Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24645
415
2
65949


 
Opis Ciepiela Technology Promotion prowadzi dystrybucję maszyn i konstrukcji dla przemysłu betoniarskiego. Jest oficjalnym przedstawicielem takich marek jak Sermac, Sicoma&OMG, Esser, Laife czy Nordimpianti. W bogatej ofercie można znaleźć mobilne betoniarnie z węzłami betoniarskimi, pompy i mieszalniki oraz systemy do transportu i dystrybucji mieszaniny betonowej. Firma świadczy też kompleksowe usługi serwisowe, a także dostarcza części zamiennych. Powstała w roku 2000 jako rodzinny biznes, dziś jest liderem polskiego rynku. Jej biuro, magazyn oraz serwis maszyn znajduje się w Błędowie (powiat grójecki).

 

Słowa kluczowe sprzęt budowlany   beton   budowa   budownictwo   pompy
Url http://https://ciepiela.eu/
Kategorie Budownictwo
Firmy wg branż > Maszyny
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Data wpisu May 15, 2020
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Panująca moda na ekologiczne, ręcznie wykonywane przedmioty zatacza coraz szersze kręgi. Pragniemy przenosić ją do naszego codziennego egzystowania nie tylko w materii przyodziań czy biżuterii, ale również budowy domów. Tłumaczy to powodzenie firmy Primex, od ponad dwudziestu lat produkującej gonty drewniane. Ekologiczny i solidny, a przy tym nader elastyczny surowiec, jakim jest drewno, doskonale nadaje się na pokrycia dachowe czy okładziny elewacji budynków. Pokrycie z gontów nada Twojemu domowi niepowtarzalny charakter i zawsze świetnie wpisze się w otaczającą go przestrzeń. Drewno zwykle po pewnym okresie przybiera szaro- srebrzysty kolor, który nadaje szczególnej elegancji całej bryle architektonicznej. Więcej danych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, na którą Gorąco zapraszamy.
Kategoria:

Abito, jako doświadczona firma handlowa zaprasza do zapoznania się z jej ofertą oraz kontaktu z przedstawicielem, który w sposób fachowy doradzi jak najlepiej wykorzystać Państwa zasoby przeznaczone na budowę dachu bądź zmianę pokrycia dachowego. Nasza specjalność to pokrycia dachowe.
Kategoria:

Kompleksowe usługi z obrębu przygotowywania projektów domów lub mieszkań i obiektów użyteczności publicznej przygotowuje biuro projektowe Katarzyny Paluchowskiej. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, architekt ochoczo odpowiada na każde Państwa pytania i zapoznaje się z oczekiwaniami oraz upodobaniami estetycznymi Zleceniodawcy. Oferujemy wszechstronne przygotowanie projektu dotyczącego architektury czy konstrukcji danego obiektu. Kierujemy się dbałością o zadowolenie Zleceniodawcy, zaś jednocześnie użytkujemy jedynie wypróbowane (jednakże nowoczesne) rozwiązania techniczne. Chętnie podejmujemy się przygotowywania również planów nietypowych. Strona internetowa przedstawia kompletny obręb usług.
Kategoria:

Firma budowlana Sekor - montaż okien i montaż drzwi, remonty i usługi budowlane. W tej dziedzinie branży budowlanej specjalizujemy się od wielu lat. Cechuje nas wysoka wydajność i jakość dzięki perfekcyjnej organizacji pracy. Naszą specjalnością są montaże okien, współpracujemy z najlepszymi producentami stolarki okiennej.
Kategoria:

Jesteśmy świadomi, że dla naszych partnerów liczy się niezawodność, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby sprostać tym wymaganiom. Niezależnie od usługi jaką wykonujemy, czy jest to wynajem ładowarek teleskopowych, wynajem podnośników koszowych, usługi ładowarkami teleskopowymi czy też transport HDS materiałów budowlanych, zawsze gwarantujemy udaną i elastyczną współpracę. Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl