Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21281
415
5
65012

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Instalacje sanitarne

Wpisy
Sortowanie :
Jednostka Telka mieści się w Białymstoku. Na rynku budowlanym i nie tylko istniejemy nieustannie od 1991 roku, wykonując usługi dla firm oraz klientów instytucjonalnych z całej Polski. Aktywność jednostki oparta jest na trzech gałęziach: budowaniu obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, fabrykacji elementów do wentylacji i instalacji centralnego ogrzewania, a także handlu ceramiką łazienkową oraz grzejnikami. U nas zamówią Państwo produkty znanych oraz docenianych na rynku przedsiębiorstw, a także wysokiej klasy materiały, jakie są naszej produkcji. Służymy Państwu wszechstronnym wsparciem oraz wspieramy w doborze najlepszych rozwiązań. Zachęcamy do odwiedzin strony wwww.
Kategorie:

Data dodania: Jan 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Duet Sp. z o. o. od 1989 roku działa na rynku, jako dostawca profesjonalnych artykułów i usług z branży ochrony przeciwpożarowej. Firma również sprzedaje, jak także montuje oraz konserwuje urządzenia oraz systemy sygnalizacji pożarowej, a również prowadzi nadzór i kompleksowo obsługuje firmy w zakresie ochrony przeciwpożarowego i BHP. Mamy: drzwi p-poż, drzwi przeciwpożarowe, drzwi EI, drzwi dymoszczelne. Firma Duet współpracuje z wieloma renomowanymi partnerami urządzeń systemów bezpieczeństwa. Dzięki temu zapewnia swoim Klientom sprawdzony oraz bezpieczny sprzęt, na jakim można polegać. Firma ma wszystkie wymagane prawem autoryzacje i certyfikaty, jakie upoważniają ją do wykonywania prac związanych z planowaniem, montażem, przeglądami oraz konserwacją systemów ochrony przeciwpożarowej. Więcej na ten temat na stronie internetowej przedsiębiorstwa.
Kategorie:

Data dodania: Jan 1, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Handlowo-Usługowa GALMS na rynku urządzeń chłodniczych znajduje się już od 1993 roku. Początkowo firma zajmowała się montowaniem i naprawianiem urządzeń do chłodnictwa i klimatyzacji. W miarę rozwoju firma sukcesywnie powiększała swą ofertę o kolejne urządzenia ale również o kolejne branże. I dzięki temu firma na dzień dzisiejszy wykonuje także usługi z branży grzewczej. Do tego GALMS oferuje serwis, dzięki czemu nasi klienci mogą uzyskać niezbędną pomoc w ciągu 24 godzin. Należy zaznaczyć, iż firma GALMS zatrudnia jedynie wykwalifikowany i doświadczony personel, jaki chętnie służy pomocą i radą. A proponowanych przez nich sprzęt i urządzenia są wysokiej jakości bowiem korzystają tylko ze sprawdzonych i renomowanych producentów i dostawców. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą firmy GALMS zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej:
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W sklepie internetowym Dopla kupujący będą mogli znaleźć przede wszystkim ceramikę i armaturę łazienkową. Zamieszczone produkty są rewelacyjnej jakości i pochodzą zarówno od rodzimych, jak i zagranicznych dostawców. Klienci surfując po sklepie będą mogli zaznajomić się z rozbudowanymi charakterystykami sprzedawanych przedmiotów, w tym również i przycisków i stelaży jak też grzejników i akcesoriów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, sklep gwarantuje wsparcie i porady za pośrednictwem chatu online. Krakowska firma oferuje również pomoc za wykorzystaniem połączenia telefonicznego w dni robocze od 9 do 15.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W 1979 r. zaistniała szeroko rozpoznawana oraz powszechnie doceniana firma SEWACO LIMITED, produkująca wszechstronne rozwiązania w obrębie gospodarki wodno-kanalizacyjnej. Nie tylko projektujemy i konstruujemy oczyszczalnie ścieków komunalnych czy też przemysłowych, lecz też opracowaliśmy własną, oryginalną technologię wytwórczości studzienek wodomierzowych. Zorientowany, wprawiony oddział wypracował wydajną produkcję, w której ściśle specjalizujemy się od 1989 roku. Służymy także dodatkowym doradztwem. Szczegółowe informacje o firmie wraz z kompletną charakterystyką wytwarzanych artykułów zamieszczono na stronie www SEWACO LIMITED.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Global Water to prężnie rozwijająca się jednostka, dla jakiej celem głównym jest zadowolenie każdego klienta. Specjalizujemy się w sprzedaży lamp UV, dzięki którym pozbędą się Państwo szkodliwych bakterii z wody. Sprzedajemy także części zamienne jak: żarniki, rury osłonowe czy uszczelki. Doświadczenie i profesjonalizm w zawodzie pozwala nam nie tylko oferować wysoki standard usług, ale także daje elastyczność i otwarcie na nowe pomysły. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w celu omówienia wszystkich szczegółów. Pełna propozycja i więcej wiadomości zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych w Stęszewie istnieje na rynku od 1987 roku świadcząc pełen zakres usług związanych z montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i instalacji gazowych. Zapewniamy kompleksową obsługę wraz z zaplanowaniem danej instalacji oraz jej fachowym montażem. Prócz tego montujemy kotły gazowe, kominy powietrzno-spalinowe, pompy ciepła, instalacje solarne oraz montaż odkurzaczy centralnych. Przyjmujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, firm deweloperskich, budowlanych oraz innych instytucji. Nieustannie dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, a pracujemy według systemu zarządzania jakością zgodnego z normą PN-EN ISO 9001: 2009. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentujemy Państwu powstałą w 1993 roku firmę Print Sp. z o.o. z Mińska Mazowieckiego. Specjalizujemy się w instalatorstwie elektrycznym oraz sanitarnym. Nasze atuty to wysoka jakość organizacyjna pracy, nieskończone możliwości wykonawcze, mnogie referencje. Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, żeby wszelkie zamówienie było realizowane szybko, terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klienta. mają liczne kursy i certyfikaty niezbędne przy wykonywaniu prac. Zapewniamy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego czy telefonicznego. Więcej wiadomości opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 28, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

AC Klimat to firma odpowiedzialna, w związku z tym nasze instalacje sanitarne są ekologiczne i cechują się doskonałą jakością. Firma funkcjonuje od 2002 roku i od tego czasu spełnia wszystkie oczekiwania klientów w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji. W naszej ofercie znajdą Państwo projektowanie, montaż, nadzór budowlany, konserwację i serwis szczególnie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany z naszych usług, w związku z tym kadra profesjonalistów wykona wszystkie prace rzetelnie i terminowo. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszelkie informacje oraz detale:
Kategorie:

Data dodania: Oct 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie techniki grzewczej, techniki sanitarnej, oczyszczalni biologicznych, centralnego odkurzania oraz wentylacji i rekuperacji warto sprawdzić ofertę firmy Komarpol. Jest to firma z wieloletnim stażem i niezwykle bogatym doświadczeniem w solidnej obsłudze klienta. Działa w branży od 34 lat i dzięki tak wieloletniej obecności posiada nieskończoną listę przychylnych opinii. Obszerna oferta zawiera między innymi: rekuperatory i anemostaty, odkurzacze centralne i akcesoria, różnorodne instalacje sanitarne i wiele innych produktów. Dodatkową usługą jest serwis kotłów. Więcej informacji na stronie:
Kategorie:

Data dodania: Sep 26, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl