Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290


 
Opis Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Terapeutyczna Carpe Diem to miejsce stworzone z myślą o niesieniu profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej nie tylko dorosłym, lecz także dzieciom i młodzieży. Zespół doświadczonych terapeutów zapewnia kompleksowe usługi z zakresu radzenia sobie z nieśmiałością, zaburzeniami uczenia się, ADHD czy problemami odżywiania w oparciu o nowoczesne techniki. Pacjentom proponujemy spotkania indywidualne oraz szeroki wybór warsztatów i spotkań grupowych. Wspieramy też rodziców zmagających się z problemami wychowawczymi. Więcej informacji na temat naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe ortopeda szczecin   poradnia neurologiczna szczecin   przychodnia pulmonologiczna szczecin   poradnia kardiologiczna szczecin
Url http://www.poradnia-rodzinna.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Oct 5, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Centrum Stomatologii B-dental w Gliwicach jest nowoczesnym ośrodkiem kierowanym przez prof. dr hab. n .med. Stefana Barona - uznanego wykładowcę z zakresu implantologii oraz leczenia bólu głowy oraz dysfunkcji narządu żucia. W ofercie B-dental znajduje się: implantologia, protetyka, stomatologia estetyczna (wybielanie zębów, korony porcelanowe , licówki pełnoceramiczne), chirurgia stomatologiczna, endodoncja mikroskopowa (leczenie kanałowe), leczenie bólu głowy, leczenie bruksizmu.
Od kilkunastu lat z powodzeniem stosujemy implantologię jako metodę uzupełniania braków w uzębieniu. W Bdental używamy do wszczepów implantów najwyższej światowej jakości. Nowatorskie rozwiązania zastosowane w tych implantach zapewniają doskonałą integrację wszczepów z tkanką kostną. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę wybraliśmy dla naszych pacjentów najlepsze możliwe rozwiązania.
Dla Centrum Bdental protetyka stomatologiczna jest jedną z najbardziej szanowanych dziedzin, gdyż daje ona pacjentowi możliwość odzyskania utraconego lub uszkodzonego uzębienia. Aby przywrócić każdemu piękny uśmiech i zdrowie, nasi lekarze wykorzystują najnowocześniejszą wiedzę, umiejętności i technologie.
W Centrum Bdetnal leczą specjaliści w dziedzinie stomatologii zachowawczej wraz z nowoczesną endodoncją, ortodoncji, nowoczesnej protetyki, chirurgii stomatologicznej i implantologii. Dysponujemy również odpowiednim do różnego rodzaju zabiegów specjalistycznym sprzętem. Pozwala nam to leczyć pacjentów kompleksowo.
Kategoria:

Zależy Ci na zmianie wyglądu swoich ud lub ramion. Masz zwisającą skórę lub tłuszcz, którego chcesz się pozbyć? W naszej klinice chirurgii plastycznej robimy zabiegi plastyki ud oraz plastyki ramion. Pozbywamy się nadmiaru skóry czy też tkanki tłuszczowej. Nadajemy nowego, lepszego kształtu nogom i ramionom, dzięki czemu wyglądają w piękny sposób. Z naszych usług mogą korzystać zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Zapoznaj się z ofertą naszych zabiegów na naszej stronie i zdecyduj się co chcesz zmienić.
Kategoria:

Krakowski gabinet stomatologiczny Implantis to grono specjalistów, którzy pomogą ci w każdej sytuacji kryzysowej dotyczącej Twojego uzębienia. Jeżeli na przykład po utracie zęba spadła Twoja pewność siebie i odczuwasz dyskomfort rozmawiając z ludźmi, powinieneś zastanowić się nad wstawieniem implantu zęba. Poprawnie i starannie wykonany będzie ci towarzyszył przez całe życie, podniesie poziom Twojej pewności siebie, pozwoli ci swobodnie rozmawiać, jeść wszystko na co masz ochotę i znów szeroko sie uśmiechać.
Kategoria:

Clinica Dermatologica znajduje się w Gdańsku. Proponujemy pacjentom wiele świadczeń medycznych powiązanych z problemami skórnymi a także z włosami i paznokciami. Wykonujemy również badania znamion przy zastosowaniu najnowszych i bezinwazyjnych sposobów. Nasza placówka jest doskonale wyposażona. Nowoczesny sprzęt pomaga nam w szybkim i efektywnym wykryciu przyczyny danej dolegliwości. Pracują u nas bardzo doświadczeni lekarze, których wyróżnia ponadprzeciętna wiedza oraz doskonałe wyniki w odbytej edukacji. Oferujemy konkurencyjne ceny wizyt i zabiegów.
Kategoria:

Hipnoterapia kliniczna w Krakowie i Gliwicach. Profesjonalna pomoc w pokonywaniu fobii, zaburzeń lękowych, ataków paniki, depresji, nerwic, bulimii, anoreksji, objawów psychosomatycznych, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, nałogów wszelkiego rodzaju oraz wielu innych problemów i przypadłości. Hipnoza terapeutyczna jest również skuteczną metodą pomocy w rozwoju osobistym - pomoże podnieść samoocenę, przywrócić wiarę we własne możliwości, zwiększyć motywację do działania, pokonać własne słabości. Dyplomowany hipnoterapeuta Artur Sołtys zaprasza.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl