Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24354
415
7
65898

Dekarz Lublin


 
Opis Usługi blacharsko-dekarskie i ciesielskie. Konstrukcja, budowa oraz krycie dachów. Nasza firma jest firmą rodzinną, powstała w 1989r przez 19 lat zdobywała doświadczenie na rynku krajowym jak i za granicami naszego państwa oraz szkoliła kolejne pokolenia dekarzy.

 

Słowa kluczowe usługi   dekarskie   uslugi   dekarz   dach   dachy   krycie   budowa dachu   lublin   konsdach  
Url http://www.konsdach.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Jul 19, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Jesteśmy firmą, która świadczy usługi za pomocą koparko - ładowarek na terenie województwa dolnośląskiego. Głównie pracujemy w miastach, tj. Wrocław, Sobótka, Kobierzyce, Świdnica, Dzierżoniów, Kąty Wrocławskie. Oferujemy profesjonalizm, doradztwo i najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Jesteśmy dynamiecznie rozwiającą się firmą, dzięki czemu coraz więcej klientów sięga do naszych ofert. Pracujemy zarówno dla osób indywidualnych jak i dużych firm. Oferujemy wynajmem maszyn, np, koparek, kaporko-ładowarek, wywrotek. Wykonujemy także prace ziemne a w okresie zimowych także odśnieżamy nasze drogi. Na naszej stronie internetowej znajdziecie galerię zdjęć naszego sprzętu. Zapewniamy satysfakcję ze zleceń powierzonych właśnie nam.
Kategoria:

Umiejscowiona w Kielcach firma Vipro oferuje obszerny wybór tekstyliów. Oferujemy sprzedaż materiałów na metry, cięte na żądaną długość. Mamy tkaniny jednolite i wzorzyste o rozmaitym splocie, gęstości oraz strukturze. W naszym asortymencie znajdują się tkaniny odzieżowe, dekoracyjne, tkaniny zasłonowe, obrusowe, ogrodowe, pościelowe i specjalistyczne. W propozycji posiadamy szeroki wybór akcesoriów do szycia. Zapewniamy także stworzenie tkaniny według projektu klienta. Nasze tkaniny cechuje duża wytrzymałość i wysoka estetyka wykonania. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa.
Kategoria:

Firma PTB Nickel od wielu lat kompleksowo zajmuje się projektowaniem oraz budową obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych. Oferujemy generalne wykonawstwo polegające na pełnej obsłudze Klienta, od projektu aż po oddanie budynku do użytku. Budownictwo przemysłowe tylko z doświadczonym partnerem jakim jest PTB Nickel. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą znajdującą się na naszej stronie.
Kategoria:

Biuro Nieruchomości i Usług Geodezyjnych jest przedsiębiorstwem, które świadczy całościowe usługi geodezyjne z przygotowaniem i obsługą majątku nieruchomego. Swoją ofertę firma kieruje głównie do osób prywatnych, jednakowoż chętnie podejmuje też współpracę z samorządami lokalnymi, bądź biurami projektowymi. Przedsiębiorstwo zapewnia interesantom wysoką jakość obsługi, do wszelkich zleceń podchodząc jako sprawdzeni profesjonaliści. Przedsiębiorstwo realizuje swoje prace na terenach powiatu lubartowskiego, lubelskiego oraz łęczyńskiego. Dysponuje poza tym w pełni specjalistycznym sprzętem.
Kategoria:

Drobne usterki domowe są zbyt błahe by wzywać specjalistów. Wystarczy złota raczka, fachowiec od drobnych napraw. Mąż na godziny naprawi te rzeczy w ciągu jednej wizyty. Solidnie, sprawnie i w rozsądniej cenie. Wystarczy zmysł techniczny, zdrowy rozsądek i doświadczenie. Zadzwoń i powiedz co jest do zrobienia! Mąż na godziny przyjedzie w dogodnym dla Ciebie terminie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl