Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20356
415
2
64870

Cold and Catatonic Blog


 
Opis Jedynie słuszne, niepoprawne politycznie, (pseudointelektualne) tyrady w formie bloga. Konkretnie, odmiennie, bez miałkiego zapełniania wolnej przestrzeni. Odtrutka na blogusie nastolatków i modny ostatnio chłam polityczno-dziennikarski. Ulubione środki ekspresji: szyderstwo, ironia, sarkazm.

 

Słowa kluczowe aktualności   komentarze   blog   hipokryzja   polityka   media   papka   ciekawostki   recenzje   film   muzyka   książki   telewizja   blogi
Url http://todryk.aplus.pl/wordpress/
Kategorie Internet > Blogi
Data wpisu Sep 24, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Internet > Blogi
Blogi internetowe na temat piłki nożnej nie są dzisiaj zbyt popularne. Jeśli jednak chcesz mieć swoje miejsce, jako kibica Arsenalu Londyn, to zapraszam cię na mojego bloga, który jest w sieci dosyć unikatowy. Znajdziesz na nim wszelkie informacje na temat historii tego zespołu a także na temat nadchodzących meczy. Dzięki temu możesz znaleźć dla siebie miejsce, które po prostu będziesz lubić odwiedzać.
Kategoria:

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co jest w tej chwili modne, zajrzyj od razu na tę witrynę WWW. Tu znajdziesz każdego dnia nowe inspiracje modowe, które są nie tylko nadzwyczaj gustowne, ale także bardzo oryginalne. Użytkowniczki serwisu mogą naturalnie dodawać własne stylizacje oraz fotografie ubrań, które ostatnio przypadły im do gustu. Naturalnie wszyscy zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać nadesłane zdjęcia. Regularnie na portalu organizowane są różne konkursy, w których nagrodą są z reguły ubrania albo dodatki.
Kategoria:

Mówi Ci coś makijaż typu Jungle lub Boho? Jeśli nie, dobrze by było, gdybyś zajrzała na stronę internetową Bałagan w kuferku. Jest to blog, dzięki któremu dowiesz się znacznie więcej na temat makijażu, a co najważniejsze - nauczysz się wykonywać profesjonalny makijaż krok po kroku i dobierać odpowiednie akcesoria. Wejdź na naszą stronę internetową !
Kategoria:

Tosiek strona przeznaczona dla życiowych dywagacji przeplatanych ze skryptami php. Opowiada o życiu bez wiary, iż cokolwiek jest w stanie sam się dziać. Zagmatwana prawda to codzienność życia ludzkiego. Całe życie bez owijania w bawełnę, samo najcięższe życiowe prawdy jak i nietypowe myśli. Poznajemy tajniki prawdy poprzez dogłębną analizę myślową. Rozwiązania odwiecznych sporów o życie pozagrobowe jak i religijne prawdy.
Kategoria:

Oknoplast to doskonały blog, który odpowiada na wiele pytań, choćby takich jakie schody wybrać? Czy jak wybierać sofy do domu. Poradnik meblarski. Blog wyposażenie mieszkania to oknoplast. Skorzystaj z porad fachowców, odwiedź najlepszy blog. Wyposażenie wnętrz, drzwi – na co zwracać uwagę. Wszystko to i wiele innych znajdziesz na blogu. Oknoplast to kompleksowe rozwiązanie dla osób szukających porad, mających problemy w gąszczu i natłoku informacji. Tematy o drzwiach, schodach, oknach, a także meblach takich jak choćby komody. Aranżujemy wnętrze mieszkania- pomożemy Ci w tym!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl