Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20818
415
5
64966


 
Opis W Warszawie znajduje się przedsiębiorstwo Demag Cranes & Components Sp. z o.o. Proponujemy suwnice, napędy i technologię sterowania do wszystkich obszarów zastosowań w połączeniu z kompleksowymi usługami dystrybucyjnymi i serwisowymi. Wykonujemy: doradztwo, projektowanie, konstruowanie, montaż, konserwację, części zamienne, modernizację oraz gwarancję odnawialną. Zatrudniamy tylko odpowiedzialnych pracowników, dlatego z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe wciągnik linowy   konserwacja suwnic   żurawie słupowe   suwnice
Url http://demagcranes.pl
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Oct 14, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Przedsiębiorstwo Dick działa na polskim rynku od wielu lat. Od samego początku naszej działalności prowadzimy dwa żywiołowo rozwijające się oddziały- w Gdańsku oraz w Zielonej Górze. Obsługujemy nie tylko odbiorców hurtowych, mamy również ofertę dla Klientów indywidualnych. Naszym stałym Klientom oferujemy dogodne warunki płatności, a wszystkim obsługę na najwyższym pułapie oraz doskonalej klasy towary w niewygórowanych cenach. Doświadczeni fachowcy naszej firmy sumiennie doradzą oraz dopilnują, aby zamówienia realizowane były sprawnie i zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Prócz dystrybucji materiałów spożywczych wielu uznanych firma, prowadzimy również giełdę kwiatową. Bliższe wiadomości można uzyskać na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

Sklep internetowy Sztucer.pl wiedzie sprzedaż całkowitej gamy produktów oraz akcesoriów militarnych. Nasza propozycja wycelowana jest zarówno do indywidualnego odbiorcy i sklepów myśliwskich i militarnych, sklepów wędkarskich, sklepów narzędziowych, posiadaczy pól paitballowych, instytucji publicznych jak również służb mundurowych. Firma działa od 2005 roku i przez ten czas doskonale zrozumieliśmy specyfikę branży i zyskaliśmy niezbędne doświadczenie. Jeśli potrzebujecie fachowej porady w sprawie wyboru właściwego produktu, jaki będzie spełniał Wasze potrzeby nie wahajcie się zgłosić do nas po wskazówkę. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Więcej o nas na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma VIG WAM z Izabelina wytwarza namioty halowe o prostej jak i solidnej konstrukcji, funkcjonalne, będące znakomitą alternatywą dla obiektów betonowych. Dzięki nim bez obaw o pogodę możesz przeprowadzić imprezę każdego rodzaju, składować oraz magazynować każdy asortyment. Mają one zastosowanie w wielu branżach, ponieważ zapewniają znakomitą ochronę przed czynnikami pogodowymi. Jesteśmy w stanie modyfikować a także urozmaicać wizualnie standardowe, oferowane przez nas rozwiązania, w związku z tym spełniamy oczekiwania oraz potrzeby coraz większej grupy klientów. Namioty wykonujemy ze stali ocynkowanej a pokrycia z poliestru i PCV. Wszystkie materiały zastosowane do produkcji dysponują wiarygodnymi atestami, zapewniającymi klientom najwyższą klasę jak i bezpieczeństwo. Gdy szukasz takich rozwiązań, zapraszamy na stronę:
Kategoria:

BYTMED to zabrzański dystrybutor aparatury medycznej, sprzętu do fizjoterapii, holterów ekg i ciśnienia bądź elektrokardiografów. Współpracujemy z bardzo dużą ilością polskich przychodni i szpitali, branża medyczna w naszym kraju doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że co jak co, ale BYTMED gwarantuje bardzo dobry sprzęt, za relatywnie niewielkie pieniądze. Naszym głównym celem jest to, aby posiadać we własnej ofercie tylko i wyłącznie takie sprzęty medyczne, które faktycznie niosą ludziom pomoc, a więc pod wszystkimi względami są solidne, do tego nie będą po krótkim czasie sprawiały swoim użytkownikom bardzo dużych problemów. My naprawdę zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest jakość naszego sprzętu.
Kategoria:

Jesteśmy wiodącym sklepem internetowym, który w swojej ofercie posiada wiele różnorodnych znaczków pocztowych. Budowanie swojej kolekcji tego typu produktów z naszą pomocą jest bardzo komfortowe i korzystne dla wszystkich osób. Nasz sklep filatelistyczny daje dostęp do znaczków zarówno popularnych jak i bardzo rzadkich, które są naprawdę trudno dostępne. Każdy pasjonat znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie. Odnajdzie takie znaczki, które w dużym stopniu urozmaicą każdy klaser i podniosą wartościowość posiadanej kolekcji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl