Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20405
415
5
64903

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Instalacje sanitarne

Wpisy
Sortowanie :
Prowadzimy firmę zajmującą się profesjonalnym wykonywaniem przyłączy gazowych, instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, montażem przydomowych oczyszczalni ścieków, wodomierzy, urządzeń grzewczych itp. Możemy również dokonać napraw i wymiany zepsutych urządzeń oraz poddać je konserwacji. Zakres naszych działań obejmuje wykonywanie prac wewnątrz i na zewnątrz obiektów mieszkalnych i przemysłowych. Działamy w pełni kompleksowo i realizujemy wszystkie konieczne działania, przestrzegając przyjętych norm i przekazanych nam przez klienta wytycznych. Pilnujemy, aby instalacje były zgodne z informacjami zawartymi w projekcie i spełniały wszelkie normy, decydujące o ich odbiorze przez dostawców mediów.

Proponujemy zróżnicowaną ofertę dostosowaną do potrzeb niemal każdego klienta. Jesteśmy terminowi, dbamy o jakość świadczonych przez nas usług i korzystamy tylko ze specjalistycznego sprzętu. Używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów, które zapewniają instalacjom trwałość i wytrzymałość przez wiele lat. Posiadamy rozległą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które pozwalają nam proponować najlepsze możliwe rozwiązania. Dysponujemy odpowiednimi kwalifikacjami, umiejętnościami i uprawnieniami. Działamy na terenie Bielska-Białej i jego okolic.
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Subiopolska oferuje najwyższej jakości biopreparaty do stosowania w domu, przemyśle spożywczym, ogrodzie oraz w przydomowych oczyszczalniach ścieków.

Środki czystości marki Subiopolska pomagają przyspieszyć rozkład materiału kompostowego, utrzymywać czystość w oczkach wodnych oraz stawach ogrodowych, likwidują nieprzyjemne zapachy w suchych wc czy sławojkach oraz udrożniają przewody kanalizacyjne.

Produkty Subiopolska pozwalają likwidować zanieczyszczenia nie szkodząc tym samym środowisku.
Kategorie:

Data dodania: Jan 28, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Profesjonalne pogotowie hydrauliczne PHU Winstal świadczy usługi z zakresu wodno-kanalizacyjnego na terenie Poznania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu cieszymy się nieposzlakowaną opinią. W naszym fachu wbrew pozoru ważna jest nie tylko fachowa wiedza, ale również kreatywność i nietuzinkowe podejście do nietypowych prac. My posiadamy te wszystkie cechy dlatego każde nasze zlecenie, jest zleceniem udanym. Dysponujemy również całodobowym telefonem, dzięki czemu działamy na terenie Wielkopolski również jako pogotowie hydrauliczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przyłącza wody czy kanalizacji, tworzenie rowów melioracyjnych, drenowanie gruntów i budynków czy tworzenie przydomowych oczyszczalni ścieków i zbiorników na wodę to główna oferta firmy Kop-Mar z Bielska-Białej. Warto skorzystać z usług naszej firmy ponieważ poza sprzętem wysokiej jakości posiadamy również wieloletnie doświadczenie jak i przystępne ceny. Na stronie www.kop-mar.pl zamieściliśmy informacje na temat naszej firmy. Zapraszamy
Kategorie:

Data dodania: May 23, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Witamy państwa na naszej stronie internetowej.jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży oferujemy solidne i fachowe usługi w Krakowie i jego okolicach.Nasz wachlarz usług jest niezwykle szeroki ale obejmuje tylko zakres hydrauliki,gdyż uważamy,że trzeba robić jedno a dobrze.Na wszystkie prace wykonane przez nas udzielamy gwarancji pisemnej lub ustnej.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2015 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Handlowe INSTAL Spółka Jawna zostało założone w 1997 roku. Od początku stawimy na rozwój, wysoką jakość obsługi klienta, a także na ciągłe poszerzanie oferowanego asortymentu.
Stawiając na ciągły rozwój naszej firmy oraz by dotrzeć do szerszej grupy klientów a także podnieść standard obsługi naszych partnerów, uruchomiliśmy sprzedaż internetową pod adresem KociolCenowy.pl. Nasz sklep online będzie oferuje szeroki wybór materiałów instalacyjnych, urządzeń grzewczych, kotły na paliwa stałe, kotły gazowe, oraz narzędzia instalatorskie.
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Instalacja szamba nie jest sprawą łatwą. Jednak my jako producent szamba znamy się na tym znakomicie. Dlatego też jeśli potrzebujesz porady dotyczącej tego jaki zbiornik na nieczystości wybrać, odwiedź naszą stronę. Znajdziesz tu szeroką ofertę rozwiązań z pełną dokumentacją i aprobatą techniczną. Zakupione u nas szamba spełniają swoje funkcje przez wiele lat, gdyż są niezwykle trwałe i solidne. Na naszej stronie możesz się też zorientować jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.
Kategorie:

Data dodania: Oct 14, 2014 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Szukasz rzetelnej, uczciwej oraz solidnej firmy, która wykona dla ciebie projekt sieci wodnej oraz zadba o jego realizację – firma Wodpol z siedzibą w Żywcu jest dla Ciebie. Zajmujemy się sieciami wodociągowymi oraz kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej. Do częstych prac, które również wykonujemy dla naszych inwestorów należą zabudowa oraz regulacja koryt rzecznych. W naszych realizacjach stawiamy na najnowsze technologie i wysoce doświadczoną kadrę inżynierską przez co możemy udzielać wieloletniej gwarancji. To dzięki ich zaangażowaniu i sumienności nasze prace wykonane są terminowo i zgodnie z najwyższymi standardami.
Kategorie:

Data dodania: Aug 9, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferta ogniw fotowoltaicznych obejmuje bardzo wiele typów. Wybrane produkty różnią się między sobą gabarytami oraz mocą. Na portalu można sprawdzić propozycję finansową. Z taką pomocą każdy może także wysłać zapytanie o wycenę oraz nawiązać kontakt z osobami, które są w stanie doradzić, jaki produkt powinno się wybrać oraz w jaki sposób się przygotować do uzyskiwania energii elektrycznej w sposób ekologiczny. Fotoogniwa będą funkcjonowały bez zarzutu jedynie wtedy, kiedy właściwie się je zainstaluje oraz dobierze. Firma zachęca do dłuższych odwiedzin na portalu.
Kategorie:

Data dodania: Jul 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 4.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Nagła awaria hydrauliczna? Nie wiesz co robić? Dobrze trafiłeś nasze pogotowie hydrauliczne działa całodobowo w Krakowie i okolicy. Usuwamy wszelkiego typu awarie od najdrobniejszych usterek typu cieknący kran po większe np. zatkane rury kanalizacyjne. Posiadamy niezbędny sprzęt do usuwania zatorów w rurach kanalizacyjnych dodatkowo dzięki kamerze TV możemy przeprowadzić inspekcję rur kanalizacyjnych oraz kominów wentylacyjnych.
Kategorie:

Data dodania: May 13, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl