Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21130
415
0
64996


 
Opis Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Terapeutyczna Carpe Diem to miejsce stworzone z myślą o niesieniu profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej nie tylko dorosłym, lecz także dzieciom i młodzieży. Zespół doświadczonych terapeutów zapewnia kompleksowe usługi z zakresu radzenia sobie z nieśmiałością, zaburzeniami uczenia się, ADHD czy problemami odżywiania w oparciu o nowoczesne techniki. Pacjentom proponujemy spotkania indywidualne oraz szeroki wybór warsztatów i spotkań grupowych. Wspieramy też rodziców zmagających się z problemami wychowawczymi. Więcej informacji na temat naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe ortopeda szczecin   poradnia neurologiczna szczecin   przychodnia pulmonologiczna szczecin   poradnia kardiologiczna szczecin
Url http://www.poradnia-rodzinna.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Oct 5, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Produkty, które posiada nasz wyjątkowy sklep internetowy Beauty Planet są unikalne i rzadko spotykane w Polsce w tak szerokiej ofercie jaką prezentuje nasz sklep internetowy Beauty Planet. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi dostępnych produktów można zakupić między innymi termometry,ciśnieniomierze, pulsometry, aparaty ekg, wagi diagnostyczne oraz wszystkie potrzebne urządzenia dla pielęgnacji wyglądu i urody. Dzięki naszej pomocy, sprawiliśmy, że uszczęśliwiliśmy dziesiątki tysięcy Polaków. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego Beauty Planet i zamawianie wyjątkowych produktów znanych producentów Beurer, Sanitas i Rio Beauty.
Kategoria:

Zakład Medyczny „KAAR-MED” istnieje na rynku usług medycznych 12 lat. Poliklinika mieści się w Warszawie na terenie Starej Ochoty przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. nr 10.

Do dyspozycji pacjentów jest specjalnie wyznaczony bezpłatny parking z miejscem wyznaczonym do karetek pogotowia i dla niepełnosprawnych, położony tuż przed wejściem.
Pacjenci niepełnosprawni mogą skorzystać z dodatkowej pochylni.
Kategoria:

Klinika Ginekologii i Ginekologii Estetycznej dr Krzysztofa Rzepki przedstawiła dla klientów dużą różnorodność świadczeń związanych z ginekologią oraz ginekologią estetyczną. Działamy na rynku od bardzo wielu lat. Posiadane przez naszą firmę najnowocześniejsze sprzęty diagnostyczne umożliwiają dużą szybkość oraz skuteczność każdego podjętego działania. Zatrudniamy wyłącznie doskonale wykwalifikowanych lekarzy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży. Gwarantujemy wszystkim pacjentom świetną opiekę medyczną. Zachęcamy do rejestracji za pośrednictwem maila lub telefonicznie.
Kategoria:

Zapewniamy naszym klientom profesjonalne środki lecznicze, które pozwalają na przeciwdziałanie, uśmierzanie skutkom oraz leczenie zapaleń zarówno błon śluzowych gardła jak też krtani. Gwarantujemy leki, które przeszły dokładne badania, które potwierdzają zarówno skuteczność ich działania jak też bezpieczeństwo. Nasze preparaty pozwalają na leczenie poprzez zastosowanie zwiększonej dawki witaminy C zapaleń dziąseł, przewlekłych aft. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do korzystania z usług naszej firmy!
Kategoria:

Niestety aktualnie bardzo dużo osób ma pracę siedzącą. Niektórym wydaje się, że siedząca praca to sama przyjemność, no bo jak można się przy czymś takim zmęczyć. Tymczasem z osób, które decydują się na leczenie kręgosłupa, największy procent stanowią kierowcy oraz osoby wykonujące pracę biurową. Jak się okazuje siedzenie kilka godzin w jednej pozycji skutkuje koniecznością leczenia kręgosłupa. Warto pamiętać, aby co jakiś czas się rozciągnąć oraz zmienić pozycję. Dbanie o własny kręgosłup jest bardzo ważne w każdym przypadku.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl