Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19630
415
1
64574

CROQUET drewniane place zabaw


 
Opis Produkujemy place zabaw, urządzenia zabawowe, wyposażenie placów zabaw. Nasze place zabaw znajdują się w setkach szkół i przedszkoli, terenów zielonych i osiedli. Urządzenia zabawowe, wyposażenie placów zabaw wysokiej jakości.
Wszystkie nasze urządzenia na place zabaw spełniają wymogi bezpieczeństwa w zakresie projektowania, produkcji, montażu i konserwacji stawiane przez polskie i europejskie normy.
Jakość i bezpieczeństwo naszych konstrukcji potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji Centralnego Ośrodka Badawczo - Rozwojowego Aparatury Badawczej i Dydaktycznej w Warszawie.

 

Słowa kluczowe plac zabaw   certyfikowane place zabaw   drewniane place zabaw   place zabaw
Url http://www.placezabaw.com.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Dec 21, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Remonty oraz wykończenia wnętrz to nasza specjalizacja. Rekomendujemy Państwu nawiązanie współpracy z firmą Usługi remontowo-budowlane Paweł Sieńkowski z siedzibą w Nasielsku. Otrzymujemy zlecenia na prace w mieszkaniach, domach, czy też biurach. Pracujemy korzystając wyłącznie z wysokiej klasy materiałów. Nie boimy się trudnych wyzwań oraz zawsze Działamy zgodnie z wymaganiami zleceniodawców. o ile w takim przypadku kilka ekip budowlanych Państwa zawiodło, nie zwlekajcie oraz zaufajcie już dziś profesjonalistom! Prócz tegp polecamy naszą produkcję mebli na wymiar. Jesteśmy przekonani, iż spełnimy Państwa oczekiwania. Szczegóły na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Klima Med gwarantuje Klientom z całej Polski wysokowydajne urządzenia grzewcze i klimatyzacyjne określone do zastosowania profesjonalnego w budynkach wielkopowierzchniowych. Nasze towary pochodzą od globalnych dostawców, jacy przygotowują bardzo wysokiej klasy sprzęt, zachowujący wysoką trwałość oraz ergonomię użytkowania przez lata eksploatacji. Posiadamy wieloletnie praktyki w branży, a nasza wykwalifikowana kadra pracowników nieustannie udoskonala swoje umiejętności. mamy również okazały wybór fachowych urządzeń do automatyki pomiarowej i świadczymy usługi serwisowe i montaż urządzeń grzewczych i klimatyzacji. Gwarantujemy Państwu fachową obsługę oraz przystępne ceny. W celu dokonania zamówienia prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty. Więcej na witrynie internetowej.
Kategoria:

Firma Polkut Wykonuje:
Balustrady ze stali nierdzewnej, balustrady stalowe, szklane, bramy i ogrodzenia posesyjne metalowe.
Oferujemy szeroki wybór wzorów, profesjonalne wykonanie i montaż.
Usługi świadczymy na terenie Małopolski i okolic.
Zlecenia wykonujemy dla osób prywatnych, instytucji użyteczności publicznej, dla firm oraz wszędzie tam gdzie potrzebne są bezpieczne balustrady spełniające wymogi bezpieczeństwa.
Kategoria:

Jesteśmy firmą instalacyjną i remontową. W branży tej działamy i prężnie rozwijamy się od 1991 roku. Nasza siedziba mieści się w Mikołowie. Oferujemy szeroki zakres usług połączonych z montażem instalacji wodnych, gazowych, solarnych oraz instalacji centralnego ogrzewania. Angażujemy wyłącznie sprawdzonych oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników od instalatorstwa. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie, fachowo i rzetelnie przeprowadzić nawet najbardziej wymagające zamówienie. Drugim profilem naszej aktywności są usługi remontowe, obejmujące przede wszystkim prace adaptacyjne oraz modernizacyjne. Dążymy do tego, żeby przebudowane przez nas wnętrza były piękne i wydajne. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu Instytut Tele- i Radiotechniczny. Działamy na terenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się prowadzeniem badań naukowych oraz prac rozwojowych i dostosowujemy je do wyników tych prac do zastosowania w praktyce. Nasz Instytut jest jednostką notyfikowaną przez Komisję Europejską o numerze 1941. Wszystkie prace Instytutu są realizowane w wyspecjalizowanych Centrach Badawczych i Innowacyjnych dostosowanych do priorytetowych kierunków naszej aktywności. Z jednostką możliwy jest kontakt osobisty, telefoniczny czy e-mailowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl