Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
11
65048


 
Opis Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Terapeutyczna Carpe Diem to miejsce stworzone z myślą o niesieniu profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej nie tylko dorosłym, lecz także dzieciom i młodzieży. Zespół doświadczonych terapeutów zapewnia kompleksowe usługi z zakresu radzenia sobie z nieśmiałością, zaburzeniami uczenia się, ADHD czy problemami odżywiania w oparciu o nowoczesne techniki. Pacjentom proponujemy spotkania indywidualne oraz szeroki wybór warsztatów i spotkań grupowych. Wspieramy też rodziców zmagających się z problemami wychowawczymi. Więcej informacji na temat naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe ortopeda szczecin   poradnia neurologiczna szczecin   przychodnia pulmonologiczna szczecin   poradnia kardiologiczna szczecin
Url http://www.poradnia-rodzinna.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Oct 5, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Profesjonalny dobór i sprzedaż aparatów słuchowych. Bezpłatne badania słuchu, Aparaty słuchowe. Refundacja NFZ
Kategoria:

Przychodnia Medica 2000 Warszawa Śródmieście - ginekolog, dermatolog, medycyna pracy, laryngolog, badania okresowe, badania do pracy, laboratorium, ciąża, badania laboratoryjne, internista, okulista, HPV
Przychodnia Lekarzy Specjalistów Medica 2000 w Warszawie Śródmieście oferuje: pełen zakres badań diagnostycznych, w tym laboratoryjnych oraz opiekę medyczną: ginekolog, dermatolog, laryngolog, internista, okulista, medycyna pracy, badania okresowe do pracy.
Kategoria:

Dostarczamy matkom w ciąży urządzenie renomowanego producenta, które pozwala na wykonywanie regularnych badań związanych z badaniem tętna dziecka. Nasze urządzenie jest bardzo wygodne i proste w użytkowaniu a jednocześnie bezpieczne. Zapewniamy urządzenie, które posiada wszystkie niezbędne certyfikaty dla urządzeń medycznych. Oferujemy również fachowe doradztwo dla naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategoria:

Portal Chirurgia Plastyczna to zbiór najważniejszych informacji na temat zabiegów z tego zakresu. Jeżeli jesteś tuż przed zabiegiem, dopiero go planujesz lub się wahasz i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej to jest właśnie portal dla Ciebie. Dowiedz się czym zajmuje się chirurgia plastyczna, jakie są wskazania i przeciwwskazania do poszczególnych zabiegów, z jakimi patologiami można się tutaj spotkać.
Kategoria:

Masz własną przychodnię? Dbasz o zdrowie pacjentów w prywatnym gabinecie lekarskim? Dzięki naszej ofercie zagwarantujesz sobie luksus pracy. Dostarczamy program do obsługi gabinetu lekarskiego, które ułatwi Ci realizowanie rozlicznych zadań. Proponowany program do obsługi gabinetu lekarskiego jest nadzwyczaj prosty w obsłudze, skutkiem tego każdy zdoła go stosować. Gwarantujemy najniższe koszty na rynku! Elektroniczna rejestracja pacjentów to nowość, z której należałoby wykorzystać. Za pośrednictwem niej każdy chory będzie miał możliwość w szybki i banalny sposób umówić się na wizytę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl