Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19357
415
6
64463

CROQUET drewniane place zabaw


 
Opis Produkujemy place zabaw, urządzenia zabawowe, wyposażenie placów zabaw. Nasze place zabaw znajdują się w setkach szkół i przedszkoli, terenów zielonych i osiedli. Urządzenia zabawowe, wyposażenie placów zabaw wysokiej jakości.
Wszystkie nasze urządzenia na place zabaw spełniają wymogi bezpieczeństwa w zakresie projektowania, produkcji, montażu i konserwacji stawiane przez polskie i europejskie normy.
Jakość i bezpieczeństwo naszych konstrukcji potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji Centralnego Ośrodka Badawczo - Rozwojowego Aparatury Badawczej i Dydaktycznej w Warszawie.

 

Słowa kluczowe plac zabaw   certyfikowane place zabaw   drewniane place zabaw   place zabaw
Url http://www.placezabaw.com.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Dec 21, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Kompleksowe remonty mieszkań, biur itp.
Kategoria:

Wytwarzane przez naszą firmę ogrodzenia znamionuje przede wszystkim: solidna siła, solidność sporządzenia, ciekawe wygląd i walory ładne. Jako, iż świadczymy ogromny wybór gotowych dekoracyjnych elementów wykończeniowych (grotów, ornamentów itp.) i możliwość przeprowadzania zamówień z przekazanych przez klienta nawet najbardziej szczególnych pomysłów osobistych - Ogrodzenia Gdańsk zrealizują najbardziej wymyślne gusta oraz wyczekiwania naszych odbiorców. Przepiękne metalowe ogrodzenia stanowią wizytówkę tudzież ozdobę naszych domów. Efekt połączenia rzemiosł ? kowalstwa artystycznego oraz ślusarstwa skrupulatnego to wielki wybór ogrodzeń metalowych osiągalnych w naszej propozycji.
Kategoria:

Serdecznie zapraszamy - Budo-Sprzęt oferuje urządzenia zbrojarskie, węzły betoniarskie - stacjonarny oraz mobilny węzeł betoniarski. W ofercie też nożyce do prętów zbrojeniowych i nożyce do stali zbrojeniowej oraz mechaniczne giętarki do prętów - giętarka do stali i strzemion. Kliknij, zobacz więcej i sprawdź nas co polecamy. Serdecznie zapraszamy - Budo-Sprzęt oferuje urządzenia zbrojarskie, węzły betoniarskie - stacjonarny oraz mobilny węzeł betoniarski. W ofercie też nożyce do prętów zbrojeniowych i nożyce do stali zbrojeniowej oraz mechaniczne giętarki do prętów - giętarka do stali i strzemion. Kliknij, zobacz więcej i sprawdź nas co polecamy.
Kategoria:

Wszechstronne prace inżynieryjno-kosztorysowe to dziedzina aktywności kompetentnej firmy MD PROJEKT z Olsztyna. Wiele lat zdobywania słusznego doświadczenia w branży budowlanej umożliwia nam, ażeby każdego typu usługi świadczyć znakomicie, porządnie, zaś zarazem zawsze w skrupulatnie zleconym czasie. Zdołamy sporządzić plan lub dostosować projekt gotowy do konkretnych warunków, a później sfinalizować jego kompleksową realizację. Kierujemy budową czy ją sprawdzamy tak, ażeby w każdej chwili Klient indywidualny lub przedsiębiorstwo, z którym współdziałamy, czuli się pewnie. Detaliczne wiadomości mieszczą się łącznie z galerią zdjęć na naszej stronie www.
Kategoria:

Najlepsze urządzenia za najniższą cenę! Tak najkrócej można scharakteryzować naszą firmę. Biuro Techniczno-Handlowe Cewok znajduje się w Warszawie i w stolicy działa najprężniej, jednak ze względu na bardzo wysoki poziom usług, znane jest ono w całym kraju i poza jego granicami. Zajmujemy się przygotowaniem projektów oraz sprzedażą urządzeń w branży ciepłowniczej, gazowniczej, wodociągowej i kanalizacyjnej. Każdemu klientowi, który odwiedzi nasz punkt handlowy, pracownik doradzi w kwestii technicznej bezpłatnie. Poza tym zakupione urządzenia, takie jak na przykład zawory kulowe, dostarczamy na miejsce, gdzie odbywa się inwestycja. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony , zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl