Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20460
415
3
64924

CROQUET drewniane place zabaw


 
Opis Produkujemy place zabaw, urządzenia zabawowe, wyposażenie placów zabaw. Nasze place zabaw znajdują się w setkach szkół i przedszkoli, terenów zielonych i osiedli. Urządzenia zabawowe, wyposażenie placów zabaw wysokiej jakości.
Wszystkie nasze urządzenia na place zabaw spełniają wymogi bezpieczeństwa w zakresie projektowania, produkcji, montażu i konserwacji stawiane przez polskie i europejskie normy.
Jakość i bezpieczeństwo naszych konstrukcji potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji Centralnego Ośrodka Badawczo - Rozwojowego Aparatury Badawczej i Dydaktycznej w Warszawie.

 

Słowa kluczowe plac zabaw   certyfikowane place zabaw   drewniane place zabaw   place zabaw
Url http://www.placezabaw.com.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Dec 21, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Peritus woj. mazowieckie. Sprzedaż, serwis i wynajem wózków widłowych. Importer oferuje nowe i używane, sztaplarki, wózki widłowe wszystkich marek: Toyota, Nissan, Komatsu, Mitsubishi, Linde, Still, Yale i inne wózki widłowe. Też części zamienne do wózków.
Kategoria:

Wizytówka firmy remontowo budowlanej z Łodzi. Firma wykonuje wszystkie roboty budowlane począwszy od przygotowania terenu budowy a kończąc na kompletnym wykończeniu domu. Na wizytówce znajdziemy obszerną galerię zdjęć z naszych realizacji, opinie zleceniodawców a także dział kontaktowy. Firma gwarantuje także kompletne zaopatrzenie w surowce w trakcie realizacji zleconych robót. Firma preferuje budownictwo energooszczędne oraz budownictwo pasywne.
Kategoria:

Wraz z budową dróg ekspresowych, autostrad, jak również wraz ze zmieniającymi się przepisami prawa, zaistniała konieczność stawiania przy tych drogach specjalnych konstrukcji chroniących akustycznie znajdujące się w pobliżu domostwa. Mowa oczywiście o ekranach akustycznych, które na stałe znalazły swoje miejsce w otaczającym nas krajobrazie. Wykonawstwem właśnie takich konstrukcji zajmuje się między innymi doświadczona na naszym rynku firma Rotex. Warto w tym miejscu dodać, że w tym przypadku mamy do czynienia z bardzo solidnym podmiotem, co oczywiście przekłada się na nienaganną, jakość wykonanych ekranów. Dodatkowo usługi te są także proponowane w niskich cenach.
Kategoria:

Z

pomocą firmy P.H.U. ALFA z Jaworzna, wszelakie cięcia ścian i

stropów, wyburzenia, prace demontażowe i korekcyjne różnego typu, wiercenia otworów przelotowych, wiercenia

otworów pod kotwy lub pręty zbrojeniowe, wykonywane na twardych

podłożach z betonu i żelbetu, czy również na podłożach miękkich,

nie będą stanowić żadnego problemu. Zgodnie z

przeszło dziesięcioletnią tradycją, skomplikowane zlecenia zostaną

wykonane z ogromną starannością i

precyzją, rzetelnie i punktualnie. Na

P.H.U. ALFA można liczyć nie tylko na terenie całego kraju, ale

również poza jego granicami. Szczegóły zalet stosowanej

przez firmę techniki diamentowej i oferta na stronie:
Kategoria:

Frima Rewers woj pomorskie. Roboty hydrotechniczne, melioracyjne, drogowe, ziemne. Wykonujemy - wykopy, niwelacja terenu, zbiorniki retencyjne, stawy rybne, odwodnienia, nawodnienia, drenowanie, drogi utwardzone oraz drogi nieutwardzone. Roboty ziemne Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, woj. pomorskie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl