Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21528
415
29
65046

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Usługi budowlane > Fundamenty betonowe

Wpisy
Sortowanie :
Jesteśmy firmą rozbiórkowo-wyburzeniową realizującą usługi maszynami budowlanymi. Specjalizujemy się w rozbiórkach i wyburzeniach budynków oraz robotach ziemnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz nowoczesne zaplecze techniczne. Zapewniamy fachową pomoc i obsługę każdego Klienta. W naszej ofercie jest również wynajem maszyn budowlanych oraz sprzedaż materiałów sypkich. Oferujemy transport niskopodwoziowy oraz transport ciężarówkami o ładowności ok. 20 ton oraz ok. 30 ton.
Kategorie:

Data dodania: Jul 28, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Naszą specjalnością są roboty rozbiórkowo-wyburzeniowe oraz roboty ziemne. Posiadamy własną flotę maszyn, zatrudniamy wykwalifikowanych operatorów, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Wykonujemy pełen zakres robót ziemnych, wykopy, poziomowanie terenu, wymiana gruntu, itp. Istnieje możliwość wynajmu koparki lub koparko ładowarki z operatorem. Oferujemy w atrakcyjnych cenach kruszywo, piasek, żwir i inne materiały sypkie. Zapewniamy atrakcyjne ceny transportu samochodami samowyładowczymi oraz specjalistyczny transport maszyn budowlanych naczepą niskopodwoziową.
Kategorie:

Data dodania: Jul 28, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Górażdże Beton to firma specjalizująca się w produkcji dobrej jakości betonu towarowego. Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (firma powstała w latach dziewięćdziesiątych) Górażdże posiada niezbędną wiedzę i wykwalifikowaną kadrę, które umożliwiają produkcję betonu o klasie pozwalającej najego szerokie zastosowanie w budownictwie oraz przemyśle drogowym. Górażdże Beton oferuje też betony specjalne, takie jak zaprawy, betony szybkoschnące, kolorowe czy ekologiczne. Firma składa się z sześćdziesięciu, rozmieszczonych na terenie całego kraju, wytwórni betonu, co sprawia, że w niemal każdym miejscu posiada swój oddział i jest w stanie zapewnić Państwu kompleksową usługę.
Czym równie się Górażdże Beton od innych firm produkujących beton? Górażdże Beton to jakość, nad którą oprócz wykwalifikowanego zespołu specjalistów, czuwa też system zarządzania jakością, zgodny z międzynarodową normą ISO 9001 oraz wdrożony system Zakładowej Kontroli Produkcji. Dodatkowo nadzór technologiczny nad produkcją sprawuje Centrum Technologiczne BETOTECH SP. z o. o. w Dąbrowie Górniczej, a stały monitoring jakości odbywa się w nowoczesnych laboratoriach, ale też na placach budowy, dzięki czemu firma eliminuje najmniejszy nawet margines błędu.
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma CEMEX jest globalnym liderem w branży materiałów budowlanych, a jej największą specjalnością jest produkcja i sprzedaż betonu towarowego. Firma posiada ok. 40 wytwórni betonu w Polsce. Zapraszamy na naszą stronę www.betonnadom.pl, na której znajdują się dane teleadresowe naszych betoniarni, informacje o produktach oraz porady wykonawcze! Gwarancja najlepszej jakości!
Kategorie:

Data dodania: Mar 6, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz wybudować garaż samodzielnie? Przemyśl to. Współczesna technologia modułowa pozwala na błyskawiczne stawianie garaży betonowych bez względu na pogodę lub porę roku. Firma Pepebe ma do zaoferowania Państwu garaże betonowe budowane z gotowych
modułów - dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze. Koszty związane z budową takiego garażu zmniejszają się w przeciwieństwie do tradycyjnej metody budowania garaży. Wykonywana usługa trwa znacznie szybciej oraz nie trzeba zatrudniać dodatkowych robotników w razie gdy realizacja projektu budowlanego się opóźnia.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Włodar jest największym w regionie Częstochowy producentem betonu działającym na rynku od 1993 roku. Zapewnia beton towarowy, wytwarzanie prefabrykatów betonowych. Pewny wykonawca obiektów budowlanych. Do zakresu działalności firmy należy również budownictwo o charakterze użyteczności przemysłowej, publicznej i mieszkaniowej; renowacje i remonty jak również hurtowa i detaliczna dystrybucja materiałów budowlanych. W czerwcu 2009 uruchomiliśmy nową Wytwórnię Betonu w miejscowości Olesno, woj. opolskie. Jest to najnowocześniejszy węzeł betoniarski w regionie o mocy produkcyjnej do 100 m3/h i możliwości wytworzenia mieszanki betonowej dowolnej klasy.
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Aarsleff Sp. z o.o. zaczęła swoją działalność na rynku polskim w roku 1996. Stanowi element koncernu PER AARSLEFF A/S, którego siedziba mieści się w Danii. Przedsiębiorstwo zajmuje się specjalistycznymi robotami fundamentowymi, zarówno w zakresie projektowania, jak i wykonawstwa. W ofercie Aarsleff znajdują się usługi takie jak: , palisady, kafary, palownice czy wibromłot. Co więcej, wskutek kilkudziesięcioletniej i skutecznej działalności na rynku europejskim, przedsiębiorstwo zyskało dobrą opinie u swoich klientów. Profesjonalni pracownicy, duże doświadczenie, nowoczesny sprzęt i materiały najwyższej jakości - to atuty, które charakteryzują Aarsleff.
Kategorie:

Data dodania: Aug 1, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

REMONTEAM - oferuje w szczególności malowanie i oznakowanie parkingów nadziemnych i podziemnych, hal, placy targowych, placy manewrowych, lotnisk, hal, itd. Posiadamy nowoczesny sprzęt do oznakowania i malowania parkingów metodą natryskową. Mamy do tego niezbędne doświadczenie i certyfikaty uprawniające do takiej pracy. Pracowaliśmy na terenie całego kraju, dlatego żadna odległość nie stanowi dla nas problemu. serdecznie zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Aug 30, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Skład budowlany Manex Sp z o.o. oferuje pełen asortyment materiałów budowlanych. Sprzedajemy m.in: bloczki betonowe, pokrycia dachowe, pustaki ceramiczne, styropian. W naszej hurtowni budowlanej Manex sporządzimy Ci darmowy całkowity kosztorys domu na podstawie projektu. Zapewniamy darmowy transport z rozładunkiem HDS. Więcej informacji w siedzibie naszej firmy.
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2011 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszej strony. Jesteśmy firmą budowlaną z 10-letnim starzem na rynku usług budowlanych. Zajmujemy się budowaniem domów, układaniem podłóg zarówno z: paneli, parkietów, deskek litych, warstwowych, wykładzin. Oferujemy swoje usługi również w zakresie montażu tarasów drewnianych. Na naszej stronie dostepne są przykładowe galerie z wykonanych przez nas realizacji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kategorie:

Data dodania: Sep 2, 2010 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl