Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
5
64743

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Instalacje sanitarne

Wpisy
Sortowanie :
Nasza firma ma do zaproponowania najwyższej jakości ekologiczne oczyszczalnie ścieków. Poza tym w naszej ofercie dostępna jest przydomowa oczyszczalnia ścieków i szambo ekologiczne. Bezpieczeństwo i całkowitą wygodę użytkownika gwarantują nasze produkty najwyższej jakości. Utworzone są z materiałów dzięki którym nasze produkty są solidne, estetyczne i realizują normy techniczne. Na wszystkie oczyszczalnie oraz zbiorniki dajemy 10 lat gwarancji! Pomożemy odszukać optymalne wyjście dla każdego i w każdych warunkach glebowych. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Sep 18, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Witamy na Naszej stronie internetowej na której przeniesiemy Państwa w świat odwodnień liniowych. W stronie znajdują się odwodnienia liniowe wykonane ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej a także zrobione z tworzyw sztucznych. Odwodnienia nierdzewne najczęściej stosowane są w przemyśle spożywczym i budowlanym wewnątrz budynków natomiast wykonane z tworzyw sztucznych najczęściej używa się na zewnątrz gdzie nie wymagane są wysokie standardy higieniczne.
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów na uzdatnianie wody. Są wśród nich między innymi wszelkiego rodzaju filtry do wody (węglowe, kuchenne, prysznicowe), odżelaziacze oraz inne wysokiej klasy urządzenia, dzięki którym można modyfikować parametry wody. Wszystkie filtry zaopatrzone są w wymienne wkłady do filtrów, które należy regularnie wymieniać. Dobry filtr wody powinien być funkcjonalny i posiadać doskonałą zdolność i wydajność filtrowania. Oczyszczona woda znacząco wpływa na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu.
Kategorie:

Data dodania: Jun 23, 2012 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Firma Aircold na rynku klimatyzacji oraz instalacji centralnego odkurzania funkcjonuje od kilku lat. Bogate doświadczenie, rozległa wiedza oraz fachowość naszych pracowników pozwalają na świadczenie usług montażowych oraz serwisowych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych w Warszawie i okolicznych miejscowościach.

Głównym profilem naszej działalności jest montaż klimatyzacji. Specjalizujemy się w klimatyzacji dla biura i klimatyzacji dla domu. Instalujemy nowoczesne urządzenia firm Fuji Electric oraz Daikin.

Zajmujemy się również instalacjami centralnego odkurzania. Montujemy odkurzacze centralne VacuMaid.
Kategorie:

Data dodania: May 7, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Technik Domu – jest informatorem branżowym związanym z tematyką urządzeń wyposażenia domu i mieszkania, zamieszczamy artykuły poświęcone takim urządzeniom jak: odkurzacz centralny, automatyka bram, instalacje elektryczne, alarmy, systemy grzewcze, siłowniki bram, klimatyzatory, meble itp. Zamieszczane porady i artykuły staramy się przedstawiać w sposób jak najbardziej zrozumiały i przystępny dla osób zainteresowanych tematyką.
Kategorie:

Data dodania: Mar 13, 2012 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gdy potrzebny jest w naszym domu hydraulik, najczęściej trudno znaleźć osobę kompetentną i dobrze obeznaną w tematyce. Wiele dzisiejszych firm swoją wiedzę zdobyła metodą prób i błędów, nie znając podstaw zawodu jakim jest hydraulik. Wiesław Brzostek, hydraulik z Warszawy to osoba rzetelna i uczciwa, która posiada 30 letnie doświadczenie podparte nie tylko wiedzą i umiejętnościami, ale także dyplomami i certyfikatami zdobytymi przed rozpoczęciem pracy jako hydraulik. Dodatkowym atutem jest ogromna elastyczność i duży zakres usług. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą tego hydraulika, dostępną na stronie www.
Kategorie:

Data dodania: Dec 12, 2011 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Olsztyńskie przedsiębiorstwo Wodmiar Spółka Jawna oferuje profesjonalne rozwiązania z zakresu instalacji grzewczych, sanitarnych, kanalizacyjnych, wodnych, a także przyrządy opomiarowania mediów. Przedsiębiorstwo oferuje m.in. kotły, pompy ciepła, wodomierze, ciepłomierze oraz grzejniki i kominki elektryczne. Zajmuje się także doradztwem technicznym.
Kategorie:

Data dodania: Oct 5, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

kamień dekoracyjny, kamien naturalny ,[url=http://www.skalite-kamien.pl]kamień dekoracyjny[/url], płyty kamienne - SKALITE SP. z O.O. - Kamienie są wieczne - Wiodący Importer kamienia oferuje kamień naturalny elewacyjny. Na stronie galeria realizacji z kamienia zobacz. Hurtownia kamienia elewacyjnego zaprasza. Zajmujemy się importem kamienia na szeroką skale ! Sprawdź bogate wzory płyt elewacyjnych, płyty kamienne, mozaiki, posadzki, elewacje i inne wyroby z kamienia Hurtownia kamienia elewacyjnego,. Ozdobny kamień naturalny do zastosowań na ściany, elewacje, kominki, w holu...
Kategorie:

Data dodania: Sep 25, 2011 Wejść: 4 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy firmą z Wrocławia, która wykonuje instalacje elektryczne i hydrauliczne. Oferta Instalgrupy skierowana jest do osób które nie mają zaufania do przypadkowych firm budowlanych a chcących sprawnie i szybko przygotować dom do zamieszkania. Współpracujące z nami firmy zajmują się: instalacjami elektrycznymi, instalacjami hydraulicznymi, instalacjami gazowymi, tynkami wewnętrznymi i zewnętrznymi, posadzkami betonowymi, wykończaniem poddaszy i strychów, kładzeniem gładzi. Więcej o firmie, zakresie działania, ofercie i naszych budowlanych partnerach dowiedzą się państwo z naszej strony internetowej, na którą serdecznie zapraszamy. Jesteśmy profesjonalistami i tak właśnie wykonujemy swoje zlecenia.
Kategorie:

Data dodania: Aug 30, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma USŁUGI REMONTOWO – BUDOWLANE Ireneusz Klaus wykonuje prace związane z wykończeniem, remontem i adaptacją wnętrz.
Oferujemy usługi remontowe i budowlane dla osób prywatnych i firm.
Podczas wykonywania poszczególnych zleceń w ramach naszej działalności największy nacisk kładziemy na uzyskanie wysokiej jakości prac.

Świadczymy usługi w zakresie:
Instalacje wodno kanalizacyjne,
Instalacje co,
Instalacje gazowe,
Montaż kominków z płaszczem wodnym,
Instalacje elektryczne,
Układanie płytek ceramicznych,
Montaż płyt G-K ,
Montaż sufitów podwieszanych,
Montaż paneli podłogowych ,
Prace malarskie: szpachlowanie, malowanie,
Montaż okien i drzwi.

Wszechstronność naszych usług gwarantuje kompleksowe wykonanie prac przez jednego wykonawcę. Gwarantujemy Państwu profesjonalne wykonanie usług i doradztwo techniczne oraz terminowość i rzetelność
Kategorie:

Data dodania: Aug 8, 2011 Wejść: 28 Ranking: 5.00 Głosów: 14

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl