Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21528
415
29
65046

Calivita Sklep Internetowy


 
Opis Sklep internetowy Calivita 24h - oferuje w swojej ofercie naturalne suplementy zdrowotne. Bogata oferta. Dystrybutor preparatów Calivita to na co czekasz.

 

Słowa kluczowe calivita   paraprotex   noni   vital
Url http://www.grupakrwi.info
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Dieta
Zdrowie Uroda > Suplementy diety
Data wpisu Mar 27, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Centrum Rehabilitacji VitalMed w Jerzmanowicach to w pełni przyjazna i nowoczesna placówka. Nasza kadrę tworzą specjaliści terapeuci, którzy z powodzeniem realizują terapie oparte o najnowsze zalecenia i osiągnięcia medycyny. Krótki czas oczekiwania to atut naszej placówki, co jest szczególnie ważne dla pacjenta bólowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Proponujemy specjalistyczne leczenie problemów neurologicznych u dzieci, leczenie problemów ortopedycznych, neurologopedycznych i logopedycznych. Zajmujemy się również leczeniem wrodzonych i nabytych schorzeń narządu ruchu. Zapraszamy!
Kategoria:

Okularowe oprawy korekcyjne lub słoneczne polskich oraz ogólnoświatowych producentów dostępne są w Częstochowie za sprawą Salonu Optycznego PROMED. Dystrybuujemy marki reprezentujące rozmaite trendy, m.in. Ray-Ban i Tom ford czy Prada, VOGUE albo Christian Dior. W naszej ofercie znajdą Państwo również zestaw opraw okularowych przygotowanych przez wytwórców opraw dla dzieci. W naszym gabinecie okulistycznym oferowane są natomiast komputerowe badania wzroku, na podstawie jakich przeprowadza się m.in. dobór soczewek okularowych do dali oraz bliży. Lekarz okulista realizuje również diagnostykę schorzeń oczu. Dokładne informacje znajdują się na stronie www.
Kategoria:

Salon kosmetyczny z Nowego Sącza proponujący swoim Klientkom zróżnicowany wachlarz usług kosmetycznych na ciało i twarz. Wśród różnorodnych zabiegów upiększających dostępne są między innymi przedłużanie rzęs, manicure hybrydowy a także zabiegi oczyszczające skórę. Zabiegiem cieszącym się ogromnym zainteresowaniem, wśród klientek w różnym wieku jest manicure hybrydowy. Efekt zdobienia paznokci za pomocą manicure hybrydowego jest stosunkowo trwały ponieważ utrzymuje się do nawet czterech tygodni.
Kategoria:

Nasza firma Zakłady Ortopedyczne Jerzy Omiotek ma swoją siedzibę w Warszawie Aninie. Specjalizujemy się w produkowaniu protez kończyn dolnych i sprzedaży gotowych protez wytwórców polskich i zagranicznych. Dysponujemy także materiałami wspomagającymi, jakimi są pończochy kikutowe. Zajmujemy się sprzedawaniem wkładek ortopedycznych indywidualnie dostosowanych do potrzeb danego pacjenta. Wśród nich są wkładki skórzane, termoplastyczne oraz formowane na odlewie gipsowym. Nasze usługi realizujemy na podstawie umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dzięki pomocy naszych specjalistów gwarantujemy rozwiązanie nawet najtrudniejszych problemów technicznych. Więcej na witrynie.
Kategoria:

Jest to strona przychodni lekarskiej Sanus NZOZ, jaka znajduje się w Radomiu. funkcjonujemy od 2005 roku. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00. Nasi pacjenci zdołają skorzystać z opieki medycznej poradni: chirurgiczno - ortopedycznej, ginekologicznej i położniczej, neurologicznej, preluksacyjnej, poradni osteoporozy. W naszej placówce mieści się także pracownia USG oraz gabinet zabiegowy. Osoby korzystają z badań, w tym: badania densytometrycznego kości, leczą osteoporozę oraz blokady stawów kolanowych i biodrowych. Ponadto specjaliści leczą bóle mięśni, kości i stawów. Dzieci i młodzież skorygują u nas wady postawy. Każdy może pozyskać porady ortopedyczne oraz neurologiczne. Przychodnia przyjmuje pacjentów prywatnie i w oparciu o zawarty z Narodowym Funduszem Zdrowia kontrakt. Pełna informacja na stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl