Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20160
415
6
64773

CROQUET drewniane place zabaw


 
Opis Produkujemy place zabaw, urządzenia zabawowe, wyposażenie placów zabaw. Nasze place zabaw znajdują się w setkach szkół i przedszkoli, terenów zielonych i osiedli. Urządzenia zabawowe, wyposażenie placów zabaw wysokiej jakości.
Wszystkie nasze urządzenia na place zabaw spełniają wymogi bezpieczeństwa w zakresie projektowania, produkcji, montażu i konserwacji stawiane przez polskie i europejskie normy.
Jakość i bezpieczeństwo naszych konstrukcji potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji Centralnego Ośrodka Badawczo - Rozwojowego Aparatury Badawczej i Dydaktycznej w Warszawie.

 

Słowa kluczowe plac zabaw   certyfikowane place zabaw   drewniane place zabaw   place zabaw
Url http://www.placezabaw.com.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Dec 21, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
W ramach oferty naszej Irmy zapewniamy szeroki zakres najwyższej jakości usług budowlanych, jak izolacja fundamentu. Posiadamy nowoczesny sprzęt budowlany, który pozwala nam zapewnić, że każda izolacja pionowa będzie wykonywana rzetelnie. Jednocześnie klientom indywidualnym oferujemy wykonanie takich prac jak izolacja piwnicy. Każda izolacja posadzki w naszej firmie wykonywana jest terminowo. W naszej firmie wykonywana jest również izolacja ścian fundamentowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!
Kategoria:

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Cenesi. Firma mieści się w Luboniu koło poznańskiego Świerczewa i od 1990 roku świadczy swoje usługi. Specjalizujemy się w skupie złomu oraz metali kolorowych. Skupujemy: blachę, złom gruby, aluminium, miedź, mosiądz, brąz, ołów, stal kwasoodporną, cynk, cynę. Jeśli macie Państwo jakikolwiek złom np. po remoncie wystarczy się z nami skontaktować. Przyjedziemy pod wskazany adres, załadujemy złom, zważymy, sklasyfikujemy oraz wypłacimy pieniądze. Zapewniamy solidne wsparcie profesjonalistów, a również bardzo szybką realizację powierzanych zadań. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę.
Kategoria:

System BKS to zabudowa bezramowa balkonów, balkonu. Zabudowa bezramowa tarasu, tarasów.
Systam zabudowy bezramowej to zabudowy z lekkich konstrukcji aluminiowych, ogrody zimowe. Producent i dystrybutor systemu BKS
Całoszklane zabudowy, bezramowe, zabudowa balkonów, tarasów, całoszklana, zabudowa balkonu.
Zapraszamy firmy do współpracySystem BKS to zabudowa bezramowa balkonów, balkonu. Zabudowa bezramowa tarasu, tarasów.
Systam zabudowy bezramowej to zabudowy z lekkich konstrukcji aluminiowych, ogrody zimowe. Producent i dystrybutor systemu BKS
Całoszklane zabudowy, bezramowe, zabudowa balkonów, tarasów, całoszklana, zabudowa balkonu.
Zapraszamy firmy do współpracy
Kategoria:

Oferujemy pełen zakres usług szklarskich i ramiarskich. Lustra na wymiar wraz z montażem - zabudowa szkłem. Ramy aluminiowe i drewniane na wymiar - oprawa obrazów. Oprawiamy również przedmioty niestandardowe - medale, miecze itp. Na nasze usługi dajemy trzyletnią gwarancję. Na terenie Warszawy oferujemy bezpłatny dojazd pracownika ze wzornikami i wycenę gratis. Zapraszamy www.multikos.pl Zakład czynny codziennie od 7 do 19.
Kategoria:

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu PGNiG Termika S.A. z siedzibą w Warszawie. Fabrykujemy ciepło i energię elektryczną w skojarzeniu. Produkcja odbywa się w 5 zakładach: Siekierki, Kawęczyn, Żerań, Wola i Pruszków. Wszystkie zakłady produkują rocznie ponad 3,7 TWh energii elektrycznej i około 12 TWt ciepła. Podstawowym paliwem wykorzystywanym w PGNiG Termika jest węgiel kamienny, który stopniowo jest zastępowany przyjazną środowisku naturalnemu biomasę. Surowcem stosowanym w ciepłowni Wola jest mazut. Zapraszamy do współpracy. Pełna propozycja firmy i szczegółowe wiadomości zamieszczone są na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl