Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22157
415
10
65263

Dekorowanie i przystrajanie wesel i imprez


 
Opis Firma TREND działa na terenie Podkarpacia. Zajmujemy się strojeniem kościołów podczas ceremonii ślubnej oraz dekoracją sal weselnych, imprez okolicznościowych, studniówek, komunii. Oferujemy takie atrakcje jak wyrzucanie konfetti i płatków róż.

 

Słowa kluczowe dekoracje   dekorowanie   ślub   wesela   kościoły   przystrajanie   obsługa imprez
Url http://www.trend.ipr.pl/
Kategorie Dom Wnętrze > Ozdoby
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie
Data wpisu Apr 14, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ozdoby
Znudziły Cię proste wnętrza Twojego domu? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Zajmujemy się produkcją sztukaterii, czyli architektonicznych elementów dekoracyjnych do wnętrz i elewacji. Odmienimy każdy budynek i nadamy mu niepowtarzalny wygląd. Produkujemy gzymsy, listwy, profile, obramowania, pilastry, kolumny i inne styropianowe detale architektoniczne. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą - firma Tenax.
Kategoria:

Na stronie atrakcyjne ramki na zdjęcia, odpowiednie do każdego wystroju wnętrza. Ramki jedno-zdjęciowe i wielo-zdjęciowe, w szerokiej gamie kolorów i materiałów wykonania. W ofercie znajdują się także różnego rodzaju ramy, które są wykonywane na wymiar. Szczegółowy cennik i szeroki wybór szerokości ram, materiałów wykonania oraz kolorów. Najwyższa jakość.
Kategoria:

Firma oferuje choinki świąteczne z dostawą do firm, instytucji i odbiorców indywidualnych. Nasze drzewka - jodły i świerki - zapewniają niezapomniany świąteczny nastrój przez cały okres świąt Bożego Narodzenia. Firma dostarcza drzewka świąteczne cięte i doniczkowe. Wszystkie oferowane naturalne choinki - jodły i świerki - podlegają specjalnej selekcji jakościowej. Zapraszamy.
Kategoria:

Zachęcamy Państwa do korzystania z oferty zakładu produkcyjno-usługowego DEKORAT Sławomir Gawęcki z Koszalina. Oferujemy wysokiej jakości bramy garażowe oraz bramy przemysłowe wraz z niezbędną automatyką. Dysponujemy obszernym wyborem kolorystycznym i strukturalnym funkcjonalnych rolet, markiz czy żaluzji, pełniących jednoczesną rolę zasłony przeciwsłonecznej oraz elementu dekoracyjnego. Uzupełnienie oferty stanowią usługi ślusarskie oraz projektowanie funkcjonalnych mebli na wymiar. Przy tak szerokiej ofercie handlowej nasi pracownicy służą Państwu profesjonalną pomocą w wyborze właściwego produktu oraz zaplanują transport z montażem w miejscu docelowym. Zapraszamy!
Kategoria:

Oferujemy świece – ozdobne, okazjonalne, zapachowe, wielkanocne, walentynkowe, nietypowe, tealighty (podgrzewacze), świeczniki – szklane, drewniane, metalowe (metaloplastyka), gipsowe, podstawki pod świece – ceramiczne, drewniane, gipsowe, szklane - na każdą okazję, za przyzwoitą cenę. Największy wybór. Najniższe ceny. Najlepsza jakość. Zapraszamy do zakupu i stworzenia romantycznego nastroju.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl