Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20607
415
5
64948

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo

Wpisy
Sortowanie :
41. Amargo
Nawet w bardzo starych i zaniedbanych budynkach mieszkalnych jest możliwość zamontowania takich elementów jak zbiorniki na wode – Amargo, z czego każdy użytkownik budynku powinien chętnie korzystać. Dają one możliwość przetrwania kryzysowych chwil, takich jak pożar czy brak wody pitnej. Nikt przecież nie jest w stanie przewidzieć, jaka może zdarzyć się sytuacja; a życie jest nieprzewidywalne.
Kategorie:

Data dodania: Dec 21, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sama roleta okienna nie wystarczy, aby zablokować owadom dostęp do mieszkania. Potrzebna będzie jeszcze także porządna moskitiera na okno. Skoro mamy już taką moskitierę możemy spać spokojnie, gdyż na pewno nie pozwoli ona na wlatywanie owadów do środka naszego mieszkania. Pozwala to na cieszenie się otwartym oknem, gdy noc piękna i ciepła i nareszcie pomaga nam w pełni cieszyć się całym okresem letnim.
Kategorie:

Data dodania: Dec 9, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pranie wykładzin oraz dywanów to zajęcie dla profesjonalistów, to zajęcie dla profesjonalnych podmiotów. Jeśli bowiem użyjemy do tego zajęcia niewłaściwych środków, to możemy zniszczyć dywan lub wykładzinę. Pranie wykładzin oraz dywanów jest jednym z tych rodzajów usług, które świadczone są w firmie SerwisCzyszczenia.pl. Bez wątpienia jest to podmiot, na którego usługi istnieje bardzo duży popyt i jest to jak najbardziej słuszne, ponieważ mamy tutaj do czynienia z kompleksową obsługą, mamy do czynienia z pełnym profesjonalizmem i bardzo ciekawymi cenami. Przede wszystkim jednak musimy zwrócić uwagę na to, że nasz dywan lub wykładzina będą w odpowiedni sposób wyczyszczone, odzyskają dawny blask.
Kategorie:

Data dodania: Nov 15, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na stronie Super Ogrodzenia znajduje się atrakcyjna oferta ogrodzeń aluminiowych, wyróżniających się nie tylko ciekawym i estetycznym wyglądem, ale przede wszystkim doskonałymi parametrami technicznymi i właściwościami antykorozyjnymi. Chętni mogą również skorzystać z konfiguratora służącego do samodzielnego projektowania ogrodzenia pod swoje indywidualne potrzeby z dostępnych elementów, czyli bram wjazdowych, furtek, przęseł, słupków itp. Z pomocą konfiguratora można stworzyć idealne ogrodzenie aluminiowe dla swojej posesji.
Kategorie:

Data dodania: Oct 20, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Rzodkiewicz Wiesław. Zakład ślusarski znajduje się w Augustowie. Oferujemy kontrahentom duży wybór usług ślusarskich. Ponadto trudnimy się wykonywaniem okuć do różnego typu łódek, żaglówek i innych. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, które jest świetnym potwierdzeniem doskonałej klasy proponowanych przez naszą firmę usług. Starannie podchodzimy do każdego zlecenia, co sprawia, że możemy zagwarantować zadowolenie każdego klienta. Szczegóły dotyczące propozycji klienci odnajdą na prowadzonej przez nas stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 12, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Lustro można oczywiście kupić w sklepie, aczkolwiek możemy również zlecić wykonanie lustra odpowiedniej firmie i wcale nie musi to kosztować nadmiernych pieniędzy. Między innymi możemy w tym miejscu wskazać na firmę ABC Szklarz, która zajmuje się wykonywaniem luster na specjalne życzenie klientów, w dowolnie wybranych przez nich wymiarach, co pozwala dane lustro bardzo dokładnie dopasować do danego pomieszczenia, do danego wnętrza. Tym samym mamy tutaj do czynienia z usługą, która daje nam więcej możliwości. ABC Szklarz z siedzibą w podwrocławskim Bierutowie to jednak nie tylko lustra na wymiar, ale także znacznie więcej usług, o których warto mieć pojęcie, a przy tym wszystkim warto także z nich skorzystać.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2016 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Doświadczenie, zaangażowanie, a także znajomość rynku sprawia, że firma ermobud.krakow.pl, może zaproponować swoim klientom wysokiej jakości ocieplenia budynków i inne prace, które zaspokoją potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma stosuje najlepsze i bezpieczne materiały, spełniające wszystkie normy obowiązujące na całym świecie.
Kategorie:

Data dodania: Sep 8, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferta kamienia naturalnego jako elementu wyposażenia wnętrz, którą zdołaliśmy przygotować to wiele interesujących rozwiązań, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasza firma wyspecjalizowała się w wykańczaniu wnętrz z użyciem kamienia. Mamy dostęp do doskonałych surowców, dlatego wszyscy nasi klienci oczekiwać mogą najwyższej jakości realizowanych zleceń. Podejmujemy się przygotowywania z kamienia takich elementów jak posadzki, kominki kamienne czy schody.
Kategorie:

Data dodania: Jun 22, 2016 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Proxima-Service to doświadczony i wiarygodny deweloper z Krakowa, mający na koncie wiele udanych realizacji mieszkaniowym i nie tylko. Od 1990 roku z powodzeniem realizuje swoje pomysły, uzyskując aprobatę klientów indywidualnych oraz partnerów biznesowych.
Obecnie firma posiada w ofercie luksusowe apartamenty na sprzedaż o nazwie Antracita, przeznaczone dla wymagającego odbiorcy. Proxima-Service jest jednym z liderów rynku nieruchomości w Krakowie i planuje kolejne inwestycje budowlane na terenie stolicy Małopolski.
Kategorie:

Data dodania: Jun 22, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

50. Soudal
Produkty marki Soudal od lat cieszą się niesłychanie dobrą marką w budownictwie. Dzięki nim jesteśmy w stanie doskonale wykonać wiele prac budowlanych jak chociażby rozmaite uszczelnienia. Na www.soudal.pl znajdziesz jednak nie jedynie same produkty dla branży budowlanej, ale również wiele cennych porad jak wykonać pewne prace we własnym zakresie. Również fachowcy pracujący na co dzień na budowach bez trudu będą w stanie przygotować materiały z tej firmy i właściwie jedynie z ich użyciem wykonać wiele trudnych prac budowlanych.
Kategorie:

Data dodania: May 3, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl