Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
11
65048

Centrum Stomatologiczne Demed


 
Opis Centrum Stomatologiczne Demed to stomatologia na najwyższym poziomie. Miła atmosfera oraz profesjonalizm każdego dentysty w zespole gwarantuje bezbolesne i skuteczne leczenie.
Dogodne godziny otwarcia oraz możliwość leczenia w weekendy. Centrum Stomatologiczne Demed oferuje: usuwanie, ekstrakcje zębów, protezy, korony, mosty, implanty, wybielanie zębów, usuwanie kamienia, leczenie kanałowe, wypełnienia kompozytowe.
Centrum Stomatologiczne Demed jest przychodnią stomatologiczną, która zatrudnia lekarzy stomatologów z takich dziedzin jak: chirurgia, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja (leczenie kanałowe), implantologia.
W klinice leczą lekarze, którzy są specjalistami w jednej dziedzinie. Stomatolodzy w Centrum Demed przyjmują głównie pacjentów, którzy odpowiadają ich wąskiej specjalizacji, co czyni leczenie skutecznym i profesjonalnym. Implanty, implanty jednoczęściowe, implanty dwuczęściowe, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, wybielanie zębów, aparaty ortodontyczne, aparaty ruchome, aparaty stałe to najważniejsze z usług, które oferuje Centrum Stomatologiczne Demed.

 

Słowa kluczowe implanty   ortodoncja   stomatologia   protetyka   wybielanie zębów   ortodonta   implanty zębów   implanty zębowe
Url http://www.warszawa.centrumdemed.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda
Data wpisu Mar 24, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Euromedic to nowoczesna klinika okulistyczna której siedziba mieści się w Częstochowie. Klinika oferuje zabiegi lecznicze, badania diagnostyczne i zabiegi operacyje, pacjentom dorosły oraz dzieciom z chorobami narządu wzroku. W klinice okulistycznej masz szanse wyleczyć takie choroby jak zaćma, jaskra czy amd. Główne zabiegi lecznicze wykonywane w klinice to leczenie lucentis i leczenie amd. Wśród zabiegów operacyjnych znaleźć można operacje zaćmy. Euromedic posiada wykwalifikowaną kadrę i sprzęt najlepszych światowych marek.
Kategoria:

Pierwsza wizyta u stomatologa to bardzo ważne wydarzenie zarówno dla dzieci jak i dla ich rodziców. W gabinecie stomatologicznym ARTIDENT dbamy o to by było to przeżycie miłe i budzące przyjemne skojarzenia. Poprzez umiejętne połączenie zabawy i nauki, sprawiamy, że dzieci same proszą o wyleczenie ząbków i z uśmiechem wracają na kolejne wizyty. Aby w pełni zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy na stronę!
Kategoria:

Teraz Twoje marzenia o pełnych kształtnych ustach mogą się spełnić dzięki specjalistom z lecznicy Melitus w Warszawie. Oferujemy profesjonalne powiększanie ust pod opieką najlepszych specjalistów w stolicy. Dla nas Twoje bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem. Oprócz powiększania ust oferujemy również zabiegi botox, usuwania zmarszczek, usuwania brodawek oraz botoks. Wszystkie Panie serdecznie zapraszamy na wizyty u naszego ginekologa. Bez kolejek, zbędnego czekania. My szanujemy Twój czas. Zapraszamy do rejestracji telefonicznej.
Kategoria:

Odchudzanie nie jest wcale takie proste, szczególnie że jakby nie patrzeć bardzo często próbujemy się odchudzać przy pomocy całkowicie nieskutecznych diet, które tak naprawdę zamiast nam pomagać, jeszcze pogarszają sytuację. Co zatem zrobić, aby faktycznie schudnąć, na bardzo długi czas, a przy okazji nie odczuć negatywnych skutków ubocznych takich jak chociażby omdlenia czy anemia? Warto zajrzeć do poradni dietetycznej Jasmed, która jest w stanie pomóc każdemu chcącemu odchudzać się w odpowiednim stylu. Jasmed nie kieruje swojej oferty tylko do chcących się odchudzać, ale także chętnie pomoże sportowcom bądź osobom uczulonym na wiele produktów, a więc nie mogących ułożyć sobie dobrej diety.
Kategoria:

Serwis kliniki specjalistycznej proponującej porady z obszaru psychologii i psychiatrii promującej się pod hasłem psychoterapia Warszawa. Prowadzimy zajęcia zarówno dla klientów prywatnych jak i dla grup zorganizowanych nastawionych na ten sam temat. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl