Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22010
415
4
65164


 
Opis Jeśli chcesz mieć do czynienia z profesjonalistami, którzy dobrze znają się na prowadzeniu zajęć fitness i jeśli szukasz miejsca do którego będziesz mógł przychodzić późnym wieczorem, a nawet w nocy, to bardzo dobrze trafiłeś. Prezentujemy Ci wizytówkę naszej siłowni w Warszawie i gwarantujemy, że u nas będziesz mieć do czynienia z przyjazną atmosferą i zadbanym sprzętem treningowym. Na stronie znajdziesz dane adresowe oraz wiele innych szczegółów.

 

Słowa kluczowe jak schudnąć   siłownia wrocław   siłownia warszawa
Url http://cityfit.pl
Kategorie Sport Turystyka > Fitness
Data wpisu Feb 19, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Fitness
Klub Fitness Smolna 10 to rewelacyjne miejsce dla tych osób, które troszczą się o swoją formę. Klub jest położony w ścisłym centrum stolicy. Wysoki poziom usług, przyjazna atmosfera i bardzo urozmaicona oferta to mocne strony tego miejsca. Cały lokal zajmuje ok. 500 m2, na których możemy znaleźć obecnie m.in.: solarium warszawa, saunę suchą, siłownię i gabinet masażu. Warto zaznaczyć, że wszystkie zajęcia fitness prowadzone są w stosunkowo niewielkich grupach - do 12 osób. Z tego względu instruktorzy mogą indywidualnie podejść do wszystkich ćwiczących.
Kategoria:

Jeżeli chcesz zatroszczyć się o swoją oraz wygląd, a nie wiesz jakim sposobem się do tego wziąć, pomóc Ci może trener personalny Kraków. Trening funkcjonalny zharmonizowany jest indywidualnie do każdego klienta, zapewnione jest dodatkowo fachowe wsparcie techniczne a także żywieniowe. Gwarantujemy opiekę na siłowni, i też całość wyjaśniamy i tłumaczymy. Zadbaj o swoje ciało z znawcami! Umów się na spotkanie w Krakowie już dzisiaj by zobaczyć, że trening personalny sprawi, że trud fizyczny moze być dobroczynny. Wespół z pewnością uzyskamy wymarzone wyniki!
Kategoria:

Jesteśmy grupą przyjaciół, których wiąże wielka pasja do sportu, treningów i wszelkich tematów zwiazanych ze zdrowym stylem życia. W pracy z klientem jesteśmy maksymalnie skupieni na jego indywidualnym celu, potrzebach i możliwościach. Nasze bogate doświadczenie i wiedza pozwala bez ryzyka przystąpić do treningu każdej osobie, tj. początkującej, w trakcie urazu, po kontuzji, starszym, młodzieży, jak również osobom trenującym od lat chcących wzbogacić Swoją wiedzę na temat metod treningowych, odżywiania i suplementacji.
Kategoria:

Jeśli szukasz trenera o wielkim doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach, nic nie powinno stać na przeszkodzie aby poprosić o pomoc trenera osobistego Marka Jędrzejewskiego. Jeden z najbardziej uzdolnionych trenerów młodego pokolenia w Łodzi poprowadzi Cię do uzyskania wymarzonej formy oraz rzeźby swojego ciała. W razie potrzeby dobierze idealną dietę, aby Wasz efekt końcowy był naprawdę imponujący.
Kategoria:

Gramy w:

Fabryka 5min od C.H. M1
Forty z II Wojny Światowej
Pole Paintballowe w Trzyciąrzu (obok Skały)100 kulek – 40zł
200 kulek – 50zł
300 kulek – 60zł
400 kulek – 65zł
500 kulek – 69złW cene kulek wchodzi:

* Obsłucha techniczna sprzetu
* Sędziowanie oraz prowadzenie gier
* Robienie zdjeć

oraz

* Marker (karabinek paintballowy)
* Kulki
* Mundur (góra)
* Maska
* CzapeczkaPROMOCJA DLA ZAPALONYCH GRACZY
!!!!!!! 1000 KULEK ZA 100 zł !!!!!!!


Przyprowadz 10 osob a Ty jako 11 osob zagrasz za DARMO

Od poniedziałku do czwartku każdy zestaw od 300 kulek taniej o 5zł

Przyjdz 2 razy w miesiącu a dostaniesz 100 kulek GRATIS!

Przyjdz 3 razy w miesiącu a dostaniesz 200 kulek GRATIS!

KLASY w ramach wycieczki szkolnej graja 5 zł TANIEJ
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl