Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952

Constulging Wrocław


 
Opis Consulting (Konsulting) Wrocław - strona firmy konsultingowej z Wrocławia - Dolnośląskiej Grupy Konsultingowo-Finansowej, która działa na rynku doradczym od 2009 r. Tworzą ją fachowcy z dziedziny finansów i zarządzania, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z klientami - małymi i większymi wrocławskimi firmami. Oferuje usługi w zakresie: kredytów dla przedsiębiorstw, przygotowania biznesplanów, przygotowania krótko- i długoterminowych prognoz finansowych, outsourcingu usług księgowych, pozyskania środków od inwestorów indywidualnych – private equity, outsourcingu finansowego, audytu finansowego.

 

Słowa kluczowe Constulging Wrocław   konsulting Wrocław   doradztwo Wrocław
Url http://consultingwroclaw.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu Apr 28, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Consulting
Specjalizujemy się w przygotowywaniu, kreowaniu i prowadzeniu kompleksowych projektów doradczo-rozwojowych w tym projekty szkoleniowe i procesy rekrutacyjne. Zaczynamy od reorganizacji firm począwszy po zdiagnozowanie potrzeb szkoleniowych, przeprowadzeniu warsztatów szkoleń, działań wspierających. Tematyka jaką realizujemy, ściśle związana jest z umiejętnościami miękkimi, tj. sprzedaż, NLP, finalizacja sprzedaży i wywieranie wpływu, organizacja działów handlowych, motywowanie zespołów, zarządzanie, umiejętności interpersonalne. Charakteryzujemy się wysokim profesjonalizmem i jakością naszych usług. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Dowiedz się jak pozyskać fundusze unijne na nowe inwestycje, innowacje technologiczne, badania i rozwój, Internet czy pro-środowiskowe projekty inwestycyjne. Zasięgnij porady doświadczonego doradcy, jak skutecznie ubiegać się o dotacje unijne i skorzystaj z bezpłatnej wstępnej analizy projektu.
Kategoria:

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej firmy specjalizującej się w poszukiwaniu jak i rekrutacji nowych pracowników, to powinna Państwa zainteresować nasza oferta. Dzięki doświadczeniu w tej branży, w szybki i prosty sposób znajdziemy najodpowiedniejszą osobę na stanowisko do Państwa firmy. Na polskim rynku funkcjonujemy od 2012 roku co umożliwiło nam bardzo dobre poznanie tej branży. Zainteresowanych prosimy o kontakt.
Kategoria:

Biura aktuarialne, a właściwie ich pracownicy czyli aktuariusze zajmują się obliczaniem ryzyka bądź wartości bieżącej rożnego rodzaju projektów, inwestycji (z naciskiem na te długoterminowe). Właśnie tego rodzaju działalnością zajmuje się biuro aktuarialne Signum. Na rynku istnieje od 2004 i już uzyskało opinię jednego z najbardziej znanych i prestiżowych biur tego typu w kraju. Opinię tę potwierdzają liczne referencje, które przez lata działalności Signum, wystawiali jego klienci, a także liczba 1500 wycen wykonanych przez pracowników firmy Oferta Signum obejmuje między innymi wycenę rezerw z tytułu obowiązujących układów zbiorowych pracy lub regulaminów wynagradzania takich, jak np. odprawy emerytalne, odprawy rentowe czy nagrody jubileuszowe.
Kategoria:

Kontrola z urzędu w prywatnym mieszkaniu to już przeszłość jeżeli rejestracja firmy odbędzie się w wirtualnym biurze. Oprócz usługi adresu na rejestracje firmy, fizycznie udostępniamy biuro na przeprowadzenie różnych kontroli. Masz pewność, że nikt Cię nie odwiedzi. W naszej ofercie znajduje się m.in. pełna obsługa korespondencji, automatyczne przekierowywanie ​połączeń, usługi mentoringowe oraz wynajęcie ​​ salki ​​ konferencyjnej na spotkania.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl