Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20818
415
5
64966

Centrum Stomatologiczne Demed


 
Opis Centrum Stomatologiczne Demed to stomatologia na najwyższym poziomie. Miła atmosfera oraz profesjonalizm każdego dentysty w zespole gwarantuje bezbolesne i skuteczne leczenie.
Dogodne godziny otwarcia oraz możliwość leczenia w weekendy. Centrum Stomatologiczne Demed oferuje: usuwanie, ekstrakcje zębów, protezy, korony, mosty, implanty, wybielanie zębów, usuwanie kamienia, leczenie kanałowe, wypełnienia kompozytowe.
Centrum Stomatologiczne Demed jest przychodnią stomatologiczną, która zatrudnia lekarzy stomatologów z takich dziedzin jak: chirurgia, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja (leczenie kanałowe), implantologia.
W klinice leczą lekarze, którzy są specjalistami w jednej dziedzinie. Stomatolodzy w Centrum Demed przyjmują głównie pacjentów, którzy odpowiadają ich wąskiej specjalizacji, co czyni leczenie skutecznym i profesjonalnym. Implanty, implanty jednoczęściowe, implanty dwuczęściowe, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, wybielanie zębów, aparaty ortodontyczne, aparaty ruchome, aparaty stałe to najważniejsze z usług, które oferuje Centrum Stomatologiczne Demed.

 

Słowa kluczowe implanty   ortodoncja   stomatologia   protetyka   wybielanie zębów   ortodonta   implanty zębów   implanty zębowe
Url http://www.warszawa.centrumdemed.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda
Data wpisu Mar 24, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Odchudzanie nie jest wcale takie proste, szczególnie że jakby nie patrzeć bardzo często próbujemy się odchudzać przy pomocy całkowicie nieskutecznych diet, które tak naprawdę zamiast nam pomagać, jeszcze pogarszają sytuację. Co zatem zrobić, aby faktycznie schudnąć, na bardzo długi czas, a przy okazji nie odczuć negatywnych skutków ubocznych takich jak chociażby omdlenia czy anemia? Warto zajrzeć do poradni dietetycznej Jasmed, która jest w stanie pomóc każdemu chcącemu odchudzać się w odpowiednim stylu. Jasmed nie kieruje swojej oferty tylko do chcących się odchudzać, ale także chętnie pomoże sportowcom bądź osobom uczulonym na wiele produktów, a więc nie mogących ułożyć sobie dobrej diety.
Kategoria:

3. Nieprawidłowości mowy, takie jak czy jąkanie się czy problemy z dykcją są dużym utrudnieniem, zarówno w przypadku dorosłych, ale głównie - u naszych pociech. Jest to także jeden z tych często bagatelizowanych defektów, mający przecież ogromny wpływ tak samo na komunikację interpersonalną, ale i na prawidłowy rozwój dziecka i jego stan psychofizyczny w ogóle. Dlatego też, gdy taka nieprawidłowość jest widoczna, powinno się skorzystać z pomocy cieszącego się uznaniem logopedy, który nie tylko skupi się na wytworzeniu w pacjencie nawyków poprawnego mówienia, ale i będzie wiedział, skąd dana anomalia z wymową wynika – zazwyczaj jest to efekt różnych infekcji i upośledzeń rozwojowych. Instytut Edukacji Logopedycznej z Lublina to placówka, która zajmuje się wszelkimi zaburzeniami mowy, oferująca swoją wiedzę podczas spotkań i fachowych terapii. Gabinet zatrudnia bardzo dobrze wykwalifikowanych terapeutów, którzy co jakiś czas doskonalą swoją wiedzę i doświadczenie podczas szkoleń i warsztatów, dzięki którym dobierają metody leczenia indywidualnie podchodząc do każdego pacjenta potrzebującego natychmiastowej, niezbędnej, szczegółowej terapii.
Kategoria:

Klinika dentystyczna, zajmujemy się kompleksowym leczeniem stomatologicznym. Jesteśmy przygotowani do wszelkich zabiegów dotyczących chorób uzębienia. Korzystamy z najnowszych osiągnięć dostępnych w stomatologii. Oferujemy zabiegi higieny, chirurgiczne, protetyczne, zachowawcze oraz dotyczące estetyki. Jeśli dbasz o swoje zęby i szukasz specjalistów to nie możesz lepiej trafić. Lokalizacja Warszawa centrum.
Kategoria:

Prywatna Klinika Stomatologiczno-Implantologiczna: implanty, protetyka, chirurgia stomatologiczna, stomatologia zachowawcza. Dysponujemy szeroką ofertą implantów dzięki czemu możemy dostosować rodzaj implantu indywidualnie dla każdego pacjenta. Stosujemy tylko sprawdzone systemy implantologiczne (Bränemark, Camlog, Alpha Bio, 3i, Osteoplant).
Kategoria:

Impladent D. Niesiobędzki Sp. j. zaawansowane i profesjonalne usług stomatologicznych takie jak ortodoncja, profilaktyka czy też higiena, wybielanie zębów, stomatologia zachowawcza, medycyna estetyczna. Nasz gabinet mieści się niedaleko szpitala św. Zofii w Warszawie, a dokładnie przy ulicy Żytniej, gdzie podejmujemy pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 21, a także dla osób zarobionych mamy dobrą informacje gdyż nasz gabinet jest czynny również w sobotę od godziny 9 do godziny 17, a więc przez 8 godzin. Nasz gabinet mieści się w dobrym punkcie komunikacyjnym Warszawy, gdzie łatwo trafić. Więcej o nas na stronie WWW.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl