Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
42
65007

DENTICAL stomatologia estetyczna kalisz


 
Opis W Kaliszu mieści się NZOZ Denital Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej. W naszej placówce oferujemy Państwu wszechstronne leczenie stomatologiczne, kanałowe, wybielanie zębów, mocowanie koron i licówek, a także wszczepianie implantów. Zatrudniamy wykwalifikowanych lekarzy, specjalistów w swojej dziedzinie, którzy pełnią dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. Oprócz tego wykonujemy zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego lub botoksu, jakie wypełniają zmarszczki plus likwidują oznaki starzenia się skóry. Rezerwacji terminu wizyty mogą Państwo dokonać na naszej witrynie internetowej bądź telefonicznie. Zapraszamy do współpracy.

 

Słowa kluczowe gabinet stomatologiczny kalisz   protetyka kalisz   usługi dentystyczne kalisz   dentysta kalisz
Url http://dentical.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Jul 27, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Klinika stomatologiczna HCentrum znajduje się w Gdańsku. Klienci mogą liczyć na rozległy obszar świadczeń stomatologicznych, obejmujących między innymi leczenie kanałowe, bądź też leczenie kontrolne. Wykonywanych jest sporo zabiegów, w tym na przykład z obszaru protetyki, klienci mogą więc liczyć naprawdę na profesjonalną obsługę oraz dokładne leczenie przy zachowaniu korzystnych cen usług. Prócz tego klienci mogą też udać się na wstawianie implantów, gabinet ma bowiem wiele systemów implantologicznych, jakie są sprzyjające dla tkanek i dopasowane do indywidualnych sytuacji pacjentów.
Kategoria:

4U to jeden z najlepszych salonów kosmetycznych funkcjonujących na terenie województwa lubelskiego. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu zabiegów kosmetycznych oraz pielęgnacyjnych na twarz oraz ciało. Nasza oferta zawiera w szczególności: leczenie trądziku, fotoepilację czy zamykanie naczynek. Najważniejszym celem salonu jest zadowolenie każdego klienta. W tym celu stosujemy tylko sprawdzone i efektywne kosmetyki. Zapewniamy, że wszystkie realizowane przez nas zabiegi z obszaru medycyny estetycznej przekroczą Państwa najśmielsze oczekiwania. Szczegółowe informacje odnośnie naszej aktywności znajdują się na stronie www.
Kategoria:

Bezpieczne i zdrowe produkty pozwolą pozbyć się twoich zbędnych kilogramów. Oferuje sprawdzone i opracowane przez lekarzy programy, których podstawą jest zdrowe i prawidłowe odżywianie. Zapewniają one nie tylko redukcje wagi, ale także uzyskujemy energie i lepsze samopoczucie. Poza tym nasze programy obięte są 30 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy w razie niezadowolenia klienta. Konsultacje i prowadzenie gratis. www.idealnafigura.com/konsultacje
Kategoria:

Nasza firma Zakłady Ortopedyczne Jerzy Omiotek ma swoją siedzibę w Warszawie Aninie. Specjalizujemy się w produkowaniu protez kończyn dolnych i sprzedaży gotowych protez wytwórców polskich i zagranicznych. Dysponujemy także materiałami wspomagającymi, jakimi są pończochy kikutowe. Zajmujemy się sprzedawaniem wkładek ortopedycznych indywidualnie dostosowanych do potrzeb danego pacjenta. Wśród nich są wkładki skórzane, termoplastyczne oraz formowane na odlewie gipsowym. Nasze usługi realizujemy na podstawie umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dzięki pomocy naszych specjalistów gwarantujemy rozwiązanie nawet najtrudniejszych problemów technicznych. Więcej na witrynie.
Kategoria:

Test DNA na ojcostwo - ustalenie ojcostwa, zaprzeczenie ojcostwa.

Ustalenie ojcostwa w polskim laboratorium Genetycznym specjalizującym się w badaniach DNA (ustalaniu ojcostwa) do sądu oraz do celów prywatnych. Zaprzeczenie ojcostwa z pewnością 100%, potwierdzenie z pewnością 99,999%. Nowoczesne techniki laboratoryjne!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl