Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20349
415
3
64859

Byskawiczne ogłoszenia sms w internecie


 
Opis Kupiesprzedam24.pl jest pierwszym, tego typu, serwisem sms w polskim internecie. Łączy usługę - telefonii komórkowej – sms, za pomocą której zamieszczane są ogłoszenia, z możliwością przeglądania ich na stronie internetowej. Dzięki takiemu połączeniu, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie człowiek się znajduje, może zamieścić ogłoszenie w internecie. Wystarczy telefon komórkowy i zasięg sieci operatora. Ogłoszenia można dodawać w kilku najbardziej popularnych kategoriach tematycznych. Usługa działa błyskawicznie – ogłoszenia pojawiają się na serwisie w ciągu kilku chwil od wysłania smsa. Serwis nie wymaga rejestracji użytkowników. Zapraszamy!

 

Słowa kluczowe ogłoszenia   kupię   sprzedam   wynajmę   szukam   oddam   poznam
Url http://kupiesprzedam24.pl
Kategorie Internet > Ogłoszenia
Inne > Ogłoszenia towarzyskie
Data wpisu Aug 3, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Internet > Ogłoszenia
Jeśli szukasz pracy, mieszkania, auta, chcesz sprzedać dom, zareklamować swoją firmę lub usługi - zrób to skutecznie w Ogłoszeniowcu : Rzeszów, Krosno, Mielec Przemyśl, Stalowa Wola . Bezpłatne ogłoszenia drobne, tanie reklamy , wysoka oglądalność. Doskonałe narzędzie do promocji Twojej firmy. esteśmy najszybciej rozwijającym się serwisem ogłoszeniowo-reklamowym na Podkarpaciu.

W wysokim tempie rośnie ilość osób odwiedzających oraz zamieszczających ogłoszenia i reklamy. Naszym celem jest zajęcie pozycji lidera wśród podkarpackich serwisów ogłoszeniowych.

Prowadzimy intensywne kampanie reklamowe naszego serwisu, dlatego też ogłoszenia, reklamy w nich zawarte docierają do bardzo wielu Waszych obecnych jak i naszych klientów.
Ogłoszeniowiec to doskonałe narzędzie do budowy wizerunku, a w szczególności do pozyskiwania nowych klientów na Wasze towary i usługi.
W ogłoszeniowcu mieszkańcy Podkarpacia znajdą największą ilość ogłoszeń dotyczących pracy, nieruchomości, samochodów, usług.
Kategoria:

Serwis to galeria internetowa prac ludzi uzdolnionych. Tutaj znajdziesz niepowtarzalne drobiazgi do domu i do ubrania. Możesz także zostawić darmowe ogłoszenie. Zapoznaj się z unikalnymi pracami artystów z różnych dziedzin sztuki. Ogłoszenia pogrupowane są w działach: Anioły, aniołki; Bielizna; Biżuteria; Breloki; Doniczki; Dzwonki; Fajki; Fotografia; Haft; Ikony; Kafelki; Kartki; Koronki; Kryształy; Lampy; Lusterka; Świece; Świeczniki; Malarstwo i inne.
Kategoria:

Portal gdzie za darmo umieścisz swoje ogłoszenie. Nie weźmiemy od Ciebie ani złotówki - natomiast pomożemy zaistnieć Twoim ofertom w sieci. Dodaj bezpłatne ogłoszenia już teraz, nic nie tracisz, a z pewnością zyskasz nowych klientów.
FreeCF to także bezpłatna reklama Twojej firmy Więc nie czekaj dołącz do tysięcy zadowolonych ogłoszeniodawców. Przetestuj FreeCF.pl a jesteśmy przekonani, że u nas znajdziesz to czego szukasz - potencjalni klienci czekają na Twoje ogłoszenie.
Kategoria:

Ogłoszenia rolnicze - rolgratka.pl branżowy, rolniczy serwis ogłoszeniowy rolgratka.pl - przeglądaj tysiące ofert rolniczych badz zamiesc swoje ogłoszenia rolne. W naszym serwisie rolniczym opublikujesz też ogłoszenia o sprzedaży, kupnie maszyn rolniczych, ciągników, kombajnów czy też zwierząt hodowlanych. W naszym serwisie wszystkie ogłoszenia dodasz całkowicie za darmo.
Kategoria:

W ostatnim czasie uruchomiliśmy nowoczesny portal ogłoszeniowy Tygodniowe.pl którego przeznaczeniem jest stworzenie portalu ogłoszeniowego z bazą tylko i wyłącznie aktualnych ogłoszeń. Dodatkowym atutem portalu jest możliwość dodawania i przeglądania ogłoszeń regionalnych: Kraków czy Warszawa. Już teraz zapraszamy serdecznie do korzystania z nowoczesnego portalu jakim jest Tygodniowe.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl