Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

Czyszczenie, pranie dywanów, wykładzin. Gdańsk, Gdynia, Sopot.


 
Opis Podciśnieniowe pranie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej oraz samochodowej odkurzaczem firmy KARCHER.

Usługi świadczymy na terenie: Gdańsk, Sopotu, Gdyni, oraz wszystkie miejscowości w okolicach trójmiasta.

Oryginalne środki czyszczące i odplamiacze.

Technologia czyszczenia oparta jest na rozpylaniu bardzo wydajnego preparatu czyszczącego i jednoczesnym odessaniu go, wraz z rozpuszczonym brudem.

Jednocześnie preparat posiada właściwości roztoczobójcze oraz zawiera składniki konserwujące i wzmacniające włókno.

Wytworzona warstwa ochronna uniemożliwia ponowne wnikanie brudu w strukturę czyszczonych powierzchni.

Kontakt:
Tel. 0-505-478-626

 

Słowa kluczowe pranie   czyszczenie dywanow   dywanu   wykladziny   wykladzin   tapicerka   mebli tapicerowanych   mebli skorzanych   tapicerki samochodowej   gdynia   sopot   gdansk   mycie okien   sprzatanie   biuro   domu   dom   usługi   skor   skory   karcher  
Url http://czyszczenie.dzs.pl
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Jun 1, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 3

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Specjalistyczna firma usługowa realizuje zlecenia prania tapicerki samochodowej na terenie województwa dolnośląskiego. Pracę wykonuje metodą prania pod ciśnieniem, stosowane są jedynie profesjonale odkurzacze piorące renomowanej marki Karcher puzzi 100 i puzzi 200. Firma używa najlepszej chemii ekstrakcyjnej takich producentów jak Tresus, Prochem i Karcher, proszki i neutralizatory zapachów posiadają potrzebne atesty, są pewne dla zdrowia, nie niszczą tkanin tapicerowanych. Pracownicy odznaczają się niebywałym profesjonalizmem, skutecznością i znajomością wiedzy technicznej dodatkowo skutecznie służą wsparciem także w sytuacjach kryzysowych: odplamianie, trudności z uryną czy nieprzyjemnym zapachem. Firma gwarantuje szybkie i dogodne terminy zrealizowania zadań prania, darmową wycenę i dojazd do interesanta.
Kategoria:

Nasz serwis internetowy pozwala na skorzystanie z rozbudowanej aplikacji internetowej, która pozwala na zgłoszenie niepotrzebnych sprzętów, które następnie zostają odebrane przez zamówionego kuriera, a następnie trafiają do recyklingu, co pozwala na dbanie o środowisko naturalne. Serdecznike zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową już teraz !
Kategoria:

Czyszczenie dywanów na pewno nie można uznać za łatwe zadanie, a wręcz przeciwnie. Wymaga ono bardzo dużej wiedzy, wymaga bardzo dużego doświadczenia, użycia odpowiednich metod oraz odpowiednich środków czyszczących, a więc tym samym nie należy tego zadania powierzać pierwszej lepszej firmie z brzegu, która kusi niskimi cenami. Jeśli pranie dywanów Łódź, to tylko z firmą Damart. Istnieje ona na rynku od roku 2014, aczkolwiek musimy w tym miejscu podkreślić, że za ten krótki czas zdołała zyskać miano lidera rynku usług sprzątających w mieście Łódź jak również w okolicy miasta. Stale rozszerzając ofertę, firma Damart poszerza swoje horyzonty, poszerza zakres świadczonych przez siebie usług i rośnie w siłę.
Kategoria:

Kancelaria adwokacka Olgi Wawrzynkiewicz w Poznaniu świadczy usługi w zakresie: obsługa prawna przedsiębiorców i osób prywatnych, prawo cywilne, gospodarcze, karne, medyczne, ochrona zdrowia. Kliknij teraz w link i sprawdź co polecamy - zobacz więcej na stronie.Kancelaria adwokacka Olgi Wawrzynkiewicz w Poznaniu świadczy usługi w zakresie: obsługa prawna przedsiębiorców i osób prywatnych, prawo cywilne, gospodarcze, karne, medyczne, ochrona zdrowia. Kliknij teraz w link i sprawdź co polecamy - zobacz więcej na stronie.
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się sprawami tokarskimi od wielu lat z doskonałą skutecznością, nie mamy sobie równych pod tym względem i z pewnością będziemy ci mogli pomóc w każdej tego typu sprawie. Nosimy nazwę zszr i naszym głównym celem jest obróbka skrawaniem. Pracownicy doskonale znają się na swojej pracy i z pewnością są w stanie ci pomóc. Nie czekaj ani chwili dłużej i zdecyduj się na nasze usługi.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl