Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20353
415
2
64862

Ciepły Kominek


 
Opis Ciepły Kominek to firma oferująca kompleksowe usługi z zakresu projektowania, produkcji, montażu kominków i saun. W ofercie posiadamy szeroki asortyment wkładów kominkowych i piecyków wolno stojących takich firm jak: Austroflamm, Spartherm, Brunner, Schmid, Romotop. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie i aranżacji otoczenia ognia mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm. Szerzej o naszej ofercie na stronie. www.cieplykominek.pl

 

Słowa kluczowe kominki   kominek   ciepły kominek   nowoczesny kominek   kominki   palenisko   paleniska   wkład grzewczy   wkłady grzewcze   piec wolnostojący   piecyk wolnostojący   piecyki wolnostojące   spartherm   brunner   austroflamm   iron dog   schmid   zabudowa techniczna   zab
Url http://www.cieplykominek.pl
Kategorie Budownictwo > Ogrzewanie
Dom Wnętrze > Kominki
Data wpisu May 21, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Ogrzewanie
Działająca już od 1987 roku firma „Krzaczek” specjalizuje się w produkcji kotłów centralnego ogrzewania różnego rodzaju, począwszy od tych standardowych, a kończąc na najbardziej nowoczesnych. Nieprzerwanie rozwijając nasz park maszynowy wybiegamy daleko poza obręb naszej stałej produkcji, oferując Państwu wysokiej klasy usługi takie jak kratowanie, cięcie plazmowe blach, wyginanie, spawanie, obróbki termiczne itp., a także sprzedaż innych produktów jak np. sterowniki, wentylatory i pojemniki samowyładowcze. Oferujemy Państwu również bardzo szeroki, a przede wszystkim wykwalifikowany serwis. Nasze produkty można dostać na terenie całej Polski, jako że współpracujemy z ogromną liczbą dystrybutorów. Wszystkie nasze działania są poświadczone przez wiele certyfikatów oraz nagród, przez co wchodząc z nami we współpracę mogą być Państwo pewni naszej rzetelności i solidności. Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Zapraszamy na stronę internetową firmy Maxvent Rekuperacja. Specjalizujemy się w montażu systemów rekuperacji, odzysk ciepła i gruntowych wymienników ciepła. Skutecznie działająca instalacja wentylacyjna jest niezwykle istotnym elementem domu. Niestety, często inwestorzy nie przywiązują do niej należytej wagi. Skutkuje to nie tylko niezadowalającą jakością powietrza w pomieszczeniach, ale także powoduje często, pojawienie się wilgoci w budynku.
Kategoria:

W serwisie oferta producenta systemów grzewczych. W ofercie firmy kompleksowe systemy grzewcze dla mieszkań. Zapewniamy wysoki standard wykonywanych usług i produktów oraz bezpieczeństwo. Oferujemy ogrzewania na każdą kieszeń i do każdego rodzaju zabudowania mieszkalnego. Jesteśmy pewni, że wybierając naszą firmę będą Państwo zadowoleni z ogrzewania w swoim mieszkaniu.
Kategoria:

Mająca siedzibę w Bielsko-Białej firma Indukcja Silniki i Kotły to doświadczony i rzetelny handlowiec, zajmujący się przede wszystkim sprzedażą silników elektrycznych, elektrowibratorów oraz kotłów centralnego ogrzewania. Asortyment przedsiębiorstwa Indukcja Silniki i Kotły z siedzibą w Bielsko-Białej obejmuje pełną gamę silników elektrycznych produkcji F.M.E Indukta oraz silników elektrycznych produkcji Celma Cieszyn i ?Besel? Brzeg. Firma nasza prowadzi sprzedaż na skalę ogólnopolską i w ofercie swojej posiada również grzejniki i bojlery centralnego ogrzewania oraz wiele innych artykułów industrialnych. W naszej bogatej ofercie każdy klient znajdzie odpowiednie dla siebie urządzenie, przy wyborze którego zasięgnąć można opinii naszych sprzedawców. Gwarantujemy Państwu towar najwyższej jakości oraz konkurencyjne ceny. Nie czekajcie więc i koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Od 7 lat naszym głównym produktem dystrybucyjnym jest wysokiej jakości ekogroszek (ekogroszek zarówno luzem jak i ekogroszek workowany) który wypiera sukcesywnie tradycyjne rodzaje węgla kamiennego oraz instalacje centralnego ogrzewania oparte na bazie energii uzyskiwanej ze spalania gazu ziemnego i oleju opałowego , nasz ekogroszek posiada gwarancję spiekalności RI < 7 ,a kaloryczność oferowanego przez nas ekogroszku jest nie mniejsza niż 26 MJ/kg, cena ekogroszku w naszej agencji jest ceną porównywalną z ceną surowego ekogroszku na kopalni. Oferowany przez nas węgiel pochodzi z kopalń wchodzących w skład Katowickiego Holdingu węglowego oraz Polskiej Kompani węglowej, nasza agencja prowadzi sprzedaż węgla na terenie całej Polski oraz krajów wspólnoty europejskiej. Zakupu węgla możecie państwo u nas dokonać zarówno w ilościach detalicznych jak i hurtowych (od 25t).

Serdecznie zapraszamy do współpracy
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl