Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
15
64995

Constulging Wrocław


 
Opis Consulting (Konsulting) Wrocław - strona firmy konsultingowej z Wrocławia - Dolnośląskiej Grupy Konsultingowo-Finansowej, która działa na rynku doradczym od 2009 r. Tworzą ją fachowcy z dziedziny finansów i zarządzania, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z klientami - małymi i większymi wrocławskimi firmami. Oferuje usługi w zakresie: kredytów dla przedsiębiorstw, przygotowania biznesplanów, przygotowania krótko- i długoterminowych prognoz finansowych, outsourcingu usług księgowych, pozyskania środków od inwestorów indywidualnych – private equity, outsourcingu finansowego, audytu finansowego.

 

Słowa kluczowe Constulging Wrocław   konsulting Wrocław   doradztwo Wrocław
Url http://consultingwroclaw.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu Apr 28, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Consulting
Specjalizujemy się w przygotowywaniu, kreowaniu i prowadzeniu kompleksowych projektów doradczo-rozwojowych w tym projekty szkoleniowe i procesy rekrutacyjne. Zaczynamy od reorganizacji firm począwszy po zdiagnozowanie potrzeb szkoleniowych, przeprowadzeniu warsztatów szkoleń, działań wspierających. Tematyka jaką realizujemy, ściśle związana jest z umiejętnościami miękkimi, tj. sprzedaż, NLP, finalizacja sprzedaży i wywieranie wpływu, organizacja działów handlowych, motywowanie zespołów, zarządzanie, umiejętności interpersonalne. Charakteryzujemy się wysokim profesjonalizmem i jakością naszych usług. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Nasza firma jest świetną instytucją, która zajmuje się adresami do wynajęcia oraz adresami dla firmy. Taki wirtualny adres można uzyskać za pomocą naszej instytucji wystarczy tylko zwrócić się do naszych pracowników oraz określić swoje wymagania. Jeśli interesuje was również coworking Bydgoszcz powinniście śmiało skierować się z tym do naszej firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawi, że możemy stać się dla was niezwykle pożyteczni. Mnóstwo ludzi obdarzyło zaufaniem naszych pracowników i osiągnęło sukces, i ty znajdziesz się wśród nich!
Kategoria:

Jeśli poszukujesz partnera w procesie wdrażania nowatorskich i efektywnych rozwiązań dla firm, nie możesz pominąć firmy Apax. Personel firmy składający się z ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu strategicznych zmian, zapewni Ci profesjonalną obsługę. Apax proponuje między innymi pomoc przy sprzedaży spółki, interim management oraz doradztwo operacyjne bądź też doradztwo strategiczne. Więcej informacji odnośnie proponowanej oferty oraz sukcesów firmy można znaleźć na stronie internetowej.
Kategoria:

Poszukujesz firmy zajmującej się szkoleniami BHP? Zachęcamy do zapoznania się z propozycją przygotowana przez przedsiębiorstwo BHP Consulting. Proponujemy Państwu pełne doradztwo prawne oraz techniczne i stały nadzór w zakresie ochrony przeciwpożarowej. organizujemy: szkolenia BHP wstępne oraz okresowe, oceny ryzyka zawodowego, dokumentacje BHP, instrukcje BHP, sporządzamy protokoły powypadkowe. organizujemy sprawy BHP w zakładach pracy oraz doradzamy w sprawach powiązanych z BHP. Kompleksowo szykujemy obiekty do odbioru przez Straż Pożarną. Zaakceptowaniem naszej rzetelności są rekomendacje, które wystawiają nam konsumenci. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych i obowiązkowych pracowników a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, dlatego jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. Więcej na stronie.
Kategoria:

Na rynku coraz częściej słyszymy o współpracy franczyzowej. Portal franchising.pl przygotował wszystkie informacje na temat franczyzy by przybliżyć nam wiedzę na temat tego rodzaju partnerstwa biznesowego! Są na nim rzetelne informacje skierowane zarówno do osób chcących wejść w współpracę franczyzową jak i dla firm, które dzięki tej współpracy szybciej rozwiną swoją sieć usługową lub handlową!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl