Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
7
64832

CENTRUM DYSTRYBUCJI FARB CDF SP. Z O.O. tikkurila wrocław


 
Opis Przy udziale usytuowanego we Wrocławiu, renomowanego Centrum Dystrybucji Farb, kupią Państwo specjalne i efektywne w użytkowaniu artykuły. Z powodzeniem już od 1998 roku rozprowadzamy zarówno towary o silnych własnościach antykorozyjnych, jak również służące do wymalowania wnętrza lub fasady budynku. Mogą Państwo za pomocą naszej firmy nabyć artykuły do zabezpieczeń obiektów przemysłowych, konstrukcji stalowych oraz mostów lub wiaduktów. Poza tym nasze artykuły służą do nieinwazyjnego zabezpieczania zbiorników na wodę pitną lub produkty spożywcze. Drobiazgowe wiadomości o katalogu i sprzyjających regułach kooperacji obejmuje strona www.

 

Słowa kluczowe benzyna do lakierów   dobre farby wrocław   farby antykorozyjne   powłoki przemysłowe wroclaw
Url http://cdf.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
PHU "KAL-MET" Barbara Kalicka to firma specjalizująca się w sprzedaży fachowych podzespołów złącznych i narzędzi nitujących użytkowanych w przemyśle budowlanym oraz maszynowym. Jednostka posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki dlaczego gwarantuje najwyższej jakości produkty swoim użytkownikom. Wysoka jakość proponowanych poprzez PHU "KAL-MET" artykułów powoduje, że z proponowanych poprzez firmę usług korzystają również obszerne firmy przemysłowe, produkcyjne, budowlane i handlowe, a także mniejsi przedsiębiorcy. Obszar oferowanych towarów jest niesłychanie okazały, zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Szerzej o produktach można dowiedzieć się na witrynie WWW.
Kategoria:

Producent siatki ogrodzeniowej. Wysoką jakość oraz konkurencyjność naszych produktów uzyskujemy dzięki stałej współpracy z placówkami naukowymi, gdzie są opracowywane coraz to nowsze technologie produkcji. Istniejmy na rynku od 1989 roku. Na życzenie Klienta istnieje możliwość wyboru koloru, wysokości siatki i średnicy drutu. W nasze ofercie znajdują się m. In.: siatki ocynkowane siatki ocynkowane powlekane PVC siatki stalowe powlekane PVC.
Kategoria:

Posiadająca swoją siedzibę w Poznaniu firma Mieras zaprasza do poznania się ze swoją propozycją. Specjalizujemy się w kompetentnych usługach ogólnotechnicznych. Specjalizujemy się w pracach wodociągowych, uzdatniamy wodę oraz czyścimy instalacje. Zakładamy przyłącza linii energetycznych oraz instalacje gazowe. Dodatkowo prowadzimy przeglądy instalacji gazowych. Naszą pracę ułatwia profesjonalny sprzęt, a również stosowanie nowoczesnych technologii. Klienci, korzystający z usług firmy, zdołają liczyć na fachową i rzetelną pomoc wykwalifikowanego zespołu. Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość naszych usług, lecz także terminową realizację konkretnych zleceń i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Więcej wiadomości opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Strona firmy GT85 Polska Sp. z o.o. - producenta preparatów chemii przemysłowej oraz dystrybutora myjek ultradźwiękowych firmy Telsonic Ultrasonic Inc.Firma wykonuje również myjnie przemysłowe GT Sonic, oraz oferuje technologie mycia ultradźwiękowego, zanurzeniowego i natryskowego oparte o użycie bezpiecznych wodnych środków myjących, oraz technologię chemicznej obróbki powierzchni w zakresie: fosforanowania, trawienia, usuwanie rdzy, zendry oraz odkamieniania.
Kategoria:

Firma grawerska FORMAKS z Bielsko Białej oferuje odbiorcom usługi w obszarze grawerowania, znakowania i cięcia laserowego w przeróżnych surowcach takich jak drewno, szkło, porcelana, guma, silikon, papier, metal i wiele innych. Wykonuje zlecenia firm, jak i klientów indywidualnych z własnymi projektami. Prowadzi również działalność w zakresie produkcji towarów o różnym przeznaczeniu reklamowym i przemysłowym np.: gadżety reklamowe, pieczątki, wszelkiego rodzaju tablice i tabliczki, szyldy, ozdoby, kartki okolicznościowe, a także dyplomy, statuetki i wiele innych. Każde proponowane artykuły wyróżniają się najwyższą jakością oraz estetyką i precyzją wykonania. FORMAKS posiada wieloletnie doświadczenie i nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki czemu oferuje fachowe, terminowe usługi w konkurencyjnych cenach. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl