Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21137
415
8
64997

Czyszczenie, pranie dywanów, wykładzin. Gdańsk, Gdynia, Sopot.


 
Opis Podciśnieniowe pranie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej oraz samochodowej odkurzaczem firmy KARCHER.

Usługi świadczymy na terenie: Gdańsk, Sopotu, Gdyni, oraz wszystkie miejscowości w okolicach trójmiasta.

Oryginalne środki czyszczące i odplamiacze.

Technologia czyszczenia oparta jest na rozpylaniu bardzo wydajnego preparatu czyszczącego i jednoczesnym odessaniu go, wraz z rozpuszczonym brudem.

Jednocześnie preparat posiada właściwości roztoczobójcze oraz zawiera składniki konserwujące i wzmacniające włókno.

Wytworzona warstwa ochronna uniemożliwia ponowne wnikanie brudu w strukturę czyszczonych powierzchni.

Kontakt:
Tel. 0-505-478-626

 

Słowa kluczowe pranie   czyszczenie dywanow   dywanu   wykladziny   wykladzin   tapicerka   mebli tapicerowanych   mebli skorzanych   tapicerki samochodowej   gdynia   sopot   gdansk   mycie okien   sprzatanie   biuro   domu   dom   usługi   skor   skory   karcher  
Url http://czyszczenie.dzs.pl
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Jun 1, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 3

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Oferujemy naszym klientom takie usługi, jak czyszczenie tapicerki katowice. Wieloletnie doświadczenia na rynku pozwala nam zapewnić również czyszczenia dywanów czy materacy z wykorzystaniem najlepszych środków czystości, co przekłada się na skuteczność naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzenia naszej strony już w tym momencie !
Kategoria:

Posiadasz swój dom i chcesz sobie założyć przydomową oczyszczalnie ścieków? Dobrze trafiłeś! Przedsiębiorstwo Biomech z siedzibą w Rudce zaprasza do współpracy. Od kilkunastu lat specjalizujemy się w fabrykacji oczyszczalni ścieków oraz sprzedaży wytworów hutniczych. Produkujemy też urządzenia do mechanicznego dezynfekowania ścieków: kraty koszowe, kraty szczelinowe, stacje higienizacji odpadów, zgarniacze, mieszadła, osadniki, pompownie ścieków. Naszymi atutami jest solidna jakość usług, sprawne realizowanie zleceń, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra plus doradztwo wyśmienitych fachowców. Zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15. Więcej informacji zawiera nasza strona internetowa.
Kategoria:

Roma Gastro Kraków, małopolskie - wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego, sprzętu cateringowego oraz wyposażenie gastronomii, restauracji, pizzerii i barów. Wypożyczalnia naczyń, zastawy stołowej, talerzy, szkła, krzeseł, stołów. Wynajem urządzeń gastronomicznych - wynajem podgrzewaczy i termosów - Kraków, woj. małopolska. Click - Kliknij i zobacz co polecamy, sprawdź nas.
Kategoria:

Odbiór odpadów niebezpiecznych, utylizacja, recykling – to tylko niektóre punkty naszej oferty, którą kierujemy do przemysłowców, właścicieli film, warsztatów itp., gdzie powstają spore ilości odpadów. Dbając o środowisko, udzielamy doradztwa o ochronie środowiska. Pokazujemy jak zagospodarować odpady, skupujemy zużyte akumulatory, wytwarzamy paliwo alternatywne. Swoją działalność opieramy o obowiązujące przepisy prawne. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, bazę do recyklingu oraz pojazdy do odbioru odpadów oraz ich przewożenia. Zajmujemy się utylizacją olejów, sprzętu elektronicznego. Ponadto utylizacja odpadów niebezpiecznych. Zajmujemy się sprzętem elektrycznym i elektronicznym.
Kategoria:

Perfect Błysk to firma porządkowo-montażowa, która specjalizuje się w pracach wysokościowych z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Asortyment świadczonych usług obejmuje sprzątanie powierzchni biurowych, czyszczenie powierzchni przemysłowych, serwis wysokościowy, a także montaż i demontaż reklam. Troszczymy się o satysfakcję naszych klientów, wykorzystując do pracy wyłącznie atestowane środki czyszczące oraz korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń. Cechuje nas profesjonalizm, wobec tego nasze usługi są zawsze solidne, dokładne i terminowe. Nie mamy określonego cennika - zawsze ustalamy koszt usługi z klientem. Zapraszamy na stronę firmy, gdzie są wszystkie detale:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl