Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
14
65048

Czartery jachtów


 
Opis Czartery jachtów to sposób na realizacje Waszych marzeń. Nasze jachty: Sasanka 660 i Sasanka 620 są wymarzonymi jachtami do żeglowania po Mazurach. Przygotowaliśmy je tak, aby zapewnić Wam maksymalny komfort wypoczynku. Mazury i Giżycko: tutaj spełniają się żeglarskie marzenia, tutaj rozpocznie się Wasz rejs - na naszych jachtach.

 

Słowa kluczowe Mazury czartery jachtów   czarter jachtów mazury   czarter jachtów   sasanka 660sn   sasanka 620   mazury   czarter jachtów   sasanka 660   sasanka 620   czarter sasanka 660   czarter sasanka 620   czarter mazury   czarter jachtów mazury   mazury czarter   jacht sasanka   jacht czart
Url http://mazuryczarter.pl
Kategorie Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Data wpisu Jul 1, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Opisy największych klubów i beach barów na pólwyspie helskim. Imprezy klubowe, muzyka house, progressive, clubb, wybierz z nami najlepsze miejsce do wypiacia piwa i do zabawy! Dołącz do takich miejsc jak Long Beach Bar w Helu, Solar czy Piekarnia w Chałupach.
Kategoria:

Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny POSEJDON proponuje swoim klientom bogaty zakres usług turystyczno-rehabilitacyjnych na najwyższym poziomie. Swoją aktywność prowadzi od wielu lat dzięki czemu posiada duże doświadczenie i obszerne umiejętności, które stosuje w kompleksowej obsłudze swoich gości. Jest jednym z czterech oddziałów Fundacji SFSW, specjalizującej się w świadczeniu usług rehabilitacyjnych. Położony jest w Krynicy Morskiej na południowym skłonie wydmy od strony Zalewu Wiślanego. Sprzyjający klimat, obfitość aerozolu morskiego oraz piękny krajobraz czynią to miejsce unikalnym. W skład ośrodka wchodzi baza hotelowa (160 miejsc noclegowych), rozległy teren rekreacyjny włączający park, boisko, salę gimnastyczną, jak też kawiarnię, klub, parking i miejsce na zorganizowanie imprez szkoleniowych. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:

GUNAR to firma usługowo-turystyczna oferująca szereg intrygujących propozycji przyjemnego wypoczynku w czasie roku szkolnego. Oferowane przez naszą firmę Zielone Szkoły są wyjazdami w gruntownie dobrane miejsca, zarówno pod kątem atrakcyjności obiektu,obszaru oraz dodatkowo ceny. 2-tydodniowe Zielone Szkoły odbywają się w Murzasichlach, , a ponadto miejscowościach nadmorskich takich jak Kołobrzeg, Mrzeżyno, Mielno, Jastrzębia Góra , a dodatkowo Łeba.
Kategoria:

Francja - wyczerpujące informacje dla wszystkich planujących wyjazd na wakacje do Francji.
Historie, opisy miast i regionów, zwyczaje i zabytki.

Wszystko o Francji - multum informacji o tym państwie. Wczasy Francja, Francja last minute
W serwisie m.in. historia, zwyczaje i zabytki Francji.
Kategoria:

Czartery jachtów to sposób na realizacje Waszych marzeń. Nasze jachty: Sasanka 660 i Sasanka 620 są wymarzonymi jachtami do żeglowania po Mazurach. Przygotowaliśmy je tak, aby zapewnić Wam maksymalny komfort wypoczynku. Mazury i Giżycko: tutaj spełniają się żeglarskie marzenia, tutaj rozpocznie się Wasz rejs - na naszych jachtach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl