Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
5
64743

CENTRUM DYSTRYBUCJI FARB CDF SP. Z O.O. tikkurila wrocław


 
Opis Przy udziale usytuowanego we Wrocławiu, renomowanego Centrum Dystrybucji Farb, kupią Państwo specjalne i efektywne w użytkowaniu artykuły. Z powodzeniem już od 1998 roku rozprowadzamy zarówno towary o silnych własnościach antykorozyjnych, jak również służące do wymalowania wnętrza lub fasady budynku. Mogą Państwo za pomocą naszej firmy nabyć artykuły do zabezpieczeń obiektów przemysłowych, konstrukcji stalowych oraz mostów lub wiaduktów. Poza tym nasze artykuły służą do nieinwazyjnego zabezpieczania zbiorników na wodę pitną lub produkty spożywcze. Drobiazgowe wiadomości o katalogu i sprzyjających regułach kooperacji obejmuje strona www.

 

Słowa kluczowe benzyna do lakierów   dobre farby wrocław   farby antykorozyjne   powłoki przemysłowe wroclaw
Url http://cdf.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Strona firmy GT85 Polska Sp. z o.o. - producenta preparatów chemii przemysłowej oraz dystrybutora myjek ultradźwiękowych firmy Telsonic Ultrasonic Inc.Firma wykonuje również myjnie przemysłowe GT Sonic, oraz oferuje technologie mycia ultradźwiękowego, zanurzeniowego i natryskowego oparte o użycie bezpiecznych wodnych środków myjących, oraz technologię chemicznej obróbki powierzchni w zakresie: fosforanowania, trawienia, usuwanie rdzy, zendry oraz odkamieniania.
Kategoria:

Strona firmy GT 85 Polska sp. z o.o. zajmującej się technologią mycia przemysłowego. W ofercie firmy znajdują się marki Roklin i Ruster, oraz produkty firmy Nicro Swiss AG. Szeroka gama produktów do zastosowań przemysłowych m.in. chemia przemysłowa, kleje, preparaty uszczelniające, emulsje obróbcze, chłodziwa, specjalistyczne smary i smary silikonowe, preparaty myjąco - odtłuszczające, preparaty czyszcząco - konserwujące, pasty montażowe, płyny do obróbki metali, powłoki antykorozyjne.
Kategoria:

Firma KNOTT jest producentem uznanych na całym świecie osi do wszelkiego rodzaju przyczep z hamulcami i bez hamulca oraz urządzeń najazdowych do przyczep z mechanicznym hamulcem najazdowym. Firma oferuje usługi takie jak cięcie laserem, oraz gięcie krawędziowe.
Kategoria:

SIWL z Wrześni - ekspert w projektowaniu jak i produkowaniu kształtek wtryskowych z termoplastycznych tworzyw sztucznych, istnieje na rynku już od 1953 roku. Firma ta przez lata działalności wypracowała czołową pozycję w tej branży a jej asortyment wykorzystywany jest w różnych dziedzinach przemysłowych na terenie kraju a także zagranicą. SIWL ma narzędziownię, w której produkuje formy wtryskowe dla branży chociażby motoryzacyjnej a także na własne potrzeby. Profesjonalne wyposażenie narzędziowni pozwala wykonywać indywidualne zlecenia klientów. Dodatkowo SIWL produkuje uszczelnienia hydrauliki siłowej metodą wtrysku. Szczegółowe informacje o całej ofercie znajdziecie na stronie:
Kategoria:

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej hurtowni mięsa oraz wędlin. znajduje się ona w miejscowości Brudzeń Duży pod Płockiem. Nasza firma zajmuje się produkcją mięsa oraz wędlin od podstaw- prowadzimy własną ubojnie, sami zajmujemy się też rozbieraniem mięsa. Dzięki temu nasi Konsumenci mają pełne przekonanie, iż otrzymują wyroby najlepszej jakości pochodzące ze przetestowanego źródła. Gwarantujemy doskonały smak naszych mięs i wędlin- nie dodajemy do nich żadnych sztucznych polepszaczy czy konserwantów. Mamy dla Państwa rozbudowaną ofertę, w której znajdziecie Państwo przede wszystkim pyszne mięsa i wędliny przygotowywane według tradycyjnej receptury bez dodatku konserwantów oraz polepszaczy smaku. Przygotują je dla Państwa świetni pracownicy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej informacji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl