Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20405
415
6
64903


 
Opis Szukasz busa, autobusu? Specjalizujemy się w wynajmowaniu nowoczesnych busów i autobusów do przewozu osób. W naszej ofercie można znaleźć takie usługi jak cykliczne przewożenie pracowników, wynajem autobusów dla wycieczek szkolnych oraz wyjazdowych meczów drużyn klubowych czy też na wyjazdy zorganizowanych grup wycieczkowych. Dla mniejszych grup zalecamy wynajem busów osobowych. Mamy nowoczesną flotę samochodową, w bardzo dobrym stanie technicznym i rewelacyjnie przygotowanych kierowców.

 

Słowa kluczowe biura podróży bydgoszcz   autobusy bydgoszcz   autobusy chełmno   autobusy świecie   busy bydgoszcz   busy świecie   przewozy pracowników kujawsko pomorskie
Url http://daro-bus.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Data wpisu May 14, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Linieautokarowe.pl - to profesjonalna firma oferująca wynajem autokarów w kraju i zagranicą. Świadcząca usługi dla firm prywatnych, państwowych, szkół, a także dla osób fizycznych. Dysponuje autokarami i mikrobusami wysokiej klasy z świetnie przygotowanymi kierowcami, gotowymi do obsługi klientów biznesowych. Znajomość krajowego jak i światowego rynku, jesteśmy w stanie obsłużyć duże zamówienia nawet na kilkaset osób. Oferujemy wynajem autokarów i mikrobusów do Niemiec, Włoch, Anglii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Londynu, Paryża, Pragi, Wiednia oraz wielu innych miejsc. Organizujemy wycieczki szkolne, przewozy na targi, wystawy, konferencje, wesela.
Kategoria:

Komfortowe oraz pewne przewozy osób lub bagażu na Opolszczyźnie przeprowadzane są w najwyższym stopniu wydajnie przy użyciu RADIO TAXI OPOLANIE. Wszystkie z naszych 60. najwyższej klasy samochodów przystosowane są do świadczenia przeróżnego typu usług przewozowych, także do realizacji zleceń gabarytowych lub nietypowych. Kierowcy zrzeszeni w naszej korporacji są nie tylko wszechstronnie doświadczeni, ale i charakteryzują się najwyższą kulturą osobistą oraz swobodnie komunikują się także po angielsku, niemiecku czy rosyjsku. Wnikliwe wiadomości o podstawowych oraz niestandardowych usługach, jakie dla Państwa przeprowadzamy, zamieszczono na stronie www.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo AFbus oferuje klientom częste przewozy do Niemiec oraz z powrotem. Organizujemy przewozy z wielu miejsc w naszym kraju. Obsługujemy południową oraz środkową część Polski. Gwarantujemy niezwykle atrakcyjne ceny wszystkich przewozów a także sposobność dopasowania drogi przejazdu do indywidualnych wymagań każdego klienta. Ubezpieczamy klientów na czas podróży. Doskonałe wyposażenie naszych mikrobusów gwarantuje wygodne warunki przejazdu. Udostępniamy sposobność transportu dużej ilości bagaży. Działamy w sektorze od ponad 20 lat.
Kategoria:

busydoholandii.org gwarantują przejazd nowymi, komfortowymi samochodami z rozkładanymi fotelami, wydajnymi klimatyzacjami do Niemiec, Belgii oraz Holandii. Jeździmy codziennie z Polski wieczorami. Obsługujemy małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie. Naszą flotę obsługują wyłącznie zawodowi kierowcy, który służą pomocą naszym pasażerom i są ekspertami w zakresie znajomości dróg Europy zachodniej.
Kategoria:

Firma AGMA od lat specjalizuje się w międzynarodowych przewozach osób i paczek do Anglii.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo, zatrudniamy tylko świetnie wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy dbają o to, aby Państwa podróż przebiegała komfortowo i spokojnie.

Posiadamy międzynarodową licencję na przewóz osób i przewóz paczek do Anglii. W naszym taborze samochodowym odnajdziecie Państwo wyłącznie sprawdzone pojazdy najlepszej klasy, marki Mercedes, 9-cio osobowe. Samochody wyposażone są w klimatyzację oraz dużą przestrzeń bagażową, dzięki czemu nie musicie się Państwo martwić o to, czy Wasze bagaże zmieszczą się do busa.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl