Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22141
415
3
65251

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Instalacje sanitarne

Wpisy
Sortowanie :
Witamy państwa na naszej stronie internetowej.jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży oferujemy solidne i fachowe usługi w Krakowie i jego okolicach.Nasz wachlarz usług jest niezwykle szeroki ale obejmuje tylko zakres hydrauliki,gdyż uważamy,że trzeba robić jedno a dobrze.Na wszystkie prace wykonane przez nas udzielamy gwarancji pisemnej lub ustnej.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2015 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Handlowe INSTAL Spółka Jawna zostało założone w 1997 roku. Od początku stawimy na rozwój, wysoką jakość obsługi klienta, a także na ciągłe poszerzanie oferowanego asortymentu.
Stawiając na ciągły rozwój naszej firmy oraz by dotrzeć do szerszej grupy klientów a także podnieść standard obsługi naszych partnerów, uruchomiliśmy sprzedaż internetową pod adresem KociolCenowy.pl. Nasz sklep online będzie oferuje szeroki wybór materiałów instalacyjnych, urządzeń grzewczych, kotły na paliwa stałe, kotły gazowe, oraz narzędzia instalatorskie.
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Instalacja szamba nie jest sprawą łatwą. Jednak my jako producent szamba znamy się na tym znakomicie. Dlatego też jeśli potrzebujesz porady dotyczącej tego jaki zbiornik na nieczystości wybrać, odwiedź naszą stronę. Znajdziesz tu szeroką ofertę rozwiązań z pełną dokumentacją i aprobatą techniczną. Zakupione u nas szamba spełniają swoje funkcje przez wiele lat, gdyż są niezwykle trwałe i solidne. Na naszej stronie możesz się też zorientować jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.
Kategorie:

Data dodania: Oct 14, 2014 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Szukasz rzetelnej, uczciwej oraz solidnej firmy, która wykona dla ciebie projekt sieci wodnej oraz zadba o jego realizację – firma Wodpol z siedzibą w Żywcu jest dla Ciebie. Zajmujemy się sieciami wodociągowymi oraz kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej. Do częstych prac, które również wykonujemy dla naszych inwestorów należą zabudowa oraz regulacja koryt rzecznych. W naszych realizacjach stawiamy na najnowsze technologie i wysoce doświadczoną kadrę inżynierską przez co możemy udzielać wieloletniej gwarancji. To dzięki ich zaangażowaniu i sumienności nasze prace wykonane są terminowo i zgodnie z najwyższymi standardami.
Kategorie:

Data dodania: Aug 9, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferta ogniw fotowoltaicznych obejmuje bardzo wiele typów. Wybrane produkty różnią się między sobą gabarytami oraz mocą. Na portalu można sprawdzić propozycję finansową. Z taką pomocą każdy może także wysłać zapytanie o wycenę oraz nawiązać kontakt z osobami, które są w stanie doradzić, jaki produkt powinno się wybrać oraz w jaki sposób się przygotować do uzyskiwania energii elektrycznej w sposób ekologiczny. Fotoogniwa będą funkcjonowały bez zarzutu jedynie wtedy, kiedy właściwie się je zainstaluje oraz dobierze. Firma zachęca do dłuższych odwiedzin na portalu.
Kategorie:

Data dodania: Jul 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 4.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Nagła awaria hydrauliczna? Nie wiesz co robić? Dobrze trafiłeś nasze pogotowie hydrauliczne działa całodobowo w Krakowie i okolicy. Usuwamy wszelkiego typu awarie od najdrobniejszych usterek typu cieknący kran po większe np. zatkane rury kanalizacyjne. Posiadamy niezbędny sprzęt do usuwania zatorów w rurach kanalizacyjnych dodatkowo dzięki kamerze TV możemy przeprowadzić inspekcję rur kanalizacyjnych oraz kominów wentylacyjnych.
Kategorie:

Data dodania: May 13, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Grzejniki Opole to gwarancja Twojej ciepłej łazienki na całe lata. Oferujemy kompleksowe wewnętrzne instalacje grzewcze oraz instalacje sanitarne. Nasza ceramika sanitarna oraz technika odpływowa wyróżnia się wytrzymałością, trwałością oraz najwyżej jakości wykonaniem. Prezentujemy niezwykle praktyczne kabiny natryskowe, płytki gresowe oraz wanny i brodziki. Zapraszamy na atmen.pl
Kategorie:

Data dodania: Mar 3, 2014 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty usług przedsiębiorstwa AS-EKO z Warszawy. Nasza firma w zajmuje się budową, remontami oraz konserwacją kanalizacji oraz przeróżnego rodzaju rurociągów. Zapewniamy, że sprawnie rozwiązujemy wszystkie problemy związane z kanalizacją oraz jej nieprawidłowym funkcjonowaniem. Naszym klientom zapewniamy indywidualne traktowanie, szybką realizację usług, a także atrakcyjne ceny. Mogą nam Państwo powierzyć wykonanie inspekcji TV, wycinkę niepotrzebnych korzeni, udrażnianie separatorów lub budowę nowej instalacji. Więcej szczegółowych informacji o firmie oraz ofertę odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jednostka Telka mieści się w Białymstoku. Na rynku budowlanym i nie tylko istniejemy nieustannie od 1991 roku, wykonując usługi dla firm oraz klientów instytucjonalnych z całej Polski. Aktywność jednostki oparta jest na trzech gałęziach: budowaniu obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, fabrykacji elementów do wentylacji i instalacji centralnego ogrzewania, a także handlu ceramiką łazienkową oraz grzejnikami. U nas zamówią Państwo produkty znanych oraz docenianych na rynku przedsiębiorstw, a także wysokiej klasy materiały, jakie są naszej produkcji. Służymy Państwu wszechstronnym wsparciem oraz wspieramy w doborze najlepszych rozwiązań. Zachęcamy do odwiedzin strony wwww.
Kategorie:

Data dodania: Jan 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Duet Sp. z o. o. od 1989 roku działa na rynku, jako dostawca profesjonalnych artykułów i usług z branży ochrony przeciwpożarowej. Firma również sprzedaje, jak także montuje oraz konserwuje urządzenia oraz systemy sygnalizacji pożarowej, a również prowadzi nadzór i kompleksowo obsługuje firmy w zakresie ochrony przeciwpożarowego i BHP. Mamy: drzwi p-poż, drzwi przeciwpożarowe, drzwi EI, drzwi dymoszczelne. Firma Duet współpracuje z wieloma renomowanymi partnerami urządzeń systemów bezpieczeństwa. Dzięki temu zapewnia swoim Klientom sprawdzony oraz bezpieczny sprzęt, na jakim można polegać. Firma ma wszystkie wymagane prawem autoryzacje i certyfikaty, jakie upoważniają ją do wykonywania prac związanych z planowaniem, montażem, przeglądami oraz konserwacją systemów ochrony przeciwpożarowej. Więcej na ten temat na stronie internetowej przedsiębiorstwa.
Kategorie:

Data dodania: Jan 1, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl