Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
15
64995


 
Opis Systemy kominowe ceramiczne tworzą skomplikowany, chociaż prosty w montażu układ. Poszczególne elementy takiego systemu możemy zakupić oddzielnie, możemy zakupić cały zestaw, na który składają się wszystkie elementy kominowe niezbędne do montażu. Można również całość wykonania, łącznie z zakupem odpowiednich elementów zlecić firmie specjalizującej się w instalacji systemów kominowych ceramicznych.

 

Słowa kluczowe rury ceramiczne   zakończenie komina   elementy kominowe
Url http://www.plewa.net.pl
Kategorie Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Data wpisu Apr 16, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Ogrzewanie
Jaga to firma grzewcza z długoletnią tradycją, która działa od 51 lat. Ich profesją są różnego typu grzejniki, które dają ciepło w każdym mieszkaniu. Główny zakład grzejników znajduje się w Belgii, jednakże ich produkty popularne są na całym świecie. W asortymencie, prócz typowych kaloryferów, umiejscowiono współczesne grzejniki dekoracyjne, które stanowią nietuzinkową ozdobę pokoju, grzejniki eko, które oszczędzają energię i dbają o naturę, i grzejniki dynamiczne, o niewielkich rozmiarach jednakże dużej sile. Zapraszam do zapoznania się z dalszą ofertą producenta Jaga.
Kategoria:

Firma Koneser, mieszcząca się w miejscowości Wierzbie, koło Kutna, od początku swego istnienia, prężnie działa, oferując pełną gamę usług związanych z oszczędnym i wydajnym ogrzewaniem domu. W naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, która czuwa nad procesem produkcji, a swoim doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość wytwarzanych palników przystosowanych do ogrzewania biomasą. Naszym zamiarem jest zapewnienie klientom zadowolenia z zakupu, w atrakcyjnej cenie, pozwalającego zaoszczędzić, ekologicznego produktu. Proponujemy nadzwyczaj wydajne i nie wymagające obsługi w ciągu dnia, palniki na pelet, przystosowane do montażu w standardowych piecach olejowych oraz instalacjach miarowych i węglowych. Zapewniamy montaż i serwis. Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą firmy na stronie.
Kategoria:

Firma TAPIS.PL jest producentem, oraz dystrybutorem urządzeń grzewczych. Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą kominków oraz wkładów kominowych. W naszej ofercie znajdziesz także bogatą ofertę obudów kominkowych i kominków gazowych. Szczególnie polecamy nowoczesne piece kominkowe oraz grile ogrodowe. Prowadzimy swoją działalność na terenie całego kraju. Firma wykonuje także groty solne i jaskinie solne oraz sauny Exclusive i Infrared. Natomiast na letnie dni szczególnie polecamy wanny spa lub baseny ogrodowe w okładzinie drewnianej.
Kategoria:

W dzisiejszych czasach coraz więcej słyszymy o klimatyzacji. Jest to spowodowane coraz większym zainteresowaniem wśród klientów, którzy stopniowo przekonują się do tego typu urządzeń.
Dzisiejsza klimatyzacja ma za zadanie nie tylko chłodzić w upalne lata ale także ogrzewać pomieszczenia w chłodne wieczory.
Najnowocześniejsza technologia DC INVERTER zastosowana podczas produkcji klimatyzacji pozwala nie tylko ograniczyć hałas ale przede wszystkim zminimalizować koszty eksploatacji.

Firma Klimat-CENTER jest przedsiębiorstwem działającym w branży już kilka lat, stale rozwijamy swoją wiedzę aby rozwiązania dobrane przez nas były najlepsze z możliwych.
Zajmujemy się kompleksowymi rozwiązaniami z zakresu doboru oraz montażu klimatyzacji.
Nasze usługi świadczymy na terenie Wrocławia oraz okolic.
Najlepszą naszą rekomendacją są setki zadowolonych klientów
Zapraszamy do współpracy.
Zespół Klimat-CENTER
Kategoria:

Ogrzewanie jest podstawowym elementem w każdym lokalu o użyteczności społecznej i mieszkaniowej. Tym samym musimy mieć na uwadze, że warto wybrać ten model, aby doskonale nam służył nawet w czasie najbardziej srogiej zimy. Oczywiście musimy mieć na uwadze, że wybór ogrzewania związany jest z finansami, a także z ekologią, co sprawia, że nad ową decyzją musimy się dokładnie zastanowić. Jeśli szukasz nowoczesnego ogrzewania, które to jest zarazem ekologiczne a także bardzo funkcjonalne na pewno możemy dostać je po niskich i przystępnych cenach. Wyboru ogrzewania z firmą Carbotherm na pewno nie będziemy żałować.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl