Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
34
65029

Damatech rozwiązania dla przemysłu


 
Opis DAMATECH oferuje linie transportowe i urządzenia technologiczne - projektowanie, montaż, sterowanie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Integrujemy procesy produkcji poprzez oferowanie kompleksowych rozwiązań technologicznych we współpracy z producentami krajowymi i zagranicznymi. Wykonujemy konstrukcje aluminiowe i nierdzewne. Dostarczamy przenośniki, stanowiska montażowe, paletyzatory. Kontakt biuro@damatech.pl tel.kom.: 728-357-986 zapraszamy na http://www.damatech.pl

 

Słowa kluczowe damatech   przenośniki   systemy modułowe   stanowiska montażowe   automatyka   monterzy   paletyzacja   konstrukcje aluminiowe   systemy transportowe   systemy sterowania   serwis   przeglądy   naprawy   linie transportowe
Url http://www.damatech.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Produkcja Przemysł > Automatyka
Data wpisu Apr 8, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 4.88 (max. 5)
Ilość ocen: 16

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Marcopol jest wiodącym producentem śrub i wkrętów oraz dystrybutorem elementów złącznych w Polsce. Dzięki stale zwiększającej się sieci przedstawicieli i biur handlowych w całej Polsce możemy dotrzeć do każdego klienta.

Nasza oferta obejmuje śruby, wkręty dociskowe, wkręty metryczne, podkładki, nakrętki, wkręty samogwintujące, wkręty samoformujące, wkręty do blach, nity zrywalne, wkręty UNIX, wkręty do drewna, wkręty do tworzyw sztucznych, konfirmat, euro i złącza meblowe, zaślepki, prowadnice, zawiasy, szpilki dwustronne, narzędzia, zamocowania do płyt gipsowych, zamocowania pokryć i elewacji, zamocowania budowlane, gwoździe, łączniki budowlane, liny, łańcuchy i akcesoria, opaski i obejmy, piły tarczowe, artykuły ścierne, wiertła oraz narzędzia montażowe.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego katalogu produktów.
Kategoria:

Dzierżoniowskie przedsiębiorstwo GALWANIZER Sp. z o.o. zajmuje się głównie biegłym, rzetelnym oraz nadzwyczaj zręcznym nakładaniem osłon ochronnych na wielorakie materiały czy też przestrzenie wykorzystywane w przemyśle. W ofercie wyszukają Państwo m.in. cynkowanie lub niklowanie, pokrycia chromowe czy wielki wybór innych -lśniących względnie matowych, satynowych a nawet perłowych. Detaliczne informacje dotyczące zasad życzliwej współpracy z przedsiębiorstwem GALWANIZER - wspólnie z dokładną charakterystyką poszczególnych metod nakładania warstew cynkowych, miedziowych, srebrnych oraz niklowych czy mieszanych - dostępne są na stronie www.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Zakłady Sprzętu Elektrotechnicznego Elpor. Mamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w dostarczaniu elementów elektrotechnicznych. Funkcjonujemy na terenie Mysłowic już od 1929 roku i cieszymy się niesłabnącym powierzeniem naszych Klientów. Tworzymy pełny wybór akcesoriów elektrotechnicznych jak bezpieczniki, bezpieczniki napowietrzne, złączki tablicowe oraz oprawy porcelanowe. Dostarczamy również kształtek i narożników porcelanowych. Mają one zastosowanie szczególnie wszędzie tam, gdzie potrzeba zabezpieczenia szczelin między powierzchniami przed brudem bądź wilgocią. Dzięki szkliwionej powierzchni mają estetyczny wygląd oraz są łatwe do utrzymania w czystości. Produkujemy je w różnych rozmiarach i kształtach dbając o najwyższą jakość wyrobu i jego miły dla oka wygląd. Zapraszamy na nasza stronę internetową.
Kategoria:

Jedna z niewielu firm w Polsce zajmująca się produkowaniem różnego rodzaju wyrobów szklanych zaprasza serdecznie do współpracy z firmą Rezal. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości. Będąc kilkanaście lat na rybku doskonale wiemy jak zadowolić Klienta. Dodatkowe informacje na temat Naszej działalności można odszukać na naszej stronie www. Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy z nami.
Kategoria:

Nasza firma od lat oferuje niezawodne i trwałe agregaty prądotwórcze Himoinsa. Pomożemy wybrać, dostarczymy i przeprowadzimy szkolenie z obsługi na całym terytorium kraju. Jesteśmy pewni, że oferowane przez nas agregaty sprostają pracy w każdych warunkach przez 24H na dobę. Czy na otwartym terenie czy w budynkach, agregaty Himoinsa dostarczą energii elektrycznej zarówno w wyniku awarii jak i gdy dostęp do prądu nie jest możliwy. Cenisz jakość i niezawodność sprawdź pełną ofertę produktów na ab-geko.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl