Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
9
65048

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Instalacje sanitarne

Wpisy
Sortowanie :
Prezentujemy Państwu powstałą w 1993 roku firmę Print Sp. z o.o. z Mińska Mazowieckiego. Specjalizujemy się w instalatorstwie elektrycznym oraz sanitarnym. Nasze atuty to wysoka jakość organizacyjna pracy, nieskończone możliwości wykonawcze, mnogie referencje. Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, żeby wszelkie zamówienie było realizowane szybko, terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klienta. mają liczne kursy i certyfikaty niezbędne przy wykonywaniu prac. Zapewniamy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego czy telefonicznego. Więcej wiadomości opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 28, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

AC Klimat to firma odpowiedzialna, w związku z tym nasze instalacje sanitarne są ekologiczne i cechują się doskonałą jakością. Firma funkcjonuje od 2002 roku i od tego czasu spełnia wszystkie oczekiwania klientów w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji. W naszej ofercie znajdą Państwo projektowanie, montaż, nadzór budowlany, konserwację i serwis szczególnie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany z naszych usług, w związku z tym kadra profesjonalistów wykona wszystkie prace rzetelnie i terminowo. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszelkie informacje oraz detale:
Kategorie:

Data dodania: Oct 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie techniki grzewczej, techniki sanitarnej, oczyszczalni biologicznych, centralnego odkurzania oraz wentylacji i rekuperacji warto sprawdzić ofertę firmy Komarpol. Jest to firma z wieloletnim stażem i niezwykle bogatym doświadczeniem w solidnej obsłudze klienta. Działa w branży od 34 lat i dzięki tak wieloletniej obecności posiada nieskończoną listę przychylnych opinii. Obszerna oferta zawiera między innymi: rekuperatory i anemostaty, odkurzacze centralne i akcesoria, różnorodne instalacje sanitarne i wiele innych produktów. Dodatkową usługą jest serwis kotłów. Więcej informacji na stronie:
Kategorie:

Data dodania: Sep 26, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma EKOWENT jest jednostką specjalizującą się w produkcji i montażu wysokowydajnych instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i instalacji sanitarnych, największych ogólnoświatowych fabrykantów. Jednostka EKOWENT istnieje od 1994 roku, co tłumaczy się na ogromne praktyki w branży, a również wysoką jakość usług. Od początku naszego działania angażujemy wysoko wykwalifikowanych pracowników, jacy są fachowcami w branży. Oprócz tego posiadamy własny, przyzwoicie wyekwipowany zakład produkcyjny, dzięki dlaczego ogromnie wzrasta nasza elastyczność w czasie realizowanych zleceń dla naszych klientów. Szerzej danych o nas i naszej ofercie pod adresem WWW.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zdajemy sobie sprawę, iż usługi hydrauliczne są dziedziną, która powinna być wykonywana z należytą starannością. Zależy nam na udanej i możliwie długiej współpracy z naszymi klientami. Wiemy, że najlepszym sposobem na to jest uczciwość, staranność i odpowiedzialność podczas wykonywania każdego zlecenia. Każdy hydraulik powinien pracować właśnie w taki sposób. Szukając rozwiązania danego problemu lub koncepcji dla montażu instalacji, staramy się wybrać najbardziej optymalne rozwiązania – niekoniecznie te najdroższe dla klientów. Nasze pogotowie hydrauliczne usunie wszelkie awarie hydrauliczne najszybciej jak to możliwe. Czekamy na Twój telefon! Możesz nam ufać.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2013 Wejść: 0 Ranking: 4.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Caldoris Polska to krajowy producent oraz dystrybutor innowacyjnych rozwiązań z zakresu odnawialnej energetyki słonecznej. Praktyczne wykorzystanie energii solarnej do produkcji elektryczności, podgrzewania wody użytkowej (c.w.u.) oraz wspomagania ogrzewania jest nie tylko ekologiczne – przyjazne środowisku ale również uzasadnione z punktu widzenia oszczędności w ramach domowego budżetu. W ofercie firmy znajdują się m.in. próżniowe kolektory słoneczne, pompy ciepła, kompletne systemy solarne oraz fotowoltaiczne. Oprócz produkcji technologii firma zajmuje się szkoleniami przyszłych instalatorów systemów solarnych oraz handlowców.
Kategorie:

Data dodania: Sep 5, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

PROMIAST Sp. z o.o. Biuro Projektów I Nadzoru Budowlanego jest liderem na rynku usług projektowych w Polsce. Biuro posiada powyżej 20 letnie praktyki, a też kadrę wykwalifikowanych pracowników oraz konstruktorów i inżynierów, którzy ściśle współdziałają przy realizacji wszelkiego szkicu. Dzięki osiągniętej wiedzy i śledzeniu najświeższych trendów a także podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, teraz jesteśmy w stanie podołać życzeniom nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Szczegółowo i rzetelnie przystępujemy do każdego szkicu, ażeby dopieścić go nawet w najmniejszych detalach. Inspirujemy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 5, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Montaż odwodnienia liniowego nie jest rzeczą łatwą i intuicyjną. Niestety, aby podjąć się tego zadania należy posiadać odpowiednią wiedzę i umiejętności, które pomoże Ci zdobyć nasza strona. Posiadamy bazę setek porad, które znajdą swoje wykorzystanie i zastosowanie w gospodarstwie chcącym przystąpić do założenia całej sieci odwodnienia liniowego. Tylko u Nas masz możliwość także zakupu produktów. Serdecznie zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Sep 5, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zawód hydraulika charakteryzuje się przede wszystkim tym że zajmuje się on instalacjami wodnymi. Naprawia je, wymienia a także montuje jeśli są nowe lokale czy mieszkania. Aby zdobyć taki zawód należy ukończyć szkoły specjalizujące się w tym fachu. Nie obywa się bez kształcenia, praktyk hydraulicznych u najbardziej znanych hydraulików na danym terenie. Jest to ciężka praca którą wykonuje się w bardzo trudnych warunkach. Trzeba przede wszystkim mieć odpowiednie ubranie, narzędzia oraz wiedzę do wykonywania poszczególnych działań. Na rynku pojawia się coraz więcej młodych hydraulików którzy działają zarówno w kraju jak i za granicą. Płaca uzależniona jest od tego czy hydraulik pracuje samodzielnie czy na etacie.
Jeżeli szukasz solidnego hydraulika w Warszawie polecamy usługi firmy Darbud Dariusz Bany.
Kategorie:

Data dodania: Aug 1, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W każdym domu od czasu do czasu zdarzają się drobne awarie, także awarie hydrauliczne. Z niektórymi możemy poradzić sobie samodzielnie. Do poważniejszych lepiej wezwać specjalistę. Do niewielkich awarii należy np. zatkany syfon. Jeśli nie możemy go przetkać środkami chemicznymi lub sprężyna, lepiej od razu odkręcić kolanko i dokładnie przeczyścić gorąca wodą lub zgromadzone zanieczyszczenia usunąć mechanicznie. Jeśli popsuł nam się jakiś element baterii nie zawsze trzeba wymieniać całość. Czasami wystarczy kupić tylko popsutą część, oczywiście oryginalną, i zamontować. Niestety do wymiany niektórych części trzeba posiadać specjalistyczne narzędzia, dlatego chyba taniej będzie skorzystać z usług hydraulika.
Kategorie:

Data dodania: Aug 1, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl