Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
31
65005

Czartery jachtów


 
Opis Czartery jachtów to sposób na realizacje Waszych marzeń. Nasze jachty: Sasanka 660 i Sasanka 620 są wymarzonymi jachtami do żeglowania po Mazurach. Przygotowaliśmy je tak, aby zapewnić Wam maksymalny komfort wypoczynku. Mazury i Giżycko: tutaj spełniają się żeglarskie marzenia, tutaj rozpocznie się Wasz rejs - na naszych jachtach.

 

Słowa kluczowe Mazury czartery jachtów   czarter jachtów mazury   czarter jachtów   sasanka 660sn   sasanka 620   mazury   czarter jachtów   sasanka 660   sasanka 620   czarter sasanka 660   czarter sasanka 620   czarter mazury   czarter jachtów mazury   mazury czarter   jacht sasanka   jacht czart
Url http://mazuryczarter.pl
Kategorie Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Data wpisu Jul 1, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Morze Bałtyckie jest raczej chłodne, więc dopiero w okresie letnim można w pełni korzystać z morskich kąpieli. Latem bardzo dużo osób wybiera się na wakacje w miejsca takie jak Łeba czy też w okolice Trójmiasta oraz Zalewu Szczecińskiego, ponieważ w tych okolicach można spędzić czas najciekawiej. Będąc w Łebie warto wybrać się do ocean park, w którym można znaleźć prawdziwe fokarium oraz muzeum i prehistoryczne oceanarium Łeba, gdzie obejrzeć można odwzorowane prehistoryczne morskie ssaki w naturalnej wielkości, ale też spotkać dużo żywych zwierząt morskich. Jest to dobre miejsce dla całych rodzin.
Kategoria:

Na poniższej witrynie internetowej internauci zobaczą wyjątkowo interesującą ofertę wypoczynku podczas ferii zimowych. Odwiedzający poruszając się po portalu będą mogli zobaczyć pakiety wypoczynkowe w 5-gwiazdkowej stacji narciarskiej. Poszczególne oferty zostały pogrupowane w takie kategorie, jak pobyt narciarski 4-dniowy za cenę 3 dni, lub też ferie zimowe dla rodzin z dziećmi. Każdy pakiet posiada swój rozbudowany opis oraz obowiązujące ceny. Wiele ofert posiada także sprzyjające zniżki cenowe. Na stronie umieszczone zostały także wiadomości o wyposażeniu domkach, prezentowana jest też oferta noclegowa.
Kategoria:

Opisy największych klubów i beach barów na pólwyspie helskim. Imprezy klubowe, muzyka house, progressive, clubb, wybierz z nami najlepsze miejsce do wypiacia piwa i do zabawy! Dołącz do takich miejsc jak Long Beach Bar w Helu, Solar czy Piekarnia w Chałupach.
Kategoria:

Wczasy odchudzające w Magnat-SPA - głównym celem turnusów oferowanych przez ośrodek jest walka z otyłością.

Stwierdzono, że otyłość zwiększa ryzyko zapadania na niektóre z chorób i zwiększa śmiertelność. Wyjątkowo duża otyłość prowadzi do niepełnosprawności
Kategoria:

Szukasz miejsca do spania w jakimś miejscu w kraju? W tym serwisie znajdziesz wszystkie istotne dane na temat noclegów nad morzem, nad jeziorami i w górach. Ponadto w serwisie duża baza informacji na temat noclegów w dużych miastach. Znajdziesz tutaj wyczerpujące informacje na temat spa, miejsc na kolonie dla dzieci oraz innych interesujących miejsc, do których warto pojechać. Każdy obiekt został opatrzony pełną ofertą, cennikiem i kompletem fotografii.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl