Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22015
415
0
65164

Centrum Stomatologiczne Demed


 
Opis Centrum Stomatologiczne Demed to stomatologia na najwyższym poziomie. Miła atmosfera oraz profesjonalizm każdego dentysty w zespole gwarantuje bezbolesne i skuteczne leczenie.
Dogodne godziny otwarcia oraz możliwość leczenia w weekendy. Centrum Stomatologiczne Demed oferuje: usuwanie, ekstrakcje zębów, protezy, korony, mosty, implanty, wybielanie zębów, usuwanie kamienia, leczenie kanałowe, wypełnienia kompozytowe.
Centrum Stomatologiczne Demed jest przychodnią stomatologiczną, która zatrudnia lekarzy stomatologów z takich dziedzin jak: chirurgia, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja (leczenie kanałowe), implantologia.
W klinice leczą lekarze, którzy są specjalistami w jednej dziedzinie. Stomatolodzy w Centrum Demed przyjmują głównie pacjentów, którzy odpowiadają ich wąskiej specjalizacji, co czyni leczenie skutecznym i profesjonalnym. Implanty, implanty jednoczęściowe, implanty dwuczęściowe, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, wybielanie zębów, aparaty ortodontyczne, aparaty ruchome, aparaty stałe to najważniejsze z usług, które oferuje Centrum Stomatologiczne Demed.

 

Słowa kluczowe implanty   ortodoncja   stomatologia   protetyka   wybielanie zębów   ortodonta   implanty zębów   implanty zębowe
Url http://www.warszawa.centrumdemed.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda
Data wpisu Mar 24, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Stomatologia dziecięca, ortodoncja, chirurgia, protetyka i implantologia to główny zakres działalności gabinetu stomatologicznego Ortodent w Baninie k. Gdańska. Wykonujemy także zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, włącznie z wybielaniem zębów oraz ich prostowanie nakładkami ortodontycznymi Clear Aligner. Skutecznie walczymy z próchnicą, a czas leczenia redukujemy do minimum dzięki mikroskopowi endodontycznemu, który zwiększa precyzję zabiegu i warunkuje jego bezbolesność. Tam jednak, gdzie brakuje zęba, odbudujemy brakujący korzeń zębowy z zastosowaniem implantu. Zapraszamy na wizytę!
Kategoria:

Pozwala na odbudowę całkowicie zniszczonego zęba na istniejącym
korzeniu. Kolor i przezierność porcelany są dobierane
indywidualnie, aby korona była nieodróżnialna od reszty zębów. Korona porcelanowa, Protetyka stomatologiczna, Blue Dental. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Kategoria:

Lekarze Periogabinetu od wielu lat specjalizują się w chirurgii stomatologicznej, diagnostyce i leczeniu chorób błony śluzowej jamy ustnej i przyzębia, implantologii i innych. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami. Naszą ofertę kierujemy zarówno do dorosłych, jak i do dzieci. Na tle konkurencji wyróżnia nas fachowość oraz skuteczność leczenia. Zapewniamy komfort i satysfakcję naszym klientom, a także atrakcyjne ceny. Zapraszamy do naszego gabinetu.
Kategoria:

Klinika dentystyczna, zajmujemy się kompleksowym leczeniem stomatologicznym. Jesteśmy przygotowani do wszelkich zabiegów dotyczących chorób uzębienia. Korzystamy z najnowszych osiągnięć dostępnych w stomatologii. Oferujemy zabiegi higieny, chirurgiczne, protetyczne, zachowawcze oraz dotyczące estetyki. Jeśli dbasz o swoje zęby i szukasz specjalistów to nie możesz lepiej trafić. Lokalizacja Warszawa centrum.
Kategoria:

Klinika Stomatologiczna AS Dent powstała z myślą o tych, którzy doceniają sobie najlepszą jakość przeprowadzanych usług jak i miłą atmosferę a także fachową opiekę najlepszych lekarzy specjalistów. Naszym zadaniem jest oferowanie fachowej pomocy wszystkim pacjentom, którzy borykają się z problemami zdrowotnymi, lub czysto estetycznymi z obrębu stomatologii. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, dokładnie diagnozowany oraz ustalany jest dla niego dokładny plan leczenia. Wykorzystujemy kamerę wewnątrzustną dzięki jakiej pacjent jest w stanie zobaczyć swoje ubytki zakwalifikowane do leczenia oraz efekt finalny. AS Dent kładzie ogromny nacisk na informowanie pacjentów o wadze profilaktyki jamy ustnej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl