Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952


 
Opis Systemy kominowe ceramiczne tworzą skomplikowany, chociaż prosty w montażu układ. Poszczególne elementy takiego systemu możemy zakupić oddzielnie, możemy zakupić cały zestaw, na który składają się wszystkie elementy kominowe niezbędne do montażu. Można również całość wykonania, łącznie z zakupem odpowiednich elementów zlecić firmie specjalizującej się w instalacji systemów kominowych ceramicznych.

 

Słowa kluczowe rury ceramiczne   zakończenie komina   elementy kominowe
Url http://www.plewa.net.pl
Kategorie Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Data wpisu Apr 16, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Ogrzewanie
Marmur, kamień polny, czy też piaskowiec to najczęstsze materiały z których wykonujemy nasze kominki. Oczywiście, na życzenie klienta wykonujemy obudowy kominkowe z wielu innych materiałów. W tej kwestii, nasza oferta jest wyjątkowo bogata, i z pewnością zaspokoi, najbardziej nawet, wyrafinowane gusta naszych klientów. Projekt i kalkulację kosztów przygotowujemy na podstawie Państwa indywidualnych życzeń.
Kategoria:

Przedstawiamy ofertę hurtowni Long z oddziałami w Sosnowcu i Dąbrowie Górniczej. Działamy na rynku już ponad dwadzieścia lat. W tym czasie udało nam się zgromadzić liczną rzeszę zadowolonych stałych Klientów i nawiązać współpracę z wieloma dostawcami i producentami sprzedawanych przez nas artykułów. Współdziałamy z najważniejszymi na rynku firmami, co zapewnia wysoką jakość naszych towarów. Dbamy również o to, aby ich ceny nie były zbyt wysokie. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do nabywców hurtowych, ale Klienci indywidualni nie zostaną odprawieni z kwitkiem. Nasi pracownicy pomogą zamontować instalację grzewczą lub kanalizacyjną. A sprzedawcy kompetentnie poradzą i rozwieją wątpliwości. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Serwisujemy nagrzewnice, palniki i piece nadmuchowe marki Master. Mamy na stanie ponad 5000 części zamiennych oraz pełne zaplecze koniecznych techniczne. Oferujemy serwis na miejscu u klienta oraz urządzenie zastępcze na czas naprawy. Jeśli macie Państwo uszkodzoną nagrzewnicę olejową, gazową lub elektryczną to zapraszamy do naszego serwisu. Nasz serwis to gwarancja profesjonalnej usługi.
Kategoria:

Bmpartner oferuje szeroką ofertę kominków. Oferujemy pomoc w doborze materiału, doradztwo techniczne, pomiar, montaż, transport, ceny na każdą kieszeń.
Działamy na terenie Krakowa. Polecamy między innymi: Kominki wodne, norweskie, powietrzne różnych producentów: LECHMA, BYRSKI, TARNAVA, JEDLIŃSK, DOVRE, NORTHSTAR, SPARKE, Bodart&Gonay, Chazelles, TARNAVA i innych
Kategoria:

Amco Invest Sp. z o.o. proponuje Państwu wysokiej jakości gruntowe pompy ciepła, kolektory słoneczne oraz klimatyzatory. Siedziba naszego firmy mieści się w miejscowości Mysiadło. Nasze systemy cechują się niskim zużyciem energii i niskimi kosztami eksploatacji. To współczesne, wysokiej klasy urządzenia renomowanych fabrykantów. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego angażujemy tylko doświadczonych i profesjonalnych fachowców, którzy stale podnoszą swoje umiejętności i umiejętności. Naszą gwarancją jest wysoka jakość dostarczanych przez nas produktów. Pełna propozycja przedsiębiorstwa mieści się na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl