Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22010
415
3
65164

ĆWIKLIŃSKI- zakład studniarski


 
Opis We Wrocławiu i okolicy działalność swą prowadzi firma Zakład Usług Studniarskich Marek Ćwikliński. Firma ta specjalizuje się w drążeniu studni do 30 metrów głębokości oraz średnicach dobranych do indywidualnych potrzeb klientów. Prace prowadzone są w sposób ręczny z użyciem przenośnego zestawu, co sprawia, że nie jest konieczny bezpośredni dojazd do miejsca odwiertu. Oferta zakładu zawiera: studnie wiercone i odwodnieniowe, odwierty na potrzeby badań geologicznych, a także oczyszczanie studni kopanych i wierconych. Swoim kontrahentom firma gwarantuje profesjonalne doradztwo w zakresie usług studniarskich oraz szybką i fachową realizację zadania. Wykonane przez Zakład Usług Studniarskich Marek Ćwikliński studnie będą służyć Państwu przez wiele pokoleń. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty na stronie.

 

Słowa kluczowe usługi studniarskie   studnie wiercone   studnie odwodnieniowe   czyszczenie studni   zakład studniarski
Url http://studnie.wroclaw.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Feb 6, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Przedstawiamy Państwu propozycję przygotowaną przez pracowników przedsiębiorstwa BK Dźwig z siedzibą w Warszawie. Zajmujemy się obsługą wind od sprzedaży i montażu tych urządzeń, po remonty oraz bieżąca pielęgnację. Mamy wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa, jakie zaświadczają o naszym profesjonalizmie oraz najwyższej klasy zaświadczanych przez nas usług. Mamy stały dostęp do maszyn i części najlepszych producentów dźwigów osobowych, tak polskich, jak i zagranicznych, między innymi Otis, Schindler, Kone i Thyssen. Pracują u nas najlepsi fachowcy z dużym doświadczeniem oraz najwyższymi uprawnieniami do obsługi i konserwacji dźwigów osobowych. Oprócz przeprowadzania remontów, modernizacji i konserwacji wind, zajmujemy się także projektowaniem rozwiązań dźwigowych. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Ekokos to jednostka posiadająca w sprzedaży specjalistyczne włókniny jak geowłókniny, geomembrany, geotkaniny, które są wykorzystywane do izolacji, separacji, drenażu w zależności od typu tkaniny. Firma świadczy również usługi polegające na hydroizolacji obiektów, zbiorników wodnych oraz ochronie i naprawie betonu. Na stronie www.ekokos.com można zapoznać się ze szczegółami każdego geosyntetyku, zamówić go poprzez formularz zapytania. Zapraszamy
Kategoria:

Dywany Pranie to kompleksowa firma, która istnieje na rynku od dłuższego czas i idealnie zna potrzeby swoich klientów. Profesjonalizm firmy pozwolił na wyrobienie wysokiej pozycji wśród konkurencji. Tajemnicą sukcesu jest właściwe podejście do każdego klienta, jak również ciągłe utrzymywanie najwyższego poziomu oferowanych usług. Firma Dywany Pranie zajmuje się kompleksowym czyszczeniem, wszelkiego rodzaju dywanów. W skład szerokiej oferty usług wchodzi: pranie dywanów, wykładzin dywanowych, tapicerki meblowej i samochodowej. Oprócz wyżej wymienionych usług, firma oferuje również kompleksowe sprzątanie biur. Aby wyjść vis-a-vis oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających klientów, firma kładzie nacisk na doświadczony personel oraz atrakcyjne ceny. Więcej informacji na stronie.
Kategoria:

Jesteśmy firmą przyjmującą zlecenia na wykonanie robót na terenie całego kraju. Domeną naszej działalności jest projektowanie, wykonawstwo oraz montaż betonowych zbiorników niezbędnych w każdym gospodarstwie domowym. Są to pojemniki na gnojówkę, przydomowe szamba, studzienki oraz oczyszczalnie ścieków. Stosujemy materiały odznaczające się wysokimi parametrami jakości, w związku z tym nasze prace wyróżniają się wysoką wytrzymałością a także służą użytkownikom przez długie lata. Śledzimy zmieniające się trendy, na bieżąco stosujemy nowoczesne technologie. Działamy szybko i skutecznie. Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy na stronę firmy Przemysław Laszkowski:
Kategoria:

Firma Prom jest aktywna na rynku od 1995 roku. Działamy w branży posadzkarskiej. Dla naszych klientów wykonujemy w pełni profesjonalne i trwałe posadzki przemysłowe. Znajdują one zastosowanie w obiektach produkcyjnych, magazynowych czy też handlowych. Wykorzystujemy najlepszej jakości i sprawdzone materiały. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Realizujemy projekty w Polsce i za granicą.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl