu Feb 14, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Prywatna Klinika Stomatologiczno-Implantologiczna: implanty, protetyka, chirurgia stomatologiczna, stomatologia zachowawcza. Dysponujemy szeroką ofertą implantów dzięki czemu możemy dostosować rodzaj implantu indywidualnie dla każdego pacjenta. Stosujemy tylko sprawdzone systemy implantologiczne (Bränemark, Camlog, Alpha Bio, 3i, Osteoplant).
Kategoria:

Centrum optyki to specjalistyczna firma, wiążąca praktykę z innowacyjnymi technologiami w zakresie ochrony wzroku. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami, oferuje ogromny wybór niezawodnych szkieł, nowoczesnych opraw okularów korekcyjnych, soczewek oraz okularów słonecznych. Klienci, którzy decydują się na korzystanie z usług firmy są otoczeni kontrola fachowych znawców, w tym lekarzy, okulistów oraz optyków. Dzięki temu również szkła, jak i oprawki są idealnie dobrane do indywidualnych potrzeb nabywcy.
Kategoria:

Nowoczesny sprzęt, znakomite warunki lokalowe oraz zespół lekarzy okulistów, którzy wykorzystują w leczeniu najnowszą wiedzę medyczną oraz specjalistyczny sprzęt, to wizytówka Gabinetów Okulistycznych mieszczących się w Łasku i Zelowie. Świadczymy usługi, zarówno w zakresie diagnostyki, jak i leczenia wad wzroku i chorób oczu. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia w leczeniu jaskry, zeza i niedowidzenia. Wykonujemy również komputerowe badanie wad wzroku oraz komputerowe badanie pola widzenia. Naszymi pacjentami są zarówno dorośli jak i dzieci. Polecamy naszym pacjentom również skorzystanie z usług naszego Zakładu Optycznego, w jakim znajdą Państwo różnorodny wybór oprawek, szkieł i soczewek kontaktowych renomowanych firm. Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Protetyk Wrocław - pracownia protetyki we wrocławskim Centrum Stomatologicznym Aurident. Nasza oferta to wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, najwyższej klasy wyposażenie oraz przyjemne gabinety i miła atmosfera konsultacji. Dbamy o to, by zabiegi stomatologiczne i protetyczne odbywały się bez bólu i w przyjemnej atmosferze. Wykonujemy między innymi: korony ceramiczne, korony i protezy na nośniku tytanowym, korony ceramiczne ze złota strąconego galwanicznie, protezy szkieletowe oparte na stopach konwencjonalnych, licówki ceramiczne napalone techniką warstwową, stałe i ruchome zestawy protetyczne oparte na implantach, protezy całkowite i częściowe.
Kategoria:

Poradnia Centrum to wyspecjalizowana placówka medyczna, w której swoją praktykę prowadzą najlepsi fachowcy. Psycholog przyjmujący w poradni to fachowiec, a psychoterapia przeprowadzona w poradni daje nadzwyczajnie pozytywne efekty. Poradnia Centrum mieści się w mieście Warszawa, zaprasza szczególnie pacjentów z części miasta takich jak Białołęka czy Tarchomin. Zapraszamy do korzystania z wysokiej kadry fachowców, szczególnie zapraszamy wszystkich którym potrzebny psycholog. Warszawa i jej części Białołęka oraz Tarchomin to miejsca gdzie Poradnia Centrum kieruje swoją ofertę. Najlepsza terapia, psychoterapia prowadzona przez fachowców. Zapraszamy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl