Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
18
65106


 
Opis Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Terapeutyczna Carpe Diem to miejsce stworzone z myślą o niesieniu profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej nie tylko dorosłym, lecz także dzieciom i młodzieży. Zespół doświadczonych terapeutów zapewnia kompleksowe usługi z zakresu radzenia sobie z nieśmiałością, zaburzeniami uczenia się, ADHD czy problemami odżywiania w oparciu o nowoczesne techniki. Pacjentom proponujemy spotkania indywidualne oraz szeroki wybór warsztatów i spotkań grupowych. Wspieramy też rodziców zmagających się z problemami wychowawczymi. Więcej informacji na temat naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe ortopeda szczecin   poradnia neurologiczna szczecin   przychodnia pulmonologiczna szczecin   poradnia kardiologiczna szczecin
Url http://www.poradnia-rodzinna.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Oct 5, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Kompleksowe leczenie stomatologiczne, począwszy od leczenia zębów mlecznych u dzieci, po wykonywanie skomplikowanych zabiegów chirurgicznych, protetycznych, czy implantologicznych. Wszystkie przeprowadzane zabiegi dzięki skutecznym technikom znieczulającym w postaci m.in. znieczulenia THE WAND, podtlenku azotu są bezbolesne, gdyż eliminują każdy rodzaj bólu. Dzięki współpracy z renomowanymi laboratoriami protetycznymi potrafimy zmienić każde zęby w biały i piękny uśmiech.
Kategoria:

Niestety aktualnie bardzo dużo osób ma pracę siedzącą. Niektórym wydaje się, że siedząca praca to sama przyjemność, no bo jak można się przy czymś takim zmęczyć. Tymczasem z osób, które decydują się na leczenie kręgosłupa, największy procent stanowią kierowcy oraz osoby wykonujące pracę biurową. Jak się okazuje siedzenie kilka godzin w jednej pozycji skutkuje koniecznością leczenia kręgosłupa. Warto pamiętać, aby co jakiś czas się rozciągnąć oraz zmienić pozycję. Dbanie o własny kręgosłup jest bardzo ważne w każdym przypadku.
Kategoria:

Kamica nerkowa - dowiedz się jak naturalnymi metodami wyleczyć kamicę nerkową, kolki nerkowe oraz schorzenia układu moczowego. Zobacz opinie na temat ziołowych terapii stosowanych w leczeniu kamicy nerkowej. Przekonaj się, że dbanie o własne nerki to nic innego, jak dobra praca układu moczowego do końca życia. Zapraszamy do naszego serwisu informacyjnego na temat kamicy nerkowej.
Kategoria:

Centrum Medyczne CORDIS Poznań - poradnia, przychodnia, diagnostyka, laboratorium, badania medyczne, medycyna pracy, profesjonalna opieka medyczna.
Kategoria:

Gabinet stomatologiczny w Gdańsku działa nieprzerwanie od 1989 roku. Prowadzi go lekarz stomatolog Eleonora Mroczkowska-Kuchta. Wykonywane są w nim zabiegi związane z profilaktyką stomatologiczną, leczeniem próchnicy oraz chorób przyzębia. Na miejscu w gabinecie znajduje się urządzenie do wykonywania punktowych zdjęć rentgenowskich, a także laser przydatny podczas zabiegów endodontycznych. Zajmujemy się nie tylko stomatologią dorosłych, ale także dziecięcą. Gwarantujemy naszym małym pacjentom bezstresową atmosferę i spokojne oswojenie się z gabinetem. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl