Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
91
64952

Ciepły Kominek


 
Opis Ciepły Kominek to firma oferująca kompleksowe usługi z zakresu projektowania, produkcji, montażu kominków i saun. W ofercie posiadamy szeroki asortyment wkładów kominkowych i piecyków wolno stojących takich firm jak: Austroflamm, Spartherm, Brunner, Schmid, Romotop. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie i aranżacji otoczenia ognia mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm. Szerzej o naszej ofercie na stronie. www.cieplykominek.pl

 

Słowa kluczowe kominki   kominek   ciepły kominek   nowoczesny kominek   kominki   palenisko   paleniska   wkład grzewczy   wkłady grzewcze   piec wolnostojący   piecyk wolnostojący   piecyki wolnostojące   spartherm   brunner   austroflamm   iron dog   schmid   zabudowa techniczna   zab
Url http://www.cieplykominek.pl
Kategorie Budownictwo > Ogrzewanie
Dom Wnętrze > Kominki
Data wpisu May 21, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Ogrzewanie
Zapraszamy na stronę internetową firmy Maxvent Rekuperacja. Specjalizujemy się w montażu systemów rekuperacji, odzysk ciepła i gruntowych wymienników ciepła. Skutecznie działająca instalacja wentylacyjna jest niezwykle istotnym elementem domu. Niestety, często inwestorzy nie przywiązują do niej należytej wagi. Skutkuje to nie tylko niezadowalającą jakością powietrza w pomieszczeniach, ale także powoduje często, pojawienie się wilgoci w budynku.
Kategoria:

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie techniki grzewczej, techniki sanitarnej, oczyszczalni biologicznych, centralnego odkurzania oraz wentylacji i rekuperacji warto sprawdzić ofertę firmy Komarpol. Jest to firma z wieloletnim stażem i niezwykle bogatym doświadczeniem w solidnej obsłudze klienta. Działa w branży od 34 lat i dzięki tak wieloletniej obecności posiada nieskończoną listę przychylnych opinii. Obszerna oferta zawiera między innymi: rekuperatory i anemostaty, odkurzacze centralne i akcesoria, różnorodne instalacje sanitarne i wiele innych produktów. Dodatkową usługą jest serwis kotłów. Więcej informacji na stronie:
Kategoria:

Wieloletnie doświadczenie na rynku grzewczym (od 1996r.), zarówno w zakresie montażu, konserwacji, jak i napraw, jakim dysponuje firma Hotservice w Lubinie daje solidne podstawy, aby w razie potrzeby obdarzyć tego usługodawcę zaufaniem. Fachowcom tu zatrudnionym nieobce są ani piece do centralnego, ani zmiękczacze wody, ani ogrzewanie geotermalne czy inne tego typu urządzenia. Mają oni doświadczenie w obsłudze urządzeń różnych polskich i zagranicznych firm, choćby takich jak Viessmann, Weishaupt, czy Danfoss.
Kategoria:

Kominy marki Schiedel są znane i cenione przez użytkowników z wielu krajów Europy, w tym także z Polski. Ich najważniejsze zalety to wysoka jakość wykonania, trwałość i bezpieczeństwo użytkowania, są zatem godne zaufania. W ofercie firmy Schiedel znajdują się różnorodne systemy kominowe, przede wszystkim ceramiczne, a także akcesoria. Serdecznie polecamy!
Kategoria:

W każdym domu potrzebna jest łazienka. Jednakże wiele osób w tym miejscu najlepiej się relaksuje czy po prostu spędza dużo czasu. Łazienka może być także bardzo wygodnym pomieszczeniem, jeśli zaaranżujemy ją w kolorach, które poprawiają samopoczucie czy odprężają, przyda się również odpowiednia wanna. Wanny Spa czy wanny z hydromasażem są obecnie znacznie częściej wybierane, ponieważ za rozsądną kwotę można mieć bardzo funkcjonalne urządzenie. Dzięki kąpieli z hydromasażem można poczuć się po prostu lepiej czy też może ustąpić ból kręgosłupa, a nawet napięcia mięśniowe.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl