Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19996
415
16
64691

CROQUET drewniane place zabaw


 
Opis Produkujemy place zabaw, urządzenia zabawowe, wyposażenie placów zabaw. Nasze place zabaw znajdują się w setkach szkół i przedszkoli, terenów zielonych i osiedli. Urządzenia zabawowe, wyposażenie placów zabaw wysokiej jakości.
Wszystkie nasze urządzenia na place zabaw spełniają wymogi bezpieczeństwa w zakresie projektowania, produkcji, montażu i konserwacji stawiane przez polskie i europejskie normy.
Jakość i bezpieczeństwo naszych konstrukcji potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji Centralnego Ośrodka Badawczo - Rozwojowego Aparatury Badawczej i Dydaktycznej w Warszawie.

 

Słowa kluczowe plac zabaw   certyfikowane place zabaw   drewniane place zabaw   place zabaw
Url http://www.placezabaw.com.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Dec 21, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Aby zamówić wysokiej klasy płyty warstwowe, które są powszechnie używane w budownictwie przemysłowym, zapraszamy do kontaktu z firmą Izopanel z Gdańska. Nasza wiedza, zaplecze techniczne i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam wytwarzać pływy warstwowe wysokiej klasy. Wytwarzamy płyty ścienne zwykłe i posiadające ukryte mocowanie, płyty chłodnicze oraz płyty dachowe. Ważnym ich elementem jest różnorodność rdzenia. Rdzenie styropianowe charakteryzuje się podwyższoną ognioodpornością, natomiast rdzenie z wełny i poliuretanu wysoką szczelnością oraz izolacją. Służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Szczegóły na witrynie internetowej firmy.
Kategoria:

Dywany Pranie to kompleksowa firma, która istnieje na rynku od dłuższego czas i idealnie zna potrzeby swoich klientów. Profesjonalizm firmy pozwolił na wyrobienie wysokiej pozycji wśród konkurencji. Tajemnicą sukcesu jest właściwe podejście do każdego klienta, jak również ciągłe utrzymywanie najwyższego poziomu oferowanych usług. Firma Dywany Pranie zajmuje się kompleksowym czyszczeniem, wszelkiego rodzaju dywanów. W skład szerokiej oferty usług wchodzi: pranie dywanów, wykładzin dywanowych, tapicerki meblowej i samochodowej. Oprócz wyżej wymienionych usług, firma oferuje również kompleksowe sprzątanie biur. Aby wyjść vis-a-vis oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających klientów, firma kładzie nacisk na doświadczony personel oraz atrakcyjne ceny. Więcej informacji na stronie.
Kategoria:

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przedsiębiorstwo ATN Technika Diamentowa. Siedziba naszej firmy mieści się w Gliwicach, ale usługi realizujemy na obszarze całego województwa śląskiego. Oferujemy Państwu szczegółowe usługi realizowane przy pomocy techniki diamentowej. Zapewnia ona bezpyłowe oraz bezudarowe cięcie ścian i betonu. Powierzchnia cięta jest zawsze gładka. Klienci firmy ATN Technika Diamentowa liczyć mogą na fachową oraz rzetelną pomoc wykwalifikowanego zespołu. Świadczy ona swoje profesjonalne usługi na terenie województwa śląskiego oraz całego kraju, ciesząc się zaufaniem szerokiego grona klientów. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, na której opublikowaliśmy pełną ofertę.
Kategoria:

Podjazd, ścieżka w ogrodzie, plac, parking wykonane z kostki brukowej położonej na dokładnie przygotowanej podbudowie, zapewni długoletnią trwałość nawierzchni. Tak działa firma Kostka Brukowa Lublin. Wykonanie szczegółowych pomiarów i skrupulatna realizacja projektu zgodnego z życzeniem klienta zapewniają powodzenie inwestycji. Cena układania kostki brukowej w Lublinie i okolicach będzie podana podczas darmowej wyceny.
Kategoria:

Jeśli szukasz firmy, jaka zajmie się budową dachu w twoim domu, zapraszamy do współpracy z naszą firmą dekarską Dom-Bud z Włocławka. Na rynku istniejemy już od 1989 roku poszerzając grono zadowolonych klientów z całego województwa. Oferujemy całą gamę pokryć dachowych: od dachówki po papę termozgrzewalną. Punktualność, rzetelność i niskie ceny to nasze główne atuty. Pracownicy to wykwalifikowana załoga, która cały czas wznosi swoje kwalifikacje oraz kwalifikacje. Na wykonane przez nas dachy udzielamy 3 letniej gwarancji, a ich serwis przeprowadzamy błyskawicznie. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i propozycji, zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego i zapoznania się ze stroną internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl