Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20348
415
2
64858

Constulging Wrocław


 
Opis Consulting (Konsulting) Wrocław - strona firmy konsultingowej z Wrocławia - Dolnośląskiej Grupy Konsultingowo-Finansowej, która działa na rynku doradczym od 2009 r. Tworzą ją fachowcy z dziedziny finansów i zarządzania, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z klientami - małymi i większymi wrocławskimi firmami. Oferuje usługi w zakresie: kredytów dla przedsiębiorstw, przygotowania biznesplanów, przygotowania krótko- i długoterminowych prognoz finansowych, outsourcingu usług księgowych, pozyskania środków od inwestorów indywidualnych – private equity, outsourcingu finansowego, audytu finansowego.

 

Słowa kluczowe Constulging Wrocław   konsulting Wrocław   doradztwo Wrocław
Url http://consultingwroclaw.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu Apr 28, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Consulting
Gwarancja ISO skupia się na ciągłym analizowaniu zapotrzebowania i pragnień coraz bardziej wymagających pacjentów. Aby uzyskać certyfikat ISO i nie pozostawać w tyle za wciąż coraz prężniej rozwijającym się rynkiem medycznym i coraz bardziej wymagającą rzeczywistością, placówki medyczne zmuszone są do podnoszenia swoich kwalifikacji podczas szkoleń ISO. Jest to już nieodłączna część rynku medycznego.
Kategoria:

Jeśli poszukujesz partnera w procesie wdrażania nowatorskich i efektywnych rozwiązań dla firm, nie możesz pominąć firmy Apax. Personel firmy składający się z ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu strategicznych zmian, zapewni Ci profesjonalną obsługę. Apax proponuje między innymi pomoc przy sprzedaży spółki, interim management oraz doradztwo operacyjne bądź też doradztwo strategiczne. Więcej informacji odnośnie proponowanej oferty oraz sukcesów firmy można znaleźć na stronie internetowej.
Kategoria:

Jeśli borykasz się z problemem zadłużeń, jakie to nie zostały ci zwrócone. Twoi dłużnicy migają się i wciąż wymyślają nowe powody, aby nie spłacić długu, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie. Już nie musisz myśleć, że owe pieniądze straciłeś na zawsze, ponieważ na rynku działa już kilka lat firma Windykacja AMK, jaka to swoim klientom zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Przedsiębiorstwo Windykacja AMK odzyska twoje zobowiązania szybko oraz skutecznie, albowiem posiada idealne do tego celu metody oraz uprawnienia. Już nie będziesz musiał sam walczyć o odzyskanie własnych należności, ponieważ firma Windykacja AMK pomoże ci je odzyskać. Na pewno warto więc skorzystać z jej usług.
Kategoria:

Misją 4 Results jest wspieranie Klientów w osiąganiu zamierzonych rezultatów. Zakres naszych działań to: optymalizacja procesów, doradztwo organizacyjne, szkolenia biznesowe, szkolenia doradztwo, doradztwo biznesowe, coaching, kultura organizacyjna, zarządzanie zmianą, procesy biznesowe, efektywność organizacji.
Kategoria:

Fachowe podejście do prowadzenia firmy to dla Ciebie podstawa? Zarządzasz grupą, jesteś menedżerem albo masz własną firmę? Zapraszamy Cię do odwiedzania serwisu premiowanie.pl poświęconego strategiom premiowania oraz nadawania nagród. Strona kreowana jest przez Sebastiana Trzaskę - instruktora i coacha, jaki przeprowadza kursy z takich sfer jak na przykład premia zadaniowa czy zarządzanie przez cele. Odpowiednio przystosowany projekt motywacyjny, przystosowany do poszczególnego szczebla i subiektywnych potrzeb konkretnej firmy zaowocuje skuteczną, dobrą pracą. Na naszej stronie internetowej wynajdziesz informacje dotyczące różnorodnych rodzajów premiowania - my pomożemy Ci realizować plan motywacyjny, dzięki któremu zadowoleni będą nie jedynie twoi pracownicy, jednakże również Ty sam!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl