Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20160
415
5
64773

Byskawiczne ogłoszenia sms w internecie


 
Opis Kupiesprzedam24.pl jest pierwszym, tego typu, serwisem sms w polskim internecie. Łączy usługę - telefonii komórkowej – sms, za pomocą której zamieszczane są ogłoszenia, z możliwością przeglądania ich na stronie internetowej. Dzięki takiemu połączeniu, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie człowiek się znajduje, może zamieścić ogłoszenie w internecie. Wystarczy telefon komórkowy i zasięg sieci operatora. Ogłoszenia można dodawać w kilku najbardziej popularnych kategoriach tematycznych. Usługa działa błyskawicznie – ogłoszenia pojawiają się na serwisie w ciągu kilku chwil od wysłania smsa. Serwis nie wymaga rejestracji użytkowników. Zapraszamy!

 

Słowa kluczowe ogłoszenia   kupię   sprzedam   wynajmę   szukam   oddam   poznam
Url http://kupiesprzedam24.pl
Kategorie Internet > Ogłoszenia
Inne > Ogłoszenia towarzyskie
Data wpisu Aug 3, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Internet > Ogłoszenia
Adbeo.pl to serwis z lokalnymi ogłoszeniami z każdej miejscowości. Już po paru chwilach i zupełnie za darmo można dodać ogłoszenie w takich kategoriach jak: nieruchomości, praca, usługi, turystyka, dla dzieci.
W Adbeo.pl zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań, które pomagają w efektywnym kojarzeniu kupujących i sprzedających. Jednym z takich rozwiązań jest suwak odległości. Dzięki suwakowi odległości możesz przeszukiwać ogłoszenia w dowolnym promieniu od wybranej przez Ciebie lokalizacji. Wyobraź sobie ze szukasz samochodu. Nie chcesz jednak jechać przez cała Polskę, aby obejrzeć samochód z ogłoszenia. Aby temu zapobiec ustawiasz promień, w jakim mają być przeszukiwane ogłoszenia na przykład na 50km. W tym momencie znajdziesz tylko ogłoszenia spełniające Twoje kryteria wyszukiwania w promieniu 50km od miejsca, w którym mieszkasz.
Kategoria:

OGŁOSZENIA WARSZAWA - MOTORYZACJA, WARSZAWSKI SERWIS OGŁOSZEŃ. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO DODAWANIA OGŁOSZEŃ w WARSZAWIE, WOJ. MAZOWIECKIE.
Kategoria:

Pragniesz coś sprzedać w internecie? Naturalną opcją jest wyszukanie odpowiedniego portalu ogłoszeniowego, których jest tysiące w sieci. Powstał nowy OgloszeniaGartis.com banalny w grafice i formie, ale bogaty w treść i siłę przekazu. Zarejestruj się i dodaj swoje gratisowe ogłoszenie w parę minut. Warto dobrze wyeksponować swoje usługi lub swój towar którym handlujesz na co dzień. Ogłoszenia z branży motoryzacyjnej, ogłoszenia nieruchomości, usługi i ogłoszenia o pracy w Polsce i za granicą. Skutecznie się zareklamuj, dodaj ogłoszenie w portalu.
Kategoria:

Portal gdzie za darmo umieścisz swoje ogłoszenie. Nie weźmiemy od Ciebie ani złotówki - natomiast pomożemy zaistnieć Twoim ofertom w sieci. Dodaj bezpłatne ogłoszenia już teraz, nic nie tracisz, a z pewnością zyskasz nowych klientów.
FreeCF to także bezpłatna reklama Twojej firmy Więc nie czekaj dołącz do tysięcy zadowolonych ogłoszeniodawców. Przetestuj FreeCF.pl a jesteśmy przekonani, że u nas znajdziesz to czego szukasz - potencjalni klienci czekają na Twoje ogłoszenie.
Kategoria:

Na stronie tysiące okazji cenowych dla tych którzy poszukują promocji i wyprzedaży w internecie. Okazje pochodzą ze sklepów internetowych, stacjonarnych i nie tylko. Nas tronie również oferta firm które organizują konkursy, kupony rabatowe i gratisy a także prezentacja gazetek reklamowych. Nie trać czasu i pieniędzy korzystaj z serwisu tutaj-tanio.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl