Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
25
65310


 
Opis Jeśli chcesz mieć do czynienia z profesjonalistami, którzy dobrze znają się na prowadzeniu zajęć fitness i jeśli szukasz miejsca do którego będziesz mógł przychodzić późnym wieczorem, a nawet w nocy, to bardzo dobrze trafiłeś. Prezentujemy Ci wizytówkę naszej siłowni w Warszawie i gwarantujemy, że u nas będziesz mieć do czynienia z przyjazną atmosferą i zadbanym sprzętem treningowym. Na stronie znajdziesz dane adresowe oraz wiele innych szczegółów.

 

Słowa kluczowe jak schudnąć   siłownia wrocław   siłownia warszawa
Url http://cityfit.pl
Kategorie Sport Turystyka > Fitness
Data wpisu Feb 19, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Fitness
Należymy do Polskiego Związku Fitness , Wellness .Jesteśmy na rynku fitness już kilkanaście lat .Teraz nasz nowy ośrodek nazwaliśmy FITNESS PLANET Tworząc ten ośrodek mieliśmy na celu stworzyć obiekt przyjazny dla Pań. Czy nam się to udało?...czas pokaże. Staramy się indywidualnie podchodzić do problemów naszych Pań
Nowoczesny klimatyzowany klub przeznaczony tylko dla Pań to Fitness Planet sala do ćwiczeń i osobne pomieszczenia z kabinami infrared.Kilka rodzajów zajęć grupowych o trzech stopniach intensywności pozwala każdej kobiecie wybrać rodzaj najbardziej odpowiadających jej ćwiczeń
Oprócz zajęć grupowych można korzystać z treningów indywidualnych .Jako pierwsi we Wrocławiu udostępniliśmy kabinę infrared (sauna).
Koordynatorem zajęć jest absolwentka AWF o specjalności wychowanie zdrowotne , dyplomowany instruktor aerobiku z wieloletnią praktyką , doskonały szkoleniowiec mgr Katarzyna Przychocka - Kusek
Szkolimy przyszłych instruktorów fitness , a dysponując profesjonalną kadrą robimy to na wysokim poziomie . Organizujemy warsztaty fitness dla nauczycieli .
Kategoria:

Trener osobisty Albert Kośmider jest specjalistą w branży pro-zdrowotnej. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi klientami. W związku z tym jest skuteczną osobą, w drodze do Twojej wymarzonej sylwetki. Trener personalny oferuje szereg usług poczynając od treningów personalnych, po specjalistyczne plany żywienia i treningu. Spotkanie z trenerem jest możliwe w Warszawie, lub skorzystanie z usług drogą online.
Kategoria:

Jeśli szukasz trenera o wielkim doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach, nic nie powinno stać na przeszkodzie aby poprosić o pomoc trenera osobistego Marka Jędrzejewskiego. Jeden z najbardziej uzdolnionych trenerów młodego pokolenia w Łodzi poprowadzi Cię do uzyskania wymarzonej formy oraz rzeźby swojego ciała. W razie potrzeby dobierze idealną dietę, aby Wasz efekt końcowy był naprawdę imponujący.
Kategoria:

Popularne w Łodzi centrum Fitness. Hala sportowa o łącznej powierzchni treningowej - 7000 m2, wykwalifikowani trenerzy, mili i profesjonalni instruktorzy, bogate wyposażenie. Centrum sportu Vera oferuje kilka stref, dzięki którym każdy na pewno znajdzie coś dla siebie: fitness, siłownia, sporty drużynowe, squash i badminton, sztuki walki, wellness, strefa dla dzieci oraz centrum przygotowania motorycznego.
W Vera Sport z jednego całodniowego wejścia możesz skorzystać bezpłatnie. Imprezy sportowe organizowane w VeraSport cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Łodzi ale też w całej Polsce.
Kategoria:

Zlokalizowana w stolicy Małopolski siłownia White Star Power zaprasza klientów do zaznajomienia się z dokładnymi informacjami na temat naszej oferty, które dostępne są na prowadzonej przez nas witrynie internetowej. Klienci odnajdą u nas nowoczesny sprzęt, który pozwoli na poprawienie skuteczności wszystkich realizowanych ćwiczeń. Ponadto proponujemy także zajęcia fitness a także możliwość skorzystania z sauny. Proponujemy również trening personalny, każdorazowo dostosowywany indywidualnie do oczekiwań. Wyróżniają nas niezwykle konkurencyjne ceny za jednorazowe wejście oraz za miesięczny wstęp.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl