Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
0
65080


 
Opis Firma CITY powierzchnie wielkoformatowe, działalność w ramach kampanii wizualnych różnego rodzaju, takich jak outdoor, czy instore, digital – tym wszystkim zajmujemy się z maksymalnym zaangażowaniem, wierząc, że perfekcja na każdym etapie tworzenia kampanii zagwarantuje sukces nam oraz wszystkim naszym klientom. Pracowaliśmy przez wiele lat na sukces wielu marek, a sukces ten przełożył się na dynamiczny rozwój naszej firmy. Pracuje dla nas duże grono wyspecjalizowanych fachowców: specjalistów od psychologicznych oraz technicznych aspektów reklamy, a także wielu wspaniałych i kreatywnych designerów. Nasi projektanci doskonale wiedzą, jak stworzyć coś, co przyciągnie wzrok wielu osób. Nasze kampanie outdoor są wręcz widowiskowe, a jeśli chodzi o kampanie wewnątrz galerii lub na targach – korzystamy z nowoczesnych urządzeń, wdrażamy rozwiązania digital na bardzo wysokim poziomie. Nasze kampanie trafiają do wielu osób, stale się rozwijamy, a młodym osobom, które u nas pracują, nigdy nie kończą się pomysły.

 

Słowa kluczowe powierzchnie reklamowe   drukarnia wielkoformatowa   powierzchnie wielkoformatowe
Url http://city.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Sep 14, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Furex – Furex.pl Palety Euro, Epal, Przemysłowe, nowe i używane sprzedajemy, wymieniamy, poddajemy renowacji. Skupujemy palety używane, zbędne, uszkodzone. Produkujemy palety nietypowe według rysunku klienta. Zajmujemy się zagospodarowaniem odpadów ( Ustawa o odpadach Dz.U.2001.112.1206 ) posiadamy stosowne zezwolenia urzędowe na odbiór, składowanie i transport odpadów. Jesteśmy w stanie odebrać odpady od klienta na terenie całej Polski w krótkim czasie, wystawiamy kartę przekazania odpadu. Posiadamy własną bazę transportową, którą stale rozwijamy, dodatkowo świadcząc usługi transportowe dla naszych klientów. Posiadamy licencje i certyfikat na krajowy przewóz rzeczy. Firma Furex to Sprzedaż palet nowych i używanych, Wymiana, Renowacja używanych i uszkodzonych, Produkcja palet nietypowych według rysunku klienta, Skup palet używanych, uszkodzonych zbędnych, Zagospodarowanie odpadów, Pogotowie paletowe 24h.
FUREX Furex.pl palety i beczki nowe i używane skup sprzedaż
Kategoria:

Opisujemy Państwu firmę AMM s.c., jaka istnieje w branży w tym momencie od roku 1994. Działamy na terenie Tych, Bierunia, Mikołowa, Mysłowic, Katowic oraz Pszczyny. Proponujemy klientom wysokiej jakości oprogramowanie, które umożliwia znacznie prowadzenie działalności gospodarczej. W ofercie sprzedażowej znajdują się precyzyjne także wydajne urządzenia. Rekomendujemy klientom wagi elektronicznie i krajalnice, a też kasy oraz drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, sprawdzarki cen. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do właścicieli sklepów, hurtowni, ale również firm i punktów usługowych. AMM s.c. to nowoczesne rozwiązania elektroniczno-informatyczne. Więcej na stronie.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Arpi z Gdańska. Już od 1995 roku firma oferuje wszechstronne usługi reklamowe. Zaświadczane usługi obejmują stworzenie projektów graficznych, drukowanie wielkoformatowe, cyfrowe oraz cięcie ploterowe. Polecamy różne rozwiązania reklamowe: banery, siatki mesh, plakaty, citylighty, grafiki na witryny, tablice, flagi, samoprzylepne napisy oraz grafiki w przeróżnych rozmiarach, a także pieczątki, wizytówki, ulotki, foldery i wiele innych. Ponadto oklejamy grafikami reklamowymi różne powierzchnie, okna, samochody, jachty i statki. Podejmujemy się ogromnych i małych zleceń, a również oferujemy stałą współpracę. Zamówienia przyjmujemy mailowo oraz osobiście w siedzibie naszej firmy, zawsze kompetentnie doradzając oraz udzielając praktycznych wskazówek. Więcej szczegółowych wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Miło nam powitać Państwa w firmie EL-BA. Działamy aktualnie od 1992 roku i w tym momencie od ponad 20 lat zapewniamy nowoczesne także wydajne rozwiązania. Specjalizujemy się w projektowaniu, kompetentnym doradztwie, montażu i naprawie znakomitych systemów BEAM. Gwarantujemy, że dzięki takim rozwiązaniom pył, burd, pył plus roztocza zostaną skutecznie usunięte. Oprócz systemów BEAM mamy także znaczny wybór uzupełniających akcesoriów, takich jak ssawki, węże oraz rurki. EL-BA gwarantuje nie tylko wysoką jakość, ale i profesjonalny montaż profesjonalistów. Na naszej witrynie podaliśmy informacje kontaktowe i całkowitą ofertę, zapraszamy w takim razie na stronę internetową.
Kategoria:

Zawsze wskazane jest coś schować – jedzenie, narzędzia czy produkty. I właśnie od dostarczania firmom wymaganych opakowań i urządzeń do tego wymaganych jesteśmy my. Ta hurtowania opakowań prezentuje lokalom gastronomicznym, firmom produkcyjnym, sklepom czy biurom spory wybór towarów: taśm klejących różnego rodzaju, worków na odpadki, opakowań na żywność, pudełek papierowych i plastikowych, foli strech różnej grubości, foli z aluminium, plastikowych reklamówek i jednorazówek i wiele innych towarów. Z nami zapakujesz wszystko tak jak być powinno.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl