Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20160
415
6
64773

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo

Wpisy
Sortowanie :
Ventermo to przedsiębiorstwo prowadzące działalność handlową, w ofercie którego dostępne są materiały instalacyjne dla rekuperacji. Każdy producent wentylacji, którego artykuły sprzedajmy, cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, dlatego możemy ręczyć za wysoką jakość produktów. Zapewniamy szeroki wybór, a dodatkowo korzystne warunki cenowe. Sprzedajemy bardzo dobre urządzenia wentylacyjne, a dodatkowo organizujemy szkolenia przeznaczone dla tych, którzy zajmują się instalacją systemów rekuperacyjnych.
Kategorie:

Data dodania: Dec 29, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza firma usytuowana jest w Będzinie, ale nasze usługi realizujemy w całej Polsce.
Naszymi głównymi usługami jest wykonywanie wylewek anhydrytowych i posadzek betonowych
Posadzki przemysłowe kładzione są przeważnie w magazynach i fabrykach, gdzie często pracują wóżki widłowe. Takie podłogi są odporne na spore obciążenia mechaniczne jak również na spore natężenie ruchu.
Posadzki betonowe wykonywane w naszej firmie to najniższe ceny w Polsce.
Kategorie:

Data dodania: Dec 17, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Hepamos znajduje się w stolicy Małopolski. Funkcjonujemy w branży od 1990 roku, proponując kontrahentom budowle modułowe oraz kontenery. Każde produkty wytwarzane są w prowadzonych przez nas zakładach, co sprawia, że możemy zagwarantować ich doskonałą klasę oraz wysoką odporność. Proponujemy również świadczenia związane z załadunkiem, przewozem i montażem wybranego asortymentu. Wszystkie zlecenia wykonujemy we wskazanym terminie. Elastycznie traktujemy każdego klienta, proponując dopasowanie procesu wytwórczego do konkretnych, przedstawionych wytycznych.
Kategorie:

Data dodania: Dec 17, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Rekuperatory.pl to firma przeznaczona dla osób, które interesuje wentylacja energooszczędna. Projektujemy oraz montujemy rekuperatory, czyli urządzenia przeznaczone do odzyskiwania ciepła z powietrza, które wylatuje z budynku. Korzystamy z innowacyjnych technologii i najlepszych materiałów, dlatego każdy nabyty u nas rekuperator spełnia swoje funkcje bez najmniejszych problemów. Do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty zapraszamy każdego, bez względu na miejsce zamieszkania czy rodzaj posiadanego budynku.
Kategorie:

Data dodania: Dec 17, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo Styl - Bet. Siedziba naszej firmy znajduje się w Drawsku Pomorskim. Jesteśmy producentem elementów małej architektury. Specjalizujemy się w produkcji betonowych prefabrykatów z osłoniętą warstwą kruszyw mineralnych na bazie żwirów oraz grysów marmurowych w technologii betonu płukanego. Proponujemy: ogrodzenia, schody, stopnie, donice, kwietniki, słupki parkingowe, nawierzchnie, ławki, siedziska, kosze uliczne, podstawy do parasoli, fontanny, grille i inne. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Dec 17, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma FilJan jest ekspertem w budowaniu budynków w technologii drewnianej. Na wszystkie nasze realizacje udzielamy Państwu 30 lat zapewnienia bezawaryjności. Zrealizowaliśmy już wiele zleceń, które świadczą o naszej rzetelności oraz są potwierdzeniem bogatego doświadczenia. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać dla klienta dom w czasie 2 tygodni. Wszystkie nasze budowle charekteryzuje wysoki współczynnik energooszczędności. Stosujemy wyłącznie doskonałej jakości drewno, które posiada stosowne atesty.
Kategorie:

Data dodania: Dec 4, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Intrygują Państwa niedrogie mieszkania radzikowskiego to niezwłocznie poznajcie się z naszą najnowszą propozycją lokalową na naszej stronie zielonetarasy.com.pl. W swojej ofercie mamy dla Państwa znakomite mieszkania krowodrza z ogrodem albo tarasem. U Nas na pewno przyuważysz swoje wymarzone M. Osiedle Zielone Tarasy to wyróżniająca propozycja przede głównie dla osób, szanujących sobie ciszę i relaks przy ekologicznej zieleni. Przekonaj się osobiście, że radzikowskiego mieszkania to kapitalna lokata jak również świetne miejsce do mieszkania.
Kategorie:

Data dodania: Dec 4, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza firma zajmuję się produkcją, sprzedażą oraz montażem bram i ogrodzeń. Oferujemy Państwu ogrodzenia panelowe, kute, metalowe, siatkowe, drewniane, betonowe, murowane. Ponadto mogą Państwo u nas kupić wszystkie materiały i akcesoria potrzebne do wykonania ogrodzenia (siatka ogrodzeniowa pleciona oraz leśna, panele ogrodzeniowe, podmurówki, słupki, napinacze, zaślepki itp.). Gwarantujemy profesjonalne wykonanie, wysoką jakość produktów, atrakcyjne ceny oraz miłą obsługę z inwydualnym podejściem do każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji na naszej stronie internetowej oraz do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Nasze usługi świadczymy na terenie miast Bochnia, Kraków, Tarnów, Brzesko, Limanowa oraz ich okolic.
Kategorie:

Data dodania: Nov 19, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

WRO-SYSTEM to autoryzowany instalator sieci niskiego napięcia. Firma ma siedzibę w Kolbudach nieopodal Gdańska, a zasięg jej działalności obejmuje całą Polskę. W ofercie WRO-SYSTEMU znajdują się między innymi sieci kablowe, instalacje siłowe, systemy alarmowe, systemy CCTV, sieci komputerowe, czy urządzenia oświetleniowe LED. Dodatkowym profilem działalności firmy jest wynajem sprzętu budowlanego, podnośników, samochodów, przyczep oraz elektronarzędzi. Swoim klientom przedsiębiorstwo gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług i profesjonalne wsparcie doradcze, umożliwiające dostosowanie instalacji do indywidualnych potrzeb. Szczegóły na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Oct 24, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Sendom jest ekspertem w projektowaniu oraz wykonywaniu budynków z drewna, które oparte są na technologii szkieletowej. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na ugruntowanie wysokiej pozycji na rynku. Oferujemy rozwiązania dostosowane do wymagań klientów. Tworzymy również projekty pod indywidualne zamówienie, dokładnie stosując uwagi zamawiającego. Budowane przez naszą firmę domy wymagają małej mocy do ogrzania. Charakteryzuje je również ekologiczność. Korzystamy ze starannie dobranych materiałów, których cechą jest doskonała jakość.
Kategorie:

Data dodania: Oct 14, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl