Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
19
65106

Czartery jachtów


 
Opis Czartery jachtów to sposób na realizacje Waszych marzeń. Nasze jachty: Sasanka 660 i Sasanka 620 są wymarzonymi jachtami do żeglowania po Mazurach. Przygotowaliśmy je tak, aby zapewnić Wam maksymalny komfort wypoczynku. Mazury i Giżycko: tutaj spełniają się żeglarskie marzenia, tutaj rozpocznie się Wasz rejs - na naszych jachtach.

 

Słowa kluczowe Mazury czartery jachtów   czarter jachtów mazury   czarter jachtów   sasanka 660sn   sasanka 620   mazury   czarter jachtów   sasanka 660   sasanka 620   czarter sasanka 660   czarter sasanka 620   czarter mazury   czarter jachtów mazury   mazury czarter   jacht sasanka   jacht czart
Url http://mazuryczarter.pl
Kategorie Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Data wpisu Jul 1, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Szwajcaria - wyczerpujące informacje dla wszystkich planujących wyjazd na wakacje do Szwajcarii.
Historie, opisy miast i regionów, zwyczaje i zabytki.

Wszystko o Szwajcarii - multum informacji o tym państwie. Wczasy Szwajcaria, Szwajcaria last minute
W serwisie m.in. historia, zwyczaje i zabytki Szwajcarii.
Kategoria:

Pensjonat Aqua to baza noclegowa dla turystów z całej Polski i zagranicy. Znajduje się on w urokliwej i spokojnej miejscowości nadmorskiej leżącej nieopodal Smołdzińskiego Parku Krajobrazowego. Pensjonat znajduje się niedaleko morza i centrum. W Rowach przeżyjesz niezapomniane chwile. Serdecznie zapraszamy do naszego pensjonatu na wczasy nad Bałtykiem!
Kategoria:

Pragniesz poznać nadzwyczajną przygodę? Masz już dość popularnych kurortów turystycznych? Zgłoś się do biura podróży Czajka Travel! Jesteśmy jednostką zajmującą się aranżowaniem wypraw w najciekawsze miejsca na świecie. Jednym spośród nich stała się Gruzja - kraj, który pokochaliśmy wraz z naszymi klientami. Proponujemy Państwu wyjątkowe wyprawy do Gruzji dopasowane do Państwa potrzeb - odpoczynek w kurortach, podróż gruzińskimi szlakami lub bezdrożami, duże miasta lub małe podkaukaskie miejscowości. Dzięki naszym przewodnikom postaramy się przedstawić Państwu autentyczne oblicze Gruzji - wspólnie z wyjatkowym kolorytem, tradycją, zapachami jak również zapierającymi oddech w piersi urokami. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej!
Kategoria:

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie odszukasz wiadomości na temat uzdrowisk, jakie znajdują się na obszarze województwa świętokrzyskiego. Informacje, które są na naszej stronie zezwolą ci na wybranie kurortu do jakiego możesz się wybrać. Dostarczamy także wszelkich informacji na temat jakie dokumenty potrzebujesz do wyjazdu do sanatorium, oraz które konkretnie choroby możesz kurować w danych uzdrowisku w naszym regionie.
Kategoria:

Herkules - Słowacja. Informacje dla wszystkich planujacych wyjazd na wakacje na Słowacje. Sanatoria, uzdrowiska, termalne wody, spa słowacja - Bojnice, Pieszczany, sklene Teplice. Zapraszamy - sanatorium, uzdrowisko, sylwester, wczasy Słowacja. U nas - Wakacje na Słowacji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl