Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21130
415
0
64996


 
Opis Szukasz busa, autobusu? Specjalizujemy się w wynajmowaniu nowoczesnych busów i autobusów do przewozu osób. W naszej ofercie można znaleźć takie usługi jak cykliczne przewożenie pracowników, wynajem autobusów dla wycieczek szkolnych oraz wyjazdowych meczów drużyn klubowych czy też na wyjazdy zorganizowanych grup wycieczkowych. Dla mniejszych grup zalecamy wynajem busów osobowych. Mamy nowoczesną flotę samochodową, w bardzo dobrym stanie technicznym i rewelacyjnie przygotowanych kierowców.

 

Słowa kluczowe biura podróży bydgoszcz   autobusy bydgoszcz   autobusy chełmno   autobusy świecie   busy bydgoszcz   busy świecie   przewozy pracowników kujawsko pomorskie
Url http://daro-bus.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Data wpisu May 14, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Wynajem luksusowych autobusów Poznań Wrocław, Warszawa, wynajem busów. Przewóz osób, transfery na lotniska. Nasze motto : Wozimy Wygodnie. Operujemy w całej Europie. Doświadczeni, sprawdzeni kierowcy. Nasze pojazdy wszystkie w klasie VIP. Wynajem busów 9 osobowych, 20 osobowych. Siedziba firmy Poznań.
Kategoria:

Pomoc do programów przewozy pasażerskie bilety, przewozy pasażerskie, kasa konduktorska.Rozwiązywanie problemów, serwis programów używanych przez przewoźników.
Kategoria:

Czas na rewolucję czas na iTaxi! Koniec z tradycyjnym zamawianiem taksówek. Zamów taxi przez internet przy pomocy przeglądarki lub przekonaj się sam jakie korzyści daje nasza aplikacja taxi.Ale pamiętaj, jeżeli jesteś zwolennikiem tradycyjnych rozwiązań, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić taksówkę przez telefon. Taxi Warszawa, Taxi Kraków - tu nas znajdziesz i tu przekonasz się jak bardzo różnimy się od konkurencji. Zadowoleni klienci to nasz najcenniejszy kapitał.
Kategoria:

Jeżeli potrzebujecie się dostać na teren Holandii, Niemiec lub Belgii, to nasza firma jest do Waszej dyspozycji. Busy z Niemiec do polski, bus do Holandii oraz przewóz paczek na tych trasach - to nasza specjalizacja. Oferujemy Wam tanie busy, które są bardzo komfortowe i wygodne. Na pewno nie będziecie narzekali na warunki przejazdu razem z nami.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, który odpowiedzą na każde Wasze pytanie. Mamy nadzieje, że podróż z nami minie Wam naprawdę szybko i będziecie z niej zadowoleni.
Kategoria:

Swiadczymy usługi okazjonalnego transportu osobowego /przewóz osób oraz wynajem mikrobusów/. Naszš ofertę współpracy kierujemy do Firm /szkolenia,
imprezy integracyjne, konferencje/, Biur Podróży /przewozy turystyczne, delegacje../ oraz osób indywidualnych. Usługę - przewóz osób - wykonujemy na terenie całego kraju, ale
również przewozimy grupy na indywidualne zamówienia do miejsc w całej Europie. Wykonujemy transfery na lotniska.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl