Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21870
415
2
65122

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Instalacje sanitarne

Wpisy
Sortowanie :
Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych w Stęszewie istnieje na rynku od 1987 roku świadcząc pełen zakres usług związanych z montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i instalacji gazowych. Zapewniamy kompleksową obsługę wraz z zaplanowaniem danej instalacji oraz jej fachowym montażem. Prócz tego montujemy kotły gazowe, kominy powietrzno-spalinowe, pompy ciepła, instalacje solarne oraz montaż odkurzaczy centralnych. Przyjmujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, firm deweloperskich, budowlanych oraz innych instytucji. Nieustannie dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, a pracujemy według systemu zarządzania jakością zgodnego z normą PN-EN ISO 9001: 2009. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentujemy Państwu powstałą w 1993 roku firmę Print Sp. z o.o. z Mińska Mazowieckiego. Specjalizujemy się w instalatorstwie elektrycznym oraz sanitarnym. Nasze atuty to wysoka jakość organizacyjna pracy, nieskończone możliwości wykonawcze, mnogie referencje. Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, żeby wszelkie zamówienie było realizowane szybko, terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klienta. mają liczne kursy i certyfikaty niezbędne przy wykonywaniu prac. Zapewniamy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego czy telefonicznego. Więcej wiadomości opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 28, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

AC Klimat to firma odpowiedzialna, w związku z tym nasze instalacje sanitarne są ekologiczne i cechują się doskonałą jakością. Firma funkcjonuje od 2002 roku i od tego czasu spełnia wszystkie oczekiwania klientów w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji. W naszej ofercie znajdą Państwo projektowanie, montaż, nadzór budowlany, konserwację i serwis szczególnie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany z naszych usług, w związku z tym kadra profesjonalistów wykona wszystkie prace rzetelnie i terminowo. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszelkie informacje oraz detale:
Kategorie:

Data dodania: Oct 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie techniki grzewczej, techniki sanitarnej, oczyszczalni biologicznych, centralnego odkurzania oraz wentylacji i rekuperacji warto sprawdzić ofertę firmy Komarpol. Jest to firma z wieloletnim stażem i niezwykle bogatym doświadczeniem w solidnej obsłudze klienta. Działa w branży od 34 lat i dzięki tak wieloletniej obecności posiada nieskończoną listę przychylnych opinii. Obszerna oferta zawiera między innymi: rekuperatory i anemostaty, odkurzacze centralne i akcesoria, różnorodne instalacje sanitarne i wiele innych produktów. Dodatkową usługą jest serwis kotłów. Więcej informacji na stronie:
Kategorie:

Data dodania: Sep 26, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma EKOWENT jest jednostką specjalizującą się w produkcji i montażu wysokowydajnych instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i instalacji sanitarnych, największych ogólnoświatowych fabrykantów. Jednostka EKOWENT istnieje od 1994 roku, co tłumaczy się na ogromne praktyki w branży, a również wysoką jakość usług. Od początku naszego działania angażujemy wysoko wykwalifikowanych pracowników, jacy są fachowcami w branży. Oprócz tego posiadamy własny, przyzwoicie wyekwipowany zakład produkcyjny, dzięki dlaczego ogromnie wzrasta nasza elastyczność w czasie realizowanych zleceń dla naszych klientów. Szerzej danych o nas i naszej ofercie pod adresem WWW.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zdajemy sobie sprawę, iż usługi hydrauliczne są dziedziną, która powinna być wykonywana z należytą starannością. Zależy nam na udanej i możliwie długiej współpracy z naszymi klientami. Wiemy, że najlepszym sposobem na to jest uczciwość, staranność i odpowiedzialność podczas wykonywania każdego zlecenia. Każdy hydraulik powinien pracować właśnie w taki sposób. Szukając rozwiązania danego problemu lub koncepcji dla montażu instalacji, staramy się wybrać najbardziej optymalne rozwiązania – niekoniecznie te najdroższe dla klientów. Nasze pogotowie hydrauliczne usunie wszelkie awarie hydrauliczne najszybciej jak to możliwe. Czekamy na Twój telefon! Możesz nam ufać.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2013 Wejść: 0 Ranking: 4.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Caldoris Polska to krajowy producent oraz dystrybutor innowacyjnych rozwiązań z zakresu odnawialnej energetyki słonecznej. Praktyczne wykorzystanie energii solarnej do produkcji elektryczności, podgrzewania wody użytkowej (c.w.u.) oraz wspomagania ogrzewania jest nie tylko ekologiczne – przyjazne środowisku ale również uzasadnione z punktu widzenia oszczędności w ramach domowego budżetu. W ofercie firmy znajdują się m.in. próżniowe kolektory słoneczne, pompy ciepła, kompletne systemy solarne oraz fotowoltaiczne. Oprócz produkcji technologii firma zajmuje się szkoleniami przyszłych instalatorów systemów solarnych oraz handlowców.
Kategorie:

Data dodania: Sep 5, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

PROMIAST Sp. z o.o. Biuro Projektów I Nadzoru Budowlanego jest liderem na rynku usług projektowych w Polsce. Biuro posiada powyżej 20 letnie praktyki, a też kadrę wykwalifikowanych pracowników oraz konstruktorów i inżynierów, którzy ściśle współdziałają przy realizacji wszelkiego szkicu. Dzięki osiągniętej wiedzy i śledzeniu najświeższych trendów a także podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, teraz jesteśmy w stanie podołać życzeniom nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Szczegółowo i rzetelnie przystępujemy do każdego szkicu, ażeby dopieścić go nawet w najmniejszych detalach. Inspirujemy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 5, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Montaż odwodnienia liniowego nie jest rzeczą łatwą i intuicyjną. Niestety, aby podjąć się tego zadania należy posiadać odpowiednią wiedzę i umiejętności, które pomoże Ci zdobyć nasza strona. Posiadamy bazę setek porad, które znajdą swoje wykorzystanie i zastosowanie w gospodarstwie chcącym przystąpić do założenia całej sieci odwodnienia liniowego. Tylko u Nas masz możliwość także zakupu produktów. Serdecznie zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Sep 5, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zawód hydraulika charakteryzuje się przede wszystkim tym że zajmuje się on instalacjami wodnymi. Naprawia je, wymienia a także montuje jeśli są nowe lokale czy mieszkania. Aby zdobyć taki zawód należy ukończyć szkoły specjalizujące się w tym fachu. Nie obywa się bez kształcenia, praktyk hydraulicznych u najbardziej znanych hydraulików na danym terenie. Jest to ciężka praca którą wykonuje się w bardzo trudnych warunkach. Trzeba przede wszystkim mieć odpowiednie ubranie, narzędzia oraz wiedzę do wykonywania poszczególnych działań. Na rynku pojawia się coraz więcej młodych hydraulików którzy działają zarówno w kraju jak i za granicą. Płaca uzależniona jest od tego czy hydraulik pracuje samodzielnie czy na etacie.
Jeżeli szukasz solidnego hydraulika w Warszawie polecamy usługi firmy Darbud Dariusz Bany.
Kategorie:

Data dodania: Aug 1, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl