Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
12
65081

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Instalacje sanitarne

Wpisy
Sortowanie :
Nagła awaria hydrauliczna? Nie wiesz co robić? Dobrze trafiłeś nasze pogotowie hydrauliczne działa całodobowo w Krakowie i okolicy. Usuwamy wszelkiego typu awarie od najdrobniejszych usterek typu cieknący kran po większe np. zatkane rury kanalizacyjne. Posiadamy niezbędny sprzęt do usuwania zatorów w rurach kanalizacyjnych dodatkowo dzięki kamerze TV możemy przeprowadzić inspekcję rur kanalizacyjnych oraz kominów wentylacyjnych.
Kategorie:

Data dodania: May 13, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Grzejniki Opole to gwarancja Twojej ciepłej łazienki na całe lata. Oferujemy kompleksowe wewnętrzne instalacje grzewcze oraz instalacje sanitarne. Nasza ceramika sanitarna oraz technika odpływowa wyróżnia się wytrzymałością, trwałością oraz najwyżej jakości wykonaniem. Prezentujemy niezwykle praktyczne kabiny natryskowe, płytki gresowe oraz wanny i brodziki. Zapraszamy na atmen.pl
Kategorie:

Data dodania: Mar 3, 2014 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty usług przedsiębiorstwa AS-EKO z Warszawy. Nasza firma w zajmuje się budową, remontami oraz konserwacją kanalizacji oraz przeróżnego rodzaju rurociągów. Zapewniamy, że sprawnie rozwiązujemy wszystkie problemy związane z kanalizacją oraz jej nieprawidłowym funkcjonowaniem. Naszym klientom zapewniamy indywidualne traktowanie, szybką realizację usług, a także atrakcyjne ceny. Mogą nam Państwo powierzyć wykonanie inspekcji TV, wycinkę niepotrzebnych korzeni, udrażnianie separatorów lub budowę nowej instalacji. Więcej szczegółowych informacji o firmie oraz ofertę odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jednostka Telka mieści się w Białymstoku. Na rynku budowlanym i nie tylko istniejemy nieustannie od 1991 roku, wykonując usługi dla firm oraz klientów instytucjonalnych z całej Polski. Aktywność jednostki oparta jest na trzech gałęziach: budowaniu obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, fabrykacji elementów do wentylacji i instalacji centralnego ogrzewania, a także handlu ceramiką łazienkową oraz grzejnikami. U nas zamówią Państwo produkty znanych oraz docenianych na rynku przedsiębiorstw, a także wysokiej klasy materiały, jakie są naszej produkcji. Służymy Państwu wszechstronnym wsparciem oraz wspieramy w doborze najlepszych rozwiązań. Zachęcamy do odwiedzin strony wwww.
Kategorie:

Data dodania: Jan 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Duet Sp. z o. o. od 1989 roku działa na rynku, jako dostawca profesjonalnych artykułów i usług z branży ochrony przeciwpożarowej. Firma również sprzedaje, jak także montuje oraz konserwuje urządzenia oraz systemy sygnalizacji pożarowej, a również prowadzi nadzór i kompleksowo obsługuje firmy w zakresie ochrony przeciwpożarowego i BHP. Mamy: drzwi p-poż, drzwi przeciwpożarowe, drzwi EI, drzwi dymoszczelne. Firma Duet współpracuje z wieloma renomowanymi partnerami urządzeń systemów bezpieczeństwa. Dzięki temu zapewnia swoim Klientom sprawdzony oraz bezpieczny sprzęt, na jakim można polegać. Firma ma wszystkie wymagane prawem autoryzacje i certyfikaty, jakie upoważniają ją do wykonywania prac związanych z planowaniem, montażem, przeglądami oraz konserwacją systemów ochrony przeciwpożarowej. Więcej na ten temat na stronie internetowej przedsiębiorstwa.
Kategorie:

Data dodania: Jan 1, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Handlowo-Usługowa GALMS na rynku urządzeń chłodniczych znajduje się już od 1993 roku. Początkowo firma zajmowała się montowaniem i naprawianiem urządzeń do chłodnictwa i klimatyzacji. W miarę rozwoju firma sukcesywnie powiększała swą ofertę o kolejne urządzenia ale również o kolejne branże. I dzięki temu firma na dzień dzisiejszy wykonuje także usługi z branży grzewczej. Do tego GALMS oferuje serwis, dzięki czemu nasi klienci mogą uzyskać niezbędną pomoc w ciągu 24 godzin. Należy zaznaczyć, iż firma GALMS zatrudnia jedynie wykwalifikowany i doświadczony personel, jaki chętnie służy pomocą i radą. A proponowanych przez nich sprzęt i urządzenia są wysokiej jakości bowiem korzystają tylko ze sprawdzonych i renomowanych producentów i dostawców. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą firmy GALMS zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej:
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W sklepie internetowym Dopla kupujący będą mogli znaleźć przede wszystkim ceramikę i armaturę łazienkową. Zamieszczone produkty są rewelacyjnej jakości i pochodzą zarówno od rodzimych, jak i zagranicznych dostawców. Klienci surfując po sklepie będą mogli zaznajomić się z rozbudowanymi charakterystykami sprzedawanych przedmiotów, w tym również i przycisków i stelaży jak też grzejników i akcesoriów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, sklep gwarantuje wsparcie i porady za pośrednictwem chatu online. Krakowska firma oferuje również pomoc za wykorzystaniem połączenia telefonicznego w dni robocze od 9 do 15.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W 1979 r. zaistniała szeroko rozpoznawana oraz powszechnie doceniana firma SEWACO LIMITED, produkująca wszechstronne rozwiązania w obrębie gospodarki wodno-kanalizacyjnej. Nie tylko projektujemy i konstruujemy oczyszczalnie ścieków komunalnych czy też przemysłowych, lecz też opracowaliśmy własną, oryginalną technologię wytwórczości studzienek wodomierzowych. Zorientowany, wprawiony oddział wypracował wydajną produkcję, w której ściśle specjalizujemy się od 1989 roku. Służymy także dodatkowym doradztwem. Szczegółowe informacje o firmie wraz z kompletną charakterystyką wytwarzanych artykułów zamieszczono na stronie www SEWACO LIMITED.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Global Water to prężnie rozwijająca się jednostka, dla jakiej celem głównym jest zadowolenie każdego klienta. Specjalizujemy się w sprzedaży lamp UV, dzięki którym pozbędą się Państwo szkodliwych bakterii z wody. Sprzedajemy także części zamienne jak: żarniki, rury osłonowe czy uszczelki. Doświadczenie i profesjonalizm w zawodzie pozwala nam nie tylko oferować wysoki standard usług, ale także daje elastyczność i otwarcie na nowe pomysły. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w celu omówienia wszystkich szczegółów. Pełna propozycja i więcej wiadomości zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych w Stęszewie istnieje na rynku od 1987 roku świadcząc pełen zakres usług związanych z montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i instalacji gazowych. Zapewniamy kompleksową obsługę wraz z zaplanowaniem danej instalacji oraz jej fachowym montażem. Prócz tego montujemy kotły gazowe, kominy powietrzno-spalinowe, pompy ciepła, instalacje solarne oraz montaż odkurzaczy centralnych. Przyjmujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, firm deweloperskich, budowlanych oraz innych instytucji. Nieustannie dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, a pracujemy według systemu zarządzania jakością zgodnego z normą PN-EN ISO 9001: 2009. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl