Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20353
415
5
64870

CROQUET drewniane place zabaw


 
Opis Produkujemy place zabaw, urządzenia zabawowe, wyposażenie placów zabaw. Nasze place zabaw znajdują się w setkach szkół i przedszkoli, terenów zielonych i osiedli. Urządzenia zabawowe, wyposażenie placów zabaw wysokiej jakości.
Wszystkie nasze urządzenia na place zabaw spełniają wymogi bezpieczeństwa w zakresie projektowania, produkcji, montażu i konserwacji stawiane przez polskie i europejskie normy.
Jakość i bezpieczeństwo naszych konstrukcji potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji Centralnego Ośrodka Badawczo - Rozwojowego Aparatury Badawczej i Dydaktycznej w Warszawie.

 

Słowa kluczowe plac zabaw   certyfikowane place zabaw   drewniane place zabaw   place zabaw
Url http://www.placezabaw.com.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Dec 21, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu PGNiG Termika S.A. z siedzibą w Warszawie. Fabrykujemy ciepło i energię elektryczną w skojarzeniu. Produkcja odbywa się w 5 zakładach: Siekierki, Kawęczyn, Żerań, Wola i Pruszków. Wszystkie zakłady produkują rocznie ponad 3,7 TWh energii elektrycznej i około 12 TWt ciepła. Podstawowym paliwem wykorzystywanym w PGNiG Termika jest węgiel kamienny, który stopniowo jest zastępowany przyjazną środowisku naturalnemu biomasę. Surowcem stosowanym w ciepłowni Wola jest mazut. Zapraszamy do współpracy. Pełna propozycja firmy i szczegółowe wiadomości zamieszczone są na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Urbodomus to firma projektowo-budowlane architektów z pasją. Zaprzątamy się kompleksową obsługą doradczo architektoniczną, projektujemy wszelkiego typu pomieszczenia mieszkalne świadczymy pełen rozmiar usług remontowo budowlanych pod klucz. Nasze funkcjonowania dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych nabywców w fascynującej cenie. Wieloletnie doświadczenie zezwoliło nam na pracę przy wielu nowatorskich projektach, a grono naszych nabywców z roku na rok zwiększa się co dodatkowo motywuje nas do wzmożonej i kreatywnej pracy. Opracowujemy projekty indywidualne, klient może liczyć na rzetelne i kompetentne podejście oraz wiele ciekawych rozwiązań w atrakcyjnej cenie. Możemy pochwalić się najlepszą brygadą wykwalifikowanych specjalistów w tym architektów, stolarzy, glazurników, hydraulików, elektryków oraz malarzy. W naszej propozycji znajdziecie Państwo także plany mebli na wymiar, wymieniamy okna i drzwi. Zapraszamy na naszą stronę, chętnie odpowiemy na Państwa pytania.
Kategoria:

Pod wielu lat działamy na polskim rynku realizowania systemów kominkowych. Doświadczenie, które posiadamy na polskim rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie systemów, które wykorzystują elementy będące trwałymi oraz łatwymi w montażu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do korzystania z naszych usług! Skontaktuj się już teraz z naszą firmą !
Kategoria:

Supro.pl ruszyło 8 marca 2005r. Możemy śmiało powiedzieć, że serwis ten jest idealnym wsparciem dla wszystkich osób poszukujących informacji z branży dekarskiej.
Ciągle poszerzamy i rozwijamy nasz serwis oraz sklep dekarski.

Prócz całej gamy różnorodnych produktów i akcesori dachowych, oferujemy sporządzanie wycen, fachowe porady przy wyborze materiału jak i usługi związane ze sprzedażą wszystkich pokryć dachowych.

Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy Pogotowie Dachowe - wyspecjalizowane ekipy fachowców, którzy w ekspresowym czasie są do Państwa dyspozycji, w sytuacjach wymagających szybkiej interwencji na dachu.
Żeby zaoferować Państwu pełną gamę usług uruchomiliśmy największy w Polsce sklep z pokryciami dachowymi. Nasz sklep dekarski posiada najnowsze oprogramowanie oparte na nowoczesnych technologiach, dzięki czemu zakupy w nim są bezpieczne i proste w obsłudze.
Kategoria:

Chcesz mieć duży wybór nowych, dobrze zlokalizowanych, cichych mieszkań w Warszawie? Sprawdź jakie możliwości daje ci kompleks Willa Europa we Włochach. Mieszkania stworzone zostały w nowoczesnym, włoskim stylu, z zastosowaniem stolarki okiennej o wysokich parametrach akustycznych. Lokalizacja zapewnia im doskonałe skomunikowanie z centrum stolicy oraz bliskość najważniejszej infrastruktury (np. stacji SKM).
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl