Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
4
64948

CENTRUM DYSTRYBUCJI FARB CDF SP. Z O.O. tikkurila wrocław


 
Opis Przy udziale usytuowanego we Wrocławiu, renomowanego Centrum Dystrybucji Farb, kupią Państwo specjalne i efektywne w użytkowaniu artykuły. Z powodzeniem już od 1998 roku rozprowadzamy zarówno towary o silnych własnościach antykorozyjnych, jak również służące do wymalowania wnętrza lub fasady budynku. Mogą Państwo za pomocą naszej firmy nabyć artykuły do zabezpieczeń obiektów przemysłowych, konstrukcji stalowych oraz mostów lub wiaduktów. Poza tym nasze artykuły służą do nieinwazyjnego zabezpieczania zbiorników na wodę pitną lub produkty spożywcze. Drobiazgowe wiadomości o katalogu i sprzyjających regułach kooperacji obejmuje strona www.

 

Słowa kluczowe benzyna do lakierów   dobre farby wrocław   farby antykorozyjne   powłoki przemysłowe wroclaw
Url http://cdf.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Zakład obróbki drewna DREWNOMARK to rzetelna firma, która od 1996 roku zajmuje się produkcją wyrobów z drewna. Najwyższą jakość produktów, jak również odpowiednie podejście do każdego klienta zagwarantowały firmie solidną pozycję na rynku. Firma posiada wiele pozytywnych opinii, a także szerokie grono usatysfakcjonowanych ze współpracy klientów. Firma dysponuje bogatym zapleczem techniczny, w którym każdego dnia powstają nowe wyroby. W szerokiej ofercie produktów odnaleźć można: boazerię, deski podłogowe, sztachety drewniane, tralki balkonowe, drewno budowlane, w tym sosna, świerk, modrzew. Wszystkie proponowane produkty posiadają certyfikaty potwierdzające ich najwyższą wytrzymałość. Więcej szczegółów na stronie:
Kategoria:

Firma grawerska FORMAKS z Bielsko Białej oferuje odbiorcom usługi w obszarze grawerowania, znakowania i cięcia laserowego w przeróżnych surowcach takich jak drewno, szkło, porcelana, guma, silikon, papier, metal i wiele innych. Wykonuje zlecenia firm, jak i klientów indywidualnych z własnymi projektami. Prowadzi również działalność w zakresie produkcji towarów o różnym przeznaczeniu reklamowym i przemysłowym np.: gadżety reklamowe, pieczątki, wszelkiego rodzaju tablice i tabliczki, szyldy, ozdoby, kartki okolicznościowe, a także dyplomy, statuetki i wiele innych. Każde proponowane artykuły wyróżniają się najwyższą jakością oraz estetyką i precyzją wykonania. FORMAKS posiada wieloletnie doświadczenie i nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki czemu oferuje fachowe, terminowe usługi w konkurencyjnych cenach. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie internetowej.
Kategoria:

Zapraszamy Państwa do poznania się z ofertą, jaką przygotowało przedsiębiorstwo Aqua Comfort Sp. z o.o. Nasza propozycja to usługi z zakresu systemów okuć do szkła oraz akcesoriów montażowych i usługi obróbki metali. W naszej propozycji okuć znajdują się wyłącznie produkty własne. Nasza propozycja to również kooperacja produkcyjna w zakresie realizowania obróbki skrawaniem, przygotowywania powierzchni pod obróbkę galwaniczną. Naszymi walorami jest solidna postać usług, sprawne realizowanie zamówień, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra oraz doradztwo wyśmienitych profesjonalistów. Firma Aqua Comfort Sp. z o.o. to również indywidualne podejście do każdego klienta, zapewniające pełną elastyczność i poszukiwanie optymalnych rozwiązań. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie.
Kategoria:

Firma rodzinna Zakład Przetwórstwa Mięsnego Szarek z Jarosławia oferuje szeroki wybór wszelkiego typu wyrobów mięsnych. Długa aktywność na rynku pozwoliła firmie zdobyć niesamowite uznanie wśród klientów. Propozycja mieści przede wszystkim boczki, pasztety, kiełbasy, szynki, kiszki, polędwice, udźce, golonki, parówki czy dania obiadowe. Przedsiębiorstwo posiada swoją ubojnię wieprzowo-wołową i masarnię. Do produkcji mięs stosuje jedynie nowoczesne technologie i angażuje wysoko wykwalifikowanych pracowników, jacy dostarczają nabywcom wyroby najwyższej jakości i wytwarzane na bazie tradycyjnych receptur. Wszystkie mięsa charakteryzują się świeżością oraz niepowtarzalnym smakiem. Na przestrzeni lat firma zyskała szereg nagród oraz dyplomów, jakie poświadczają wysoki standard proponowanych usług. Szerzej na stronie www.
Kategoria:

Firma ZESIUK zajmuje się handlem i dystrybucją żywności mrożonej oraz dodatkowo lodów. Oferta korporacji skierowana jest do odbiorców hurtowych i detalicznych. Firma wytwarza domowe przysmaki takie jak pierogi z mięsem, truskawkami, kapustą, serem, kluski śląskie, pyzy, pyzy z mięsem i inne według klasycznej receptury oraz dodatkowo lody impulsowe – rożki, sandwicze, kubki, lody familijne – w opakowaniach 350ml, 750ml, 1000ml i 1200ml.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl