Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20160
415
6
64773

Ciepły Kominek


 
Opis Ciepły Kominek to firma oferująca kompleksowe usługi z zakresu projektowania, produkcji, montażu kominków i saun. W ofercie posiadamy szeroki asortyment wkładów kominkowych i piecyków wolno stojących takich firm jak: Austroflamm, Spartherm, Brunner, Schmid, Romotop. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie i aranżacji otoczenia ognia mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm. Szerzej o naszej ofercie na stronie. www.cieplykominek.pl

 

Słowa kluczowe kominki   kominek   ciepły kominek   nowoczesny kominek   kominki   palenisko   paleniska   wkład grzewczy   wkłady grzewcze   piec wolnostojący   piecyk wolnostojący   piecyki wolnostojące   spartherm   brunner   austroflamm   iron dog   schmid   zabudowa techniczna   zab
Url http://www.cieplykominek.pl
Kategorie Budownictwo > Ogrzewanie
Dom Wnętrze > Kominki
Data wpisu May 21, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Ogrzewanie
Firma Termar ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Jej oferta obejmuje produkowanie grzejników elektrycznych stworzonych z kamienia naturalnego. Proponuje grzejniki granitowe i marmurowe, jakie charakteryzują się estetycznym designem i niezwykłą odpornością. Kompetentnie przeszkoleni pracownicy firmy każdemu z klientów chętnie pomogą dobrać stosowny rodzaj ogrzewania oraz nadający się do niego system automatyki. Przygotowują także kosztorysy inwestycyjne kosztów zakupu oraz eksploatacji ogrzewania elektrycznego. Potwierdzeniem najwyższego poziomu usług Termaru jest rzesza klientów zadowolonych z usług. Więcej wiadomości na temat oferty odkryjesz na witrynie internetowej.
Kategoria:

Jeżeli szukasz węgla kamiennego o długim czasie palenia i wysokiej kaloryczności, skorzystaj z propozycji firmy Trucker-Speed mieszczącej się w Łaziskach Górnych koło Mikołowa. Oferujemy dodatkowo najlepszy ekogroszek, miał węglowy oraz ekomiał. Zapewniamy przystępne ceny i własny transport zamówionego towaru na terenie obszaru całego Śląska. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji zarówno klientów detalicznych, jak również hurtowych. Przy większych bądź regularnych zamówieniach stosujemy upusty oraz dajemy możliwość negocjacji cen. Co więcej zajmujemy się usługami złomowania pojazdów na terenie Śląska. Nasi pracownicy wykonują także profesjonalne rozbiórki oraz wyburzenia. Więcej na stronie.
Kategoria:

CIEPŁONET jest dystrybutorem produktów takich jak: ogrzewacze wody, wymienniki ciepła, pompy ciepla,
kolektory słoneczne, spiralne i biwalentne wymienniki ciepła, bufory, systemy solarne oraz kotły na paliwa stałe.
Nasza dystrybucja odbywa się wyłącznie przez Internet co umożliwia oferowanie produktów w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy najszybszą realizację zamawianego produktu przy utrzymaniu najwyższej jakości produktu i bardzo sprawnej procedurze serwisowej i gwarancyjnej.
Kategoria:

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie techniki grzewczej, techniki sanitarnej, oczyszczalni biologicznych, centralnego odkurzania oraz wentylacji i rekuperacji warto sprawdzić ofertę firmy Komarpol. Jest to firma z wieloletnim stażem i niezwykle bogatym doświadczeniem w solidnej obsłudze klienta. Działa w branży od 34 lat i dzięki tak wieloletniej obecności posiada nieskończoną listę przychylnych opinii. Obszerna oferta zawiera między innymi: rekuperatory i anemostaty, odkurzacze centralne i akcesoria, różnorodne instalacje sanitarne i wiele innych produktów. Dodatkową usługą jest serwis kotłów. Więcej informacji na stronie:
Kategoria:

Firma METRON – TERM to przedsiębiorstwo które swoje usługi oferuje już od bardzo długiego czasu. Firma ta jest znana z rzetelności , a ponadto z fachowości, gdyż w skład kadry pracowniczej wchodzą wykwalifikowani profesjonaliści. Firma para się usługami rozliczania cen zużycia mediów, takich jak ogrzewanie czy zużycie ciepłej i zimnej wody. Firma posiada dużą wiedzę praktyczną, dlatego cieszy się dzisiaj ogromną popularnością.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl