Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
4
64948


 
Opis Aplikacja dostępna na stronie Traficar możliwa jest do pobrania po założeniu tam konta i służy łatwiejszemu wyszukiwaniu aut na minuty w Warszawie. O co w tym chodzi? Jest to tak zwany car sharing, czyli udostępnianie własnościowych aut na krótki okres innym osobom. Dzięki kontroli Traficar wszystko odbywa się bezpiecznie dla obu stron wynajmu. System ten jest bardzo popularny w innych krajach Europy, w Polsce na razie można z niego skorzystać w kilku miejscowościach.

 

Słowa kluczowe auto na minuty   carsharing   wynajem samochodu na minuty
Url http://www.traficar.pl
Kategorie Motoryzacja > Wynajem samochodów
Data wpisu Dec 4, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Motoryzacja > Wynajem samochodów
Iza & Klamoty - oferujemy przewozy autami zabytkowymi. Do ślubu, na uroczystości. Wynajem aut do ślubu. Ekskluzywnie i profesjonalnie.Masz okazję podkreślić ten cudowny i podniosły dzień zabytkowym samochodem. Możesz też wynająć go na inne okazje, spotkania, użyć do reklamy. Al Capone Auto - Buick Broughman z 1926 roku, Samochód z filmu '60 Sekund' - Ford Mustang Eleanor Super Snake z 1967 roku, Samochód z filmu 'Gliniarz z Beverly Hills II' - Oldsmobile Cutlass z 1968 roku, filmowa Christine - Plumouth Belvedere 'Skrzydlak' z 1959 roku.
Buick Broughman 1926 roku to wspaniały autentyk w kolorze ciemna zieleń z przepięknym welurowym zielonym wnętrzem. Samochód z czasów świetności Al Capone. Bardzo rzadka wersja z owalnymi tylnymi okienkami. Z samochodem tym wiąże się nieprawdopodobna hitoria do opowiedzenia przy dłuższej pogawędce - powiem tylko w skrócie iż przede mną samochód miał tylko jednego (tak jednego!) właściciela. Brzmi niesamowicie - jestem drugim właścicielem auta z 1926 roku.
Plumouth Belvedere z 1959 roku to 'klasyczny skrzydlak', którego można było podziwiać w filmie 'Christine'. Jest to samochód pamiętający ceny benzyny po kilkanaście centów za galon, a przypomina o tym wspaniale pracująca pod maską V8, wydająca dźwięk 'gotujących kartofelków'.
Chevrolet Camaro z 1968 roku został zaprojektowany jako bezpośredni rywal dla Forda Mustanga. Kiedy zapytano przedstawiciela Chevroleta 'Czym jest camaro?' otrzymano odpowiedź, że camaro 'to małe złośliwe zwierzę, które zjada Mustangi' :) Camaro jako pretendent do najbardziej porządanego auta lat 60-tych na zawsze pozostał na miejscu drugim tej listy. Auto zagrało w wielu filmach (np. 'Znikający punkt'), teledyskach (np. Metallica I disappear), czy też reklamach.
Ford Mustang Eleanor z 1967 roku. Jest to bardzo rzadka wersja Super Snake, czyli 750 KM plus małe conieco z podtlenu. Dla nowicjuszy polecam stronę firmy Classic Recreations. Podczas odpalania przechodzą ciarki po plecach, a bulgocząca V8 nie pozostawia wątpliwości, że nie mamy tutaj doczynienia z 'tjuningiem naklejkowym'. Wspaniałe auto które oferuje niezapomniane wrażenia z jazdy udowadniając tym samym że zasługuje na pierwsze miejsce najbardziej kultowych aut lat 60-tych.
Kategoria:

AutoMotyw to wypożyczalnia samochodów oferująca wynajem samochodów osobowych na okres krótko i długoterminowy. Wieloletnie praktykę pozwala nam na świadczenie najwyższej jakość usług. Firma AutoMotyw zapewnia niedługi okres nadzieja, podstawienie , a oprócz tego odbiór samochodu w dowolnie wybranym miejscu , a dodatkowo profesjonalna obsługę poprzez 7 dni w tygodniu. Dla stałych i nowych kontrahentów proponowane są lukratywne rabaty.
Kategoria:

Jeżeli miałeś kolizję to jesteś uprawniony by wynająć samochód zastępczy z oc sprawcy na czas naprawy - skorzystaj z oferty na auto zastępcze z oc sprawcy. Obsługa bezgotówkowa pzu - wynajem i wypożyczalnia samochodów Gdańsk, Gdynia, trójmiasto, pomorskie. Zapraszamy po samochód zastępczy z oc sprawcy na czas naprawy. POlecamy pojazd zastępczy - wynajem samochodów Gdańsk, trójmiasto, pomorskie. Korzystna oferta na wynajem samochodów zastępczych z OC sprawcy.
Kategoria:

W przypadku wyrażenie zgody na naprawę uszkodzonego pojazdu przez T.U. tzw. szkoda częściowa, samochód zastępczy możesz otrzymać od nas na pełny czas rzeczywistej naprawy - wbrew założeniom Firm Ubezpieczeniowych nie technologiczy czas naprawy tj. wskazany w kosztorysie. W takim przypadku należy udokumentować przebieg naprawy, która wskaże poszczególne składanie naprawy wykonywane w określonych dniach - tzw. Historia Naprawy lub Protokół z naprawy - gotowy druk przekażemy w chwili wynajmu. W dokumencie tym powinny znaleść się również wszelkie istotne czynniki które wpłyneły na wydłużony czas naprawy takie jak np. oględziny dokonywane przez rzeczoznawce, oczekiwanie na dostarczenie kosztorysu, oczekiwanie na zamowione części, konieczność wykonania dodatkowych oględzin przez pracownika firmy ubezpieczeniowej jak i dni wolne od pracy. Jako zakończenie takiej naprawy musi wystąpić faktura VAT za przeprowadzoną naprawę.

Jeśli poszkodowany wybiera wariant kosztorysowego rozliczenia szkody czyli godzi się na odszkodowanie zaproponowane przez Firmę Ubezpieczeniową, wynajem auta przysługuje mu wtedy do czasu otrzymania kosztorysu naprawy lub kalkulacji naprawy doliczając do tegpo okresu technologiczny czas naprawy pojazdu wskazany w tym dokumencie.

Każdy taki wynajem regulowany jest bezpośrednio z Firmą Ubezpieczeniową sprawcy, a poszkodowany zwoloniony jest z ponoszenia opłat w tytułu wynajmu auta zastępczego jeśli nie jest sprawcą jak i nie przyczynił się do powstania zdarzenia w związku z którym został wynajęty mu samochód zastępczy.
Dokumentem zwlaniającym poszkodowanego z odpowiedzialności za wynajem jest cesja praw należności za wynajem auta zastępczego.
Kategoria:

wynajem-samochodow.warszawa.pl to strona zrzeszające najlepsze wypożyczalnie samochodów z województwa mazowieckiego. Wybierając jedną z wypożyczalni polecana przez nas mają Państwo gwarancje sprawnej, fachowej obslugi, samochody które będa Państwo użytkować będą nowe spelniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Sprawdz naszą ofertę na wynajem-samochodow.warszawa.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl