Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22641
415
4
65482

Centrum Stomatologii i Medycyny "B-dental"


 
Opis Centrum Stomatologii B-dental w Gliwicach jest nowoczesnym ośrodkiem kierowanym przez prof. dr hab. n .med. Stefana Barona - uznanego wykładowcę z zakresu implantologii oraz leczenia bólu głowy oraz dysfunkcji narządu żucia. W ofercie B-dental znajduje się: implantologia, protetyka, stomatologia estetyczna (wybielanie zębów, korony porcelanowe , licówki pełnoceramiczne), chirurgia stomatologiczna, endodoncja mikroskopowa (leczenie kanałowe), leczenie bólu głowy, leczenie bruksizmu.
Od kilkunastu lat z powodzeniem stosujemy implantologię jako metodę uzupełniania braków w uzębieniu. W Bdental używamy do wszczepów implantów najwyższej światowej jakości. Nowatorskie rozwiązania zastosowane w tych implantach zapewniają doskonałą integrację wszczepów z tkanką kostną. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę wybraliśmy dla naszych pacjentów najlepsze możliwe rozwiązania.
Dla Centrum Bdental protetyka stomatologiczna jest jedną z najbardziej szanowanych dziedzin, gdyż daje ona pacjentowi możliwość odzyskania utraconego lub uszkodzonego uzębienia. Aby przywrócić każdemu piękny uśmiech i zdrowie, nasi lekarze wykorzystują najnowocześniejszą wiedzę, umiejętności i technologie.
W Centrum Bdetnal leczą specjaliści w dziedzinie stomatologii zachowawczej wraz z nowoczesną endodoncją, ortodoncji, nowoczesnej protetyki, chirurgii stomatologicznej i implantologii. Dysponujemy również odpowiednim do różnego rodzaju zabiegów specjalistycznym sprzętem. Pozwala nam to leczyć pacjentów kompleksowo.

 

Słowa kluczowe wybielanie lampą   stomatologia estetyczna   korony cerkon   implanty biocomp   implanty biohorizons   leczenie kanałowe   leczenie pod mikroskopem   leczenie zębów   usuwanie zębów   aparaty ortodontyczne   ortodonta gliwice   implanty gliwice   implanty katowice  
Url http://www.bdental.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu Feb 2, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Strona grzybica.org.pl jest poradnikiem dla osób mających problem z grzybicą stóp oraz paznokci. Dzięki nam dowiesz się jak pozbyć się swędzenia nóg oraz poznasz objawy grzybicy. Grzybica jest nie tylko bolesną chorobą, ale również wyjątkowo nieprzyjemną, pozbądź się jej z nami.
Kategoria:

Gabinety Psychoterapii na Rymera zajmują się szeroką pomocą o szerokim zakresie. Zapraszamy do nas szczególnie osoby z różnego rodzaju problemami z emocjami, stanami depresyjnymi czy też różnego rodzaju dysfunkcjami. Odpowiednią pomoc odnajdą u nas także pary i małżeństwa przeżywające trudności w związku, ludzie z niepoukładanymi relacjami z matką i ojcem a także z dziećmi. Dodatkowo proponujemy zajęcia coachingowe dla ludzi zmierzających do rozwoju osobistego i zawodowego, chcących przezwyciężyć lęki albo zmienić problematyczne zachowania.
Kategoria:

Chirurg naczyniowy nie jest lekarzem łatwym do znalezienia. Jednak my ułatwimy Ci to zadanie i przedstawiamy Ci stronę świetnego chirurga naczyniowego w Trójmieście, a konkretniej w Gdańsku. Wejdź na stronę naczyniowy.pl i przeczytaj co możemy dla Ciebie zrobić. Doktor Piotr Konefka jest ekspertem w chirurgii naczyniowej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kategoria:

Od 2005 roku w Radzyniu Podlaskim działa prywatny gabinet laryngologiczny lek. med. Beaty Bocheńskiej. W ramach świadczonych usług medycznych diagnozuje oraz leczy się przeróżne choroby uszu, krtani, gardła i strun głosowych. Pomoc medyczną uzyskają tu osoby cierpiące z powodu dokuczliwości związanych z zaburzeniami słuchu, bólami oraz zapaleniami narządów słuchu i mowy, niedosłuchem, głuchotą, przerostem migdałków, chrapaniem oraz innymi schorzeniami laryngologicznymi. Prowadzone są tu również specjalistyczne badania laryngologiczne, foniatryczne i audiologiczne, takie jak kimografia, videostroboskopia, videootoskopia, analiza akustyczna głosu i inne badania. Więcej wiadomości i dane kontaktowe zostały opublikowane na stronie internetowej gabinetu.
Kategoria:

Sprzedaż poprzez Internet soczewek kontaktowych i środków do ich pielęgnacji. Soczewki kontaktowe - szkła kontaktowe. Soczewki firm Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Horien.Hydron, Polytouch Chemical, Najtańsze soczewki kontaktowe w sieci. Super gratisy! Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie swój czas, wygodę i bezpieczeństwo zakupów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl