Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23666
415
12
65737

Chwiałkowski Łukasz, notariusz. Kancelaria notariusze toruń


 
Opis W Toruniu można skorzystać z usług Kancelarii Notarialnej z biurem notarialnym. W obszar czynności wykonywanych przez notariusza wchodzi między innymi przygotowywanie aktów notarialnych czy też aktów poświadczenia dziedziczenia. Czynności notarialne oraz doradztwo prawne prowadzone są w języku polskim lub w języku obcym, korzystając z pomocy tłumacza przysięgłego. Notariusz Kancelarii postępuje właściwie ze złożonym ślubowaniem i obowiązującymi regułami prawa obowiązującymi w Polsce. Zarówno w czasie czynności notarialnej jak i jej zakończeniu, rejent ma obowiązek zachować w tajemnicy okoliczności sprawy klientów. Więcej szczegółów zawiera się na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe notariusze   odpis notarialny   akt notarialny toruń   ratyfikacja umów
Url http://www.notariusztorun.info
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Data wpisu Sep 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Jeżeli poszukujesz doświadczonego notariusza realizującego usługi w Poznaniu, zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą Kancelarii Notarialnej Notariusz Monika Danecka-Białek. Nasza kancelaria jest otwarta od poniedziałku do piątku, jednak po poprzednim uzgodnieniu jesteśmy gotowi na wszelkie odstępstwa od wyznaczonych godzin pracy. Nasza praca realizowana jest z zachowaniem zasad etyki zawodowej notariuszy. Podejmujemy się również skomplikowanych czynności notarialnych. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat aktywności kancelarii zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Krakowska kancelaria notarialna prowadzona przez Magdalenę Chlandę dostarcza najwyższej jakości usługi notarialne. Przygotowujemy akty notarialne, dokonujemy otwarcia i ogłoszenia testamentów, wydajemy akty potwierdzające nabycie spadku, wykonujemy odpisy, wpisy i wyciągi dokumentów. Nasze działania są jedynymi, które zatwierdzają kompatybilność podejmowanych przez naszych klientów czynności z aktualnym w Polsce prawem. Nasze działania to nie tylko stosowanie bezlitosnych przepisów. Staramy się, aby aura w naszej kancelarii służyła tworzeniu wielopłaszczyznowych związków z klientami szukającymi naszego wsparcia i pomocy. Pomaga nam to akuratnie zinterpretować ich oczekiwania oraz potrzeby, a tym samym - dostarczyć najbardziej odpowiadające im rozwiązanie. Drobiazgowe informacje na temat naszej oferty oraz kilka użytecznych informacji odnaleźć można stronie:
Kategoria:

Kancelaria notarialna w Gliwicach rozpoczęła swoją aktywność w 1996 roku jako kancelaria jednoosobowa, a w 2000 roku została przekształcona w spółkę cywilną. Notariusz to osoba zaufania publicznego, a czynności przez niego poczynione mają charakter dokumentu urzędowego. Pośród czynności wykonywanych przez kancelarię Joanny Warzechy i Justyny Drewko jest rejestrowanie protokołów, przyjmowanie na przechowanie pieniędzy, dokumentów i papierów wartościowych. To też zawieranie małżeńskich umów majątkowych, w tym intercyzy, wyłączenia wspólności ustawowej oraz ustanawiania rozdzielności majątkowej z wyrównaniem dorobków. By poznać szczegóły, wejdź na stronę.
Kategoria:

Kancelaria Notarialna Baran Marta, Kamusińska Maria w ramach swojej aktywności oferuje kompetentną obsługę w zakresie realizowania czynności notarialnych, w ramach powszechnie obowiązujących przepisów prawa, z zachowaniem zasad etyki zawodowej. Do problemów każdego klienta przystępujemy bardzo indywidualnie i zawsze zachowujemy tajemnicę zawodową, która nie ustaje nawet po ukończeniu współpracy. Nasza siedziba jest w Oświęcimiu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu oraz ogromnemu zaangażowaniu w wykonywaną pracę nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie i gwarantują Państwu 100% zadowolenia i satysfakcji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 5 dni w tygodniu. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:

Kancelaria notarialna, Katowice, oferuje usługi notarialne, wśród których znajdują się czynności poświadczenia własnoręcznego podpisu. Kancelaria notarialna Ewy Szewczyk pomoże Ci przeprowadzić postępowanie spadkowe, sporządzi akt poświadczenia dziedziczenia oraz dokona rejestracji w Rejestrze Spadkowym. Notariusz, Katowice, to rzetelne usługi i profesjonalizm obsługi klienta.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl