Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24354
415
14
65898

copywriting na zlecenie


 
Opis Copywriting na zlecenie. Skorzystaj z tekstów reklamowych, które skutecznie wypromują Twoje usługi oraz znacznie zwiększą sprzedaż produktów, zarówno w Internecie, jak i za pomocą druku. Autor jest copywriterem z wieloletnim doświadczeniem w stosowaniu reklamy BTL i e-marketingu. W ofercie firmy jest pisanie haseł i tekstów reklamowych do e-maili promocyjnych, stron www, ulotek, gazetek, broszur i listów reklamowych. Odwiedź stronę i zadaj pytanie!

 

Słowa kluczowe e-mailing   strony www   ulotki   listy promocyjne   gazetki reklamowe   video marketing   BTL   e-marketing   marketing   reklama   SEO   teksty reklamowe   copywriter   copywriting   copy   hasło reklamowe   teaser   B2B   e-commerce   inserty   direct marketing   direct ma
Url http://www.kopirajter.pl
Kategorie Marketing Reklama > Reklama w internecie
Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Data wpisu Dec 26, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Marketing Reklama > Reklama w internecie
Tania i Skuteczna Reklama w Internecie! Dowolny rozmiar, dowolne Miejsce, Dowolny Czas i ZAWSZE na widoku! Możliwość umieszczania kilku reklam na jednej powierzchni! Niska Opłata za Czas, a nie odsłony! Najniższa tego typu oferta na rynku! Zajmij miejsce w centrum strony zanim ktoś inny zrobi to przed Tobą! Sprawdź SAM i Spiesz się!
Kategoria:

Szeri Szeri bierze udział w promowaniu nowych i nieznanych marek, którym pomaga wyjść z ofertą do potencjalnych klientów. Angażuje się również w promowanie znanych i cenionych przez konsumentów. Wśród nich wyróżniamy. np. Dove, Asus i Pilsner. Nasze projekty ciszą się uznaniem i prestiżem. Projekt Pilsner otrzymał wyróżnienie w prestiżowym konkursie Złote Spinacze 2013. Odnosimy sukcesy w kreowaniu blogosfery oraz promowaniu marek istniejących lub początkujących na rynku. Naszym doświadczeniem i wiedzą dzielimy się z wszystkimi.
Kategoria:

Jeżeli zależy Ci na pozyskiwaniu tylko pełnowartościowych leadów dla Twojego biznesu lub też szukasz sposobu na skuteczne, spersonalizowane strategie marketingowe, odpowiadające działalności Twojej firmy, to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.adnext.pl. Stworzone przez nas platformy zapewniają naszym klientom specjalistyczną pomoc z przeróżnych dziedzin marketingu, takich jak na przykład: marketing treści, marketing afiliacyjny czy też marketing automation.
Kategoria:

Chwytliwe teksty reklamowe, opisy produktów i teksty na stronę firmową to tylko część oferty Tekstokracja.pl. Profesjonalna obsługa w zakresie dbania o wizerunek firmy i tworzenia kreatywnych tekstów. Zgrany zespół Tekstokracja pracuje z zaangażowaniem i świeżym podejściem do każdego zlecenia.
Wszystkie teksty, tworzone i redagowane przez pracowników tej firmy, są poprawne merytorycznie, oryginalne i przemyślane. Teksty SEO są tworzone bardzo szybko. W krótkim czasie możliwe jest otrzymanie kompletnego pakietu nowych tekstów pozycjonerskich.
Aspektem, niekiedy pomijanym, a jednak niezwykle istotnym jest profesjonalna korekta tekstów, pod względem językowym, optymalizacji SEO i analizy treści pod kątem marketingowym, co również znajduje się w ofercie firmy.
Tekstokracja nastawiona jest na komunikację z klientami, dlatego aktywnie działa na blogach i forach internetowych. Ich celem jest zaspokojenie wysokich wymagań klientów. Wszystkie realizacje są prowadzone sprawnie i terminowo.
Kategoria:

Działania reklamowe mają to do siebie, że źle ukierunkowane, nieprzemyślane i przypadkowe mogą być stratą pieniędzy. Wychodzimy z założenia, że każdy powinien zajmować się tym, na czym zna się najlepiej, dlatego oferujemy swoje usługi marketingowe, żeby Państwo mogli skupić się na działalności swojej firmy, a pieniądze przeznaczone na reklamę przekierować na efektywne kampanie reklamowe.

Wierzymy, że spójny wizerunek firmy w tych czasach da się stworzyć tylko przy wszechstronnym i nieszablonowym łączeniu różnych środków reklamowych. Dlatego oferujemy pomoc z zakresu projektowania stron internetowych, pozycjonowania ich, tworzenia aplikacji mobilnych, prowadzenia kampanii w mediach społecznościowych, ale też w realizacji tradycyjnych form reklamy w postaci wizytówek, ulotek, banerów itp.

Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego zlecenia, dlatego to samo zapewniamy naszym klientom. Zajmujemy się pełnym prowadzeniem kampanii reklamowych, jak również wybranymi jej elementami, dostosowując się do oczekiwań klienta. Przed przystąpieniem do działania, opracowujemy strategię. Zawieramy w niej różne opcje, doradzając, które z nich będą najlepsze, jednak pozostawiając możliwość wyboru.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl